Nainggolan maakt Martinez met de grond gelijk

door
Nainggolan maakt Martinez met de grond gelijk

Radja Nainggolan heeft nog nooit zoveel wedstrijden voor een Belgisch publiek gespeeld als in de afgelopen tien maanden. Voor hij in de zomer bij Antwerp tekende, had de 34-jarige middenvelder immers zijn hele profcarrière in Italië doorgebracht en met de nationale ploeg had hij altijd een haat-liefdeverhouding. Aan die verhouding kwam in 2018 ook abrupt een einde.


Nainggolan kondigde immers zijn afscheid aan nadat hij van bondscoach Roberto Martinez te horen gekregen had dat hij niet opgeroepen zou worden voor het WK. In de jaren daarvoor had de Spanjaard ook maar met mondjesmaat een beroep gedaan op Il Ninja. Die strandde zo op 'slechts' 30 caps bij de Rode Duivels, waarin hij zes keer scoorde.

De manier waarop hij uit de selectie geweerd werd, ligt Nainggolan nog altijd zwaar. "Martinez heeft me nooit de kans gegeven om belangrijk te zijn", haalt hij bij RTBF opnieuw uit. "Hij is me in Rome komen bezoeken om me te zeggen dat hij in die omstandigheden liever me helemaal niet selecteerde. Terwijl ik titularis was bij een halvefinalist in de Champions League. Dat was een drogreden, het was mijn persoonlijkheid naast het veld die hem niet aanstond. Hij is zo'n trainer die alleen spelers wil die in de pas lopen. Hij wil alleen engeltjes."

NIVEAU NIHIL
Dat Martinez destijds beweerde dat Nainggolan als bankzitter de sfeer zou gaan verzieken, vindt hij maar niets. "Die argumenten van Martinez, dat waren excuses met nul niveau. Ik heb nooit problemen met iemand gemaakt. Het beste bewijs daarvan is dat ik nog steeds contact heb met bijna al mijn ex-ploegmaats. Maar ja, als je vol staat met tatoeages en uitgaat in discotheken, dan creëer je misschien een bepaalde perceptie. Maar voor mij tellen enkel de prestaties op het veld", besluit hij duidelijk.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Hadden de Rode Duivels hem de laatste jaren nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

25
25
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

0
0
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

6
6
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

44
44
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

150
150
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

119
119
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

213
213
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

160
160
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

37
37
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

212
212
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

62
62
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

330
330
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

189
189
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

90
90
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

80
80
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

120
120
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

76
76
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

182
182
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

66
66
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

389
389
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

248
248
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

797
797
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

159
159

Meer sportnieuws