'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

76
'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

Na een jaar afwezigheid keert Fulham volgend seizoen terug in de Premier League, want de Londense club veroverde na een sterk seizoen de titel in de Championship. Ze willen hun reputatie van liftploeg van zich af schudden en niet meteen weer zakken en dus is de zoektocht naar versterking nu al ingezet. Daarvoor kijken ze ook naar de Jupiler Pro League.


Zo werd de voorbije dagen Noa Lang al gelinkt aan een transfer naar de promovendus, maar die blijken nog een smaakmaker uit onze competitie op hun lijstje gezet te hebben. Volgens The Telegraph is namelijk ook Rabbi Matondo een potentiële aanwinst voor Fulham. De Welshe flankaanvaller was dit seizoen dé revelatie bij Cercle Brugge, waar hij tien keer scoorde in 27 wedstrijden.

Dat kan hem nu een terugkeer naar Engeland opleveren, waar Matondo zijn jeugdopleiding genoot bij Manchester City. Cercle heeft in het dossier voorlopig wel alle kaarten in handen, want het beschikt over een aankoopoptie om de speler definitief over te nemen van Schalke 04. De Bruggelingen zijn er ook mee bezig om dat te doen, ook al moeten ze daarvoor een recordsom van 3 miljoen euro op tafel leggen.

WINST
Als Cercle erin slaagt Matondo te strikken, heeft het de keuze. Het kan hem meteen weer met winst doorverkopen, wat ze in Fulham ongetwijfeld graag zouden horen. Anderzijds kan Cercle er natuurlijk ook voor kiezen zijn goudhaantje aan boord te houden in de hoop om zo volgend seizoen weer mee te kunnen strijden voor een plaats in de play-offs.

Zou hij het kunnen maken in de Premier League?

Meest recent

Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

36
36
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

52
52
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

97
97
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

102
102
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

984
984
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

234
234
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

215
215
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

227
227
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

74
74
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

192
192
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

208
208
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

89
89
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

72
72
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

30
30
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

119
119
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

305
305
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

194
194
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

443
443
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

369
369
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

153
153
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

170
170
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

262
262
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

241
241
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

300
300

Meer sportnieuws