'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

door
'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

Na een jaar afwezigheid keert Fulham volgend seizoen terug in de Premier League, want de Londense club veroverde na een sterk seizoen de titel in de Championship. Ze willen hun reputatie van liftploeg van zich af schudden en niet meteen weer zakken en dus is de zoektocht naar versterking nu al ingezet. Daarvoor kijken ze ook naar de Jupiler Pro League.


Zo werd de voorbije dagen Noa Lang al gelinkt aan een transfer naar de promovendus, maar die blijken nog een smaakmaker uit onze competitie op hun lijstje gezet te hebben. Volgens The Telegraph is namelijk ook Rabbi Matondo een potentiële aanwinst voor Fulham. De Welshe flankaanvaller was dit seizoen dé revelatie bij Cercle Brugge, waar hij tien keer scoorde in 27 wedstrijden.

Dat kan hem nu een terugkeer naar Engeland opleveren, waar Matondo zijn jeugdopleiding genoot bij Manchester City. Cercle heeft in het dossier voorlopig wel alle kaarten in handen, want het beschikt over een aankoopoptie om de speler definitief over te nemen van Schalke 04. De Bruggelingen zijn er ook mee bezig om dat te doen, ook al moeten ze daarvoor een recordsom van 3 miljoen euro op tafel leggen.

WINST
Als Cercle erin slaagt Matondo te strikken, heeft het de keuze. Het kan hem meteen weer met winst doorverkopen, wat ze in Fulham ongetwijfeld graag zouden horen. Anderzijds kan Cercle er natuurlijk ook voor kiezen zijn goudhaantje aan boord te houden in de hoop om zo volgend seizoen weer mee te kunnen strijden voor een plaats in de play-offs.

Zou hij het kunnen maken in de Premier League?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

32
32
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

28
28
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

34
34
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

134
134
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

277
277
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

123
123
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

87
87
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

329
329
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

394
394
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

63
63
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

241
241
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

475
475
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

409
409
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

208
208
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

157
157
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

415
415
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

642
642
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

196
196
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

187
187
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

397
397

Meer sportnieuws