'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

door
'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

Club Brugge wil zich dit weekend op bezoek bij Antwerp FC van zijn derde opeenvolgende landstitel verzekeren. Vervolgens kan er bij Blauw-Zwart al doorgeschakeld worden richting het komende seizoen. De Brugse clubleiding staat namelijk voor een bijzonder drukke (transfer)zomer.


Allereerst zal Club een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen nu het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax een feit is. En vervolgens zal het bestuur zich moeten toeleggen op de transfermarkt. Om volgend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, is versterking immers welgekomen. Daarnaast moeten allicht ook enkele smaakmakers vervangen worden. Met name dan Noa Lang.

De Nederlandse aanvaller maakte er zelf nooit een geheim van dat hij na dit seizoen een nieuwe stap wil zetten. En volgens Het Nieuwsblad heeft de 22-jarige inmiddels ook de nodige garanties gekregen van het Brugse bestuur. Zo zou de leider in de Jupiler Pro League bereid zijn om mee te werken aan een zomerse transfer. Uiteraard verlangt Club een waardige transfersom, maar het zal de oud-Ajacied slechts weinig in de weg leggen.

VOORKEUR VOOR MILAN
En dus rest de vraag waar Lang zal belanden. Italiaanse bronnen meldden een tijdje geleden al dat AC Milan zijn voorkeur zou uitdragen en die informatie bevestigt men bij HNB. De Rossoneri zouden de Oranje-international ook op de verlanglijst hebben staan. Maar een concreet bod is vooralsnog niet aan de orde. Sowieso wil men in Milaan eerst de uitkomst van de Italiaanse titelstrijd afwachten. Daarnaast zit de club in de overname-proces door de investeringsmaatschappij Investcorp. Pas wanneer die deal rond is, zullen de transferplannen ontrold kunnen worden.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Wie geraakt volgens u het verste in zijn carrière?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

102
102
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

80
80
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

289
289
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

271
271
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

234
234
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

54
54
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

84
84
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

678
678
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

503
503
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

249
249
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

318
318
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

816
816
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

337
337
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

322
322
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

413
413
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

179
179
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

163
163
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

95
95
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

303
303
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

308
308
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

72
72
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

473
473
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

409
409
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

578
578
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

97
97

Meer sportnieuws