'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

door
'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

Antwerp FC moet aanstaande donderdag zien te winnen op het veld van RSC Anderlecht om zijn kansen op de derde plaats gaaf te houden. De Great Old kreeg zondag immers een pak voor de broek van Paars-Wit en liet de Brusselaars zo weer drie punten uitlopen. Een pijnlijke nederlaag dus, waarbij ook Brian Priske een slechte beurt maakte.


De positie van de Deense trainer stond na een behoorlijk tegenvallend seizoen sowieso al flink onder druk. Met een goede reeks in de Champions' Play-Offs had hij zich misschien nog kunnen redden, maar dat zit er dus niet in. Bovendien deed Priske de wenkbrauwen fronsen met zijn tactische keuzes. De aanpassing die hij zondag aan de rust doorvoerde in zijn verdediging, pakten zelfs faliekant uit. Iets wat het bestuur ook niet ontgaan is.

Volgens Het Laatste Nieuws is Priske normaal gezien ook bezig aan zijn laatste wedstrijden als T1 op de Bosuil. Hoewel RAFC nog steeds een behoorlijke kans behoudt op een Europees ticket, lijkt er voor de Deen geen toekomst meer weggelegd bij de Great Old. Meer nog: achter de schermen zou de sportieve leiding al werk maken van een geschikte opvolger voor de hoofdtrainer. Concrete namen worden voorlopig nog wel nog niet genoemd.

METAMORFOSE
Maar sowieso lijkt er een aardverschuiving op komst. Bij HLN verwacht men dat ook de spelerskern, onder impuls van nieuwe sportieve baas Marc Overmars, een metamorfose zal ondergaan. Het belooft dus een bijzonder drukke zomer te worden aan de in- en uitgang van de Bosuil. Met als eerste punt op de agenda de aanstelling van een nieuwe trainer.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Antwerp had Priske al eerder moeten laten gaan ...

Meest recent

Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

104
104
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

14
14
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

88
88
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

294
294
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

92
92
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

135
135
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

238
238
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

266
266
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

307
307
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

463
463
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

146
146
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

263
263
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

457
457
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

359
359
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

181
181
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

386
386
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

322
322
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

188
188
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

715
715
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

267
267
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

281
281
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

185
185
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35

Meer sportnieuws