Opvallend beeld Ronaldo gaat viraal: "Vertelt het hele verhaal"

door
Opvallend beeld Ronaldo gaat viraal:

Het kwakkelende Manchester United heeft zaterdagavond een zoveelste dieptepunt bereikt. Zo kregen de Mancunians een pak slag op het veld van Brighton and Hove Albion, dat dankzij een uitstekende Leandro Trossard won met 4-0. Hierdoor is United sowieso uitgeteld voor een Champions League-ticket.


Voor aanvang van het seizoen waren de verwachtingen op Old Trafford nochtans hooggespannen. Door het aantrekken van Raphael Varane, Jadon Sancho en Cristiano Ronaldo leek de club voldoende gewapend om de titelstrijd aan te gaan. Maar wat volgde was de ene teleurstelling na de andere. En zaterdag volgde dus een zoveelste mokerslag.

Zelfs Ronaldo kreeg tegen Brighton niet veel voor mekaar, maar hem kan in principe weinig verweten worden. In 30 competitieduels was hij bijvoorbeeld goed voor 18 doelpunten, geen enkele ploegmaat komt zelfs in de buurt. Een pijnlijke situatie dus voor de superster. Dat werd zaterdagavond nogmaals geïllustreerd met een opvallend beeld. Zo werd Ronaldo vlak na de 3-0 gespot met een cynische glimlach op het zicht. Het opmerkelijke beeld deed gretig de ronde op de sociale media.

PERFECTE SAMENVATTING
Volgens analist Dion Dublin was dat de perfecte samenvatting van de situatie bij United. "Dit vertelt het hele verhaal van deze wedstrijd. Moest hij lachen om zijn medespelers? Moest hij lachen om de situatie? Hij zal zich hebben afgevraagd: zit ik hier nu bij Manchester United of niet?" Ook Greame Souness merkte de wanhoop van de Portugees op. "Hij zal denken: de vorige keer stond ik hier met Paul Scholes, Roy Keane en Rio Ferdinand. En nu sta ik hier met dit zooitje."

LEES OOK: ‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Ronaldo kan best vertrekken bij United ...

Meest recent

Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

8
8
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

20
20
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

31
31
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

64
64
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

156
156
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

120
120
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

186
186
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

145
145
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

98
98
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

570
570
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

319
319
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

131
131
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1195
1195
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

715
715
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

60
60
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

612
612
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1359
1359
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

564
564
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

598
598
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

269
269
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

500
500
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1104
1104
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

421
421
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

339
339

Meer sportnieuws