'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

door
'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

Antwerp FC moet aanstaande donderdag zien te winnen op het veld van RSC Anderlecht om zijn kansen op de derde plaats gaaf te houden. De Great Old kreeg zondag immers een pak voor de broek van Paars-Wit en liet de Brusselaars zo weer drie punten uitlopen. Een pijnlijke nederlaag dus, waarbij ook Brian Priske een slechte beurt maakte.


De positie van de Deense trainer stond na een behoorlijk tegenvallend seizoen sowieso al flink onder druk. Met een goede reeks in de Champions' Play-Offs had hij zich misschien nog kunnen redden, maar dat zit er dus niet in. Bovendien deed Priske de wenkbrauwen fronsen met zijn tactische keuzes. De aanpassing die hij zondag aan de rust doorvoerde in zijn verdediging, pakten zelfs faliekant uit. Iets wat het bestuur ook niet ontgaan is.

Volgens Het Laatste Nieuws is Priske normaal gezien ook bezig aan zijn laatste wedstrijden als T1 op de Bosuil. Hoewel RAFC nog steeds een behoorlijke kans behoudt op een Europees ticket, lijkt er voor de Deen geen toekomst meer weggelegd bij de Great Old. Meer nog: achter de schermen zou de sportieve leiding al werk maken van een geschikte opvolger voor de hoofdtrainer. Concrete namen worden voorlopig nog wel nog niet genoemd.

METAMORFOSE
Maar sowieso lijkt er een aardverschuiving op komst. Bij HLN verwacht men dat ook de spelerskern, onder impuls van nieuwe sportieve baas Marc Overmars, een metamorfose zal ondergaan. Het belooft dus een bijzonder drukke zomer te worden aan de in- en uitgang van de Bosuil. Met als eerste punt op de agenda de aanstelling van een nieuwe trainer.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp had Priske al eerder moeten laten gaan ...

Meest recent

'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

29
29
'Plotse ommekeer: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

74
74
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

228
228
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

121
121
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

84
84
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

415
415
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

279
279
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

230
230
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

144
144
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

246
246
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

397
397
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

59
59
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

126
126
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

58
58
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

248
248
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

192
192
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

64
64
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

66
66
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

96
96
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

194
194
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

142
142
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

123
123
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

417
417
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

108
108

Meer sportnieuws