'Pogba zet Man United te kijk met knaltransfer'

door
'Pogba zet Man United te kijk met knaltransfer'

Om de kloof met Manchester City, Chelsea en Liverpool te verkleinen, zette Manchester United afgelopen zomer een tandje bij. Met Raphael Varane, Jadon Sancho en vooral Cristiano Ronaldo werd een flinke kwaliteitsinjectie doorgevoerd. Maar de resultaten blijven desondanks bedroevend en dus wordt komende zomer opnieuw een revolutie verwacht.


Met nog vier wedstrijden te gaan in de Premier League, staat United op een povere 6de plaats. Eerder sneuvelde de grootmacht ook al in de Champions League en in de bekercompetities. Het bestuur zag zich dan ook genoodzaakt om in te grijpen. Zo werd inmiddels de komst van Erik ten Hag wereldkundig gemaakt. De trainer komt over van Ajax en tekende meteen een contract tot medio 2025 op Old Trafford.

De verwachting is dat hij de spelersselectie flink onder handen zal nemen. Op één grote naam zal hij alvast niet meer hoeven te rekenen. Zo is Paul Pogba goed op weg naar de uitgang. De wereldkampioen heeft een aflopend contract en dat zal niet verlengd worden. En dus is de vraag waar hij zal belanden. Een stunttransfer naar Manchester City zou hij inmiddels naast zich neer hebben gelegd. Maar er zijn nog meer grootmachten die de middenvelder willen binnenhalen.

VOORSTEL BAYERN
Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Bayern München inmiddels ook een aanbieding heeft neergelegd. Om volgend seizoen weer voor de Champions League-eindzege te gaan zou Der Rekordmeister zijn middenveld in de breedte willen versterken en daarvoor wordt Pogba gezien als een buitenkansje. Al liggen nog meer ploegen op de loer. Ook ex-club Juventus en Paris Saint-Germain zouden op de loer blijven liggen. Afwachten dus wie aan het langste einde trekt. In ieder geval staat het nu al vast dat United geen cent zal verdienen aan zijn toptransfer.

LEES OOK: 'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Pogba hoort nog steeds bij de tien beste middenvelders van Europa ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

35
35
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

175
175
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

121
121
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

332
332
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

274
274
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

536
536
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

785
785
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

844
844
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

627
627
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

367
367
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws