'Club Brugge hangt serieus prijskaartje rond Lang'

door
'Club Brugge hangt serieus prijskaartje rond Lang'

Club Brugge slaagde er tijdens de voorbije transferperiodes in om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden. Het vertrek van Odilon Kossonou naar Bayer Leverkusen was de laatste grote transfer aan uitgaande zijde. Maar komende zomer lijkt de Brugse kassa opnieuw te gaan rinkelen op de mercato.


Vooral goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere zullen moeilijk te houden worden. Dat die eerste andere oorden opzoekt, lijkt vast te staan. De Nederlandse aanvaller liet zelf alvast verstaan dat hij in de zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. In ieder geval kan hij op de nodige interesse rekenen. AC Milan wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk genoemd.

De Milanezen brachten vooralsnog wel geen concreet bod uit. Men wil eerst de afloop van de titelstrijd in de Serie A afwachten, bovendien zit de club momenteel in een overnameproces. De Turkse transferwatcher Ekrem Konur beweert evenwel dat de Rossoneri desondanks verkennende gesprekken blijven houden. Al zal het niet evident worden om tot een financieel akkoord te komen.

MEDEWERKING BELOOFD
Volgens bovengenoemde bron hoopt Club Brugge immers op een transfersom van om en bij de 30 miljoen euro. Al lijkt het onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart dat volledige bedrag zal vangen. Zo meldde Het Nieuwsblad eerder al dat het bestuur aan Lang en zijn entourage heeft belooft dat het zal meewerken aan een zomers vertrek. De Bruggelingen zullen dus geen buitensporige eisen stellen, al hopen ze natuurlijk wel om het onderste uit de kan te halen.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

30 miljoen euro voor Lang ...

Meest recent

AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

295
295
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

599
599
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

732
732
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

799
799
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

989
989
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1317
1317
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1556
1556
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1002
1002
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

21
21
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

894
894
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

222
222
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

155
155
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

83
83
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

155
155
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

216
216
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

70
70
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

339
339
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

57
57
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

180
180
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

309
309
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

146
146
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

163
163
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

276
276
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

115
115

Meer sportnieuws