AS Monaco kondigt stevige injectie voor Cercle aan

door
AS Monaco kondigt stevige injectie voor Cercle aan

Cercle Brugge beleefde een opmerkelijk seizoen, waarin het in de eerste helft lange tijd op een degradatieplaats stond. Met een indrukwekkende reeks rukten ze echter nog op om mee te strijden voor de play-offs, waar ze uiteindelijk net naast grepen. De voorbije weken werd er in het Jan Breydelstadion al gewerkt aan de toekomst, waarin AS Monaco een belangrijke rol zal spelen.


De moederclub is uiteraard niet alleen belangrijk door de nodige financiële middelen te voorzien, maar stuurt ook regelmatig spelers naar het Jan Breydelstadion. Vorige zomer kreeg Cercle zo Edgar Utkus en Boris Popovic ter beschikking en zij groeiden uit tot gewaardeerde krachten. Popovic werd zelfs al beloond met een contractverlenging. En de komende maanden zouden er weleens nog een pak meer spelers uit het Prinsdom kunnen neerstrijken.

"Ik denk dat er vier of vijf interessante profielen zijn die we volgend seizoen aan Cercle zouden kunnen verhuren", verklaart technisch directeur Paul Mitchell immers aan Goal. Al voegt CEO Oleg Petrov er meteen aan toe dat er ook nog andere versterkingen zullen komen. "Het doel van Cercle is niet alleen om spelers van Monaco te huren. Ze moeten performant zijn in de Belgische competitie, of dat nu is met spelers die ze zelf rekruteren of die van Monaco komen. Wij gebruiken die competitie om spelers aan het werk te zien en hen eventueel te ontwikkelen voor Monaco."

TRIP
Na het afsluiten van de reguliere competitie reisden Dominik Thalhammer en zijn staf alvast naar Monaco om er het seizoen te evalueren. Daarbij maakten ze ook kennis met de B-ploeg van Monaco om te zien welke spelers ze volgend seizoen daaruit zouden willen overnemen. Het resultaat daarvan zal de komende maanden duidelijjk worden.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Zal Cercle volgend seizoen een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

6
6
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

69
69
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

27
27
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

17
17
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

46
46
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

198
198
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

176
176
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

19
19
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

110
110
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

145
145
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

299
299
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

223
223
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

352
352
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

77
77
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

190
190
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

67
67
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

96
96
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

58
58
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

209
209
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

401
401
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

69
69
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

46
46

Meer sportnieuws