'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

76
'Fulham zet tweede smaakmaker JPL op verlanglijst'

Na een jaar afwezigheid keert Fulham volgend seizoen terug in de Premier League, want de Londense club veroverde na een sterk seizoen de titel in de Championship. Ze willen hun reputatie van liftploeg van zich af schudden en niet meteen weer zakken en dus is de zoektocht naar versterking nu al ingezet. Daarvoor kijken ze ook naar de Jupiler Pro League.


Zo werd de voorbije dagen Noa Lang al gelinkt aan een transfer naar de promovendus, maar die blijken nog een smaakmaker uit onze competitie op hun lijstje gezet te hebben. Volgens The Telegraph is namelijk ook Rabbi Matondo een potentiële aanwinst voor Fulham. De Welshe flankaanvaller was dit seizoen dé revelatie bij Cercle Brugge, waar hij tien keer scoorde in 27 wedstrijden.

Dat kan hem nu een terugkeer naar Engeland opleveren, waar Matondo zijn jeugdopleiding genoot bij Manchester City. Cercle heeft in het dossier voorlopig wel alle kaarten in handen, want het beschikt over een aankoopoptie om de speler definitief over te nemen van Schalke 04. De Bruggelingen zijn er ook mee bezig om dat te doen, ook al moeten ze daarvoor een recordsom van 3 miljoen euro op tafel leggen.

WINST
Als Cercle erin slaagt Matondo te strikken, heeft het de keuze. Het kan hem meteen weer met winst doorverkopen, wat ze in Fulham ongetwijfeld graag zouden horen. Anderzijds kan Cercle er natuurlijk ook voor kiezen zijn goudhaantje aan boord te houden in de hoop om zo volgend seizoen weer mee te kunnen strijden voor een plaats in de play-offs.

Zou hij het kunnen maken in de Premier League?

Meest recent

Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

1
1
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

67
67
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

43
43
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

122
122
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

51
51
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

43
43
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

181
181
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

46
46
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

77
77
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

44
44
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

227
227
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

49
49
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

136
136
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

222
222
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

206
206
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

268
268
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

154
154
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

239
239
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

319
319
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

322
322
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

268
268

Meer sportnieuws