'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

door
'Aardverschuiving op Bosuil: Antwerp werkt aan nieuwe coach'

Antwerp FC moet aanstaande donderdag zien te winnen op het veld van RSC Anderlecht om zijn kansen op de derde plaats gaaf te houden. De Great Old kreeg zondag immers een pak voor de broek van Paars-Wit en liet de Brusselaars zo weer drie punten uitlopen. Een pijnlijke nederlaag dus, waarbij ook Brian Priske een slechte beurt maakte.


De positie van de Deense trainer stond na een behoorlijk tegenvallend seizoen sowieso al flink onder druk. Met een goede reeks in de Champions' Play-Offs had hij zich misschien nog kunnen redden, maar dat zit er dus niet in. Bovendien deed Priske de wenkbrauwen fronsen met zijn tactische keuzes. De aanpassing die hij zondag aan de rust doorvoerde in zijn verdediging, pakten zelfs faliekant uit. Iets wat het bestuur ook niet ontgaan is.

Volgens Het Laatste Nieuws is Priske normaal gezien ook bezig aan zijn laatste wedstrijden als T1 op de Bosuil. Hoewel RAFC nog steeds een behoorlijke kans behoudt op een Europees ticket, lijkt er voor de Deen geen toekomst meer weggelegd bij de Great Old. Meer nog: achter de schermen zou de sportieve leiding al werk maken van een geschikte opvolger voor de hoofdtrainer. Concrete namen worden voorlopig nog wel nog niet genoemd.

METAMORFOSE
Maar sowieso lijkt er een aardverschuiving op komst. Bij HLN verwacht men dat ook de spelerskern, onder impuls van nieuwe sportieve baas Marc Overmars, een metamorfose zal ondergaan. Het belooft dus een bijzonder drukke zomer te worden aan de in- en uitgang van de Bosuil. Met als eerste punt op de agenda de aanstelling van een nieuwe trainer.

LEES OOK: Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Antwerp had Priske al eerder moeten laten gaan ...

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

29
29
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

21
21
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

42
42
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

216
216
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

86
86
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

122
122
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

199
199
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

124
124
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

84
84
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

283
283
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

923
923
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

92
92
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

356
356
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

501
501
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

403
403
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

741
741
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

214
214
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

272
272
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

546
546
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

377
377
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

291
291

Meer sportnieuws