'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

door
'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

Club Brugge wil zich dit weekend op bezoek bij Antwerp FC van zijn derde opeenvolgende landstitel verzekeren. Vervolgens kan er bij Blauw-Zwart al doorgeschakeld worden richting het komende seizoen. De Brugse clubleiding staat namelijk voor een bijzonder drukke (transfer)zomer.


Allereerst zal Club een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen nu het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax een feit is. En vervolgens zal het bestuur zich moeten toeleggen op de transfermarkt. Om volgend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, is versterking immers welgekomen. Daarnaast moeten allicht ook enkele smaakmakers vervangen worden. Met name dan Noa Lang.

De Nederlandse aanvaller maakte er zelf nooit een geheim van dat hij na dit seizoen een nieuwe stap wil zetten. En volgens Het Nieuwsblad heeft de 22-jarige inmiddels ook de nodige garanties gekregen van het Brugse bestuur. Zo zou de leider in de Jupiler Pro League bereid zijn om mee te werken aan een zomerse transfer. Uiteraard verlangt Club een waardige transfersom, maar het zal de oud-Ajacied slechts weinig in de weg leggen.

VOORKEUR VOOR MILAN
En dus rest de vraag waar Lang zal belanden. Italiaanse bronnen meldden een tijdje geleden al dat AC Milan zijn voorkeur zou uitdragen en die informatie bevestigt men bij HNB. De Rossoneri zouden de Oranje-international ook op de verlanglijst hebben staan. Maar een concreet bod is vooralsnog niet aan de orde. Sowieso wil men in Milaan eerst de uitkomst van de Italiaanse titelstrijd afwachten. Daarnaast zit de club in de overname-proces door de investeringsmaatschappij Investcorp. Pas wanneer die deal rond is, zullen de transferplannen ontrold kunnen worden.

LEES OOK: Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Wie geraakt volgens u het verste in zijn carrière?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

120
120
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

123
123
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

143
143
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

162
162
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

198
198
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

49
49
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

232
232
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

213
213
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

238
238
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

161
161
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

328
328
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

153
153
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

283
283
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

523
523
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

521
521
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

304
304
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

257
257
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

556
556
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

231
231
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

157
157

Meer sportnieuws