'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

door
'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

Antwerp FC moet aanstaande donderdag zien te winnen op het veld van RSC Anderlecht om zijn kansen op de derde plaats gaaf te houden. De Great Old kreeg zondag immers een pak voor de broek van Paars-Wit en liet de Brusselaars zo weer drie punten uitlopen. Een pijnlijke nederlaag dus, waarbij ook Brian Priske een slechte beurt maakte.


De positie van de Deense trainer stond na een behoorlijk tegenvallend seizoen sowieso al flink onder druk. Met een goede reeks in de Champions' Play-Offs had hij zich misschien nog kunnen redden, maar dat zit er dus niet in. Bovendien deed Priske de wenkbrauwen fronsen met zijn tactische keuzes. De aanpassing die hij zondag aan de rust doorvoerde in zijn verdediging, pakten zelfs faliekant uit. Iets wat het bestuur ook niet ontgaan is.

Volgens Het Laatste Nieuws is Priske normaal gezien ook bezig aan zijn laatste wedstrijden als T1 op de Bosuil. Hoewel RAFC nog steeds een behoorlijke kans behoudt op een Europees ticket, lijkt er voor de Deen geen toekomst meer weggelegd bij de Great Old. Meer nog: achter de schermen zou de sportieve leiding al werk maken van een geschikte opvolger voor de hoofdtrainer. Concrete namen worden voorlopig nog wel nog niet genoemd.

METAMORFOSE
Maar sowieso lijkt er een aardverschuiving op komst. Bij HLN verwacht men dat ook de spelerskern, onder impuls van nieuwe sportieve baas Marc Overmars, een metamorfose zal ondergaan. Het belooft dus een bijzonder drukke zomer te worden aan de in- en uitgang van de Bosuil. Met als eerste punt op de agenda de aanstelling van een nieuwe trainer.

LEES OOK: 'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp had Priske al eerder moeten laten gaan ...

Meest recent

'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

3
3
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

15
15
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

537
537
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

25
25
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

39
39
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

244
244
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

152
152
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

98
98
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

104
104
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

106
106
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

875
875
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

100
100
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

51
51
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

324
324
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

730
730
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

117
117
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

397
397
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

597
597
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

262
262
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

592
592
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

98
98
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

159
159
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

172
172

Meer sportnieuws