Gervinho voelt zich gevleid door de interesse van Olympique Marseille. De aanvaller van Arsenal wordt al een tijdje gevolgd door de Franse club, maar een
transfer is nog altijd niet aan de orde.
Naast Marseille hebben ook Galatasaray en Atlético Madrid zich gemeld voor de Ivoriaanse vleugelaanvaller. Gervinho kon in zijn tijdperk bij Arsenal niet echt overtuigen. De international scoorde in twee jaar tijd elf keer. Gervinho zelf weet nog niet of de Londense ploeg met hem verder wil.
"Als ik Arsenal ga verlaten, zijn er in ieder geval genoeg clubs die me willen hebben", weet Gervinho
Le Patriote te vertellen. "Marseille is daar één van ja. Het is een grote club. Ik kan ja of nee zeggen, maar het is altijd mooi als zo'n club interesse in je toont."
LEES OOK:
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'