AS Monaco kondigt stevige injectie voor Cercle aan

door
AS Monaco kondigt stevige injectie voor Cercle aan

Cercle Brugge beleefde een opmerkelijk seizoen, waarin het in de eerste helft lange tijd op een degradatieplaats stond. Met een indrukwekkende reeks rukten ze echter nog op om mee te strijden voor de play-offs, waar ze uiteindelijk net naast grepen. De voorbije weken werd er in het Jan Breydelstadion al gewerkt aan de toekomst, waarin AS Monaco een belangrijke rol zal spelen.


De moederclub is uiteraard niet alleen belangrijk door de nodige financiële middelen te voorzien, maar stuurt ook regelmatig spelers naar het Jan Breydelstadion. Vorige zomer kreeg Cercle zo Edgar Utkus en Boris Popovic ter beschikking en zij groeiden uit tot gewaardeerde krachten. Popovic werd zelfs al beloond met een contractverlenging. En de komende maanden zouden er weleens nog een pak meer spelers uit het Prinsdom kunnen neerstrijken.

"Ik denk dat er vier of vijf interessante profielen zijn die we volgend seizoen aan Cercle zouden kunnen verhuren", verklaart technisch directeur Paul Mitchell immers aan Goal. Al voegt CEO Oleg Petrov er meteen aan toe dat er ook nog andere versterkingen zullen komen. "Het doel van Cercle is niet alleen om spelers van Monaco te huren. Ze moeten performant zijn in de Belgische competitie, of dat nu is met spelers die ze zelf rekruteren of die van Monaco komen. Wij gebruiken die competitie om spelers aan het werk te zien en hen eventueel te ontwikkelen voor Monaco."

TRIP
Na het afsluiten van de reguliere competitie reisden Dominik Thalhammer en zijn staf alvast naar Monaco om er het seizoen te evalueren. Daarbij maakten ze ook kennis met de B-ploeg van Monaco om te zien welke spelers ze volgend seizoen daaruit zouden willen overnemen. Het resultaat daarvan zal de komende maanden duidelijjk worden.

LEES OOK: 'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Zal Cercle volgend seizoen een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

72
72
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

104
104
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

146
146
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

256
256
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

457
457
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

188
188
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

239
239
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

292
292
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

143
143
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

359
359
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

231
231
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

328
328
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

603
603
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

420
420
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

142
142
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

865
865
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

362
362
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

79
79
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

614
614
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws