'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

208 stemmen
'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

Club Brugge deed tijdens de voorbije wintermercato een goede zaak bij Fulham FC. Zo haalde Blauw-Zwart Denis Odoi weg uit Craven Cottage en de Belgische Ghanees groeide al snel uit tot een vaste basiskracht. Komende zomer zouden de Engelsen echter opnieuw zaken willen doen op Jan Breydel.


De Bruggelingen dreigen tijdens de volgende transferperiode enkele sterkhouders kwijt te spelen. Vooral goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere zullen moeilijk te houden worden. Dat die eerste andere oorden opzoekt, lijkt vast te staan. De Nederlandse aanvaller liet zelf alvast verstaan dat hij in de zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. En mogelijk belandt hij zelfs in de Premier League.

Zo beweert het Turkse Fotospor dat Lang op het verlanglijstje staat van Fulham. Nu de promotie een feit is, kunnen The Cottagers zich gaan toeleggen op het vormen van hun selectie voor volgend seizoen. Coach Marco Silva zou onder meer mikken op een nieuwe flankaanvaller aan de linkerzijde. En daarvoor zou men dus onder meer aan Lang denken.

STEVIGE CONCURRENTIE
Voorlopig werd het gerucht wel nog niet bevestigd door een andere bron, de berichtgeving moest dus met een korrel zout genomen worden. Bovendien zou Lang zeker niet de enige naam op de verlanglijst zijn. Zo wordt ook zijn landgenoot Cody Gakpo (PSV) naar voren geschoven. Net zoals Kerem Aktürkoglu. Die speelt is momenteel één van de smaakmakers bij Galatasaray, vandaar ook dat uitgerekend een Turks medium met het bericht naar buiten kwam.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Kan Lang het niveau van de Premier League volgens u al aan?

Meest recent

Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

58
58
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

30
30
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

262
262
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

39
39
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

134
134
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

32
32
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

61
61
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

311
311
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

115
115
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

100
100
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

69
69
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

180
180
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

566
566
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

786
786
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

650
650
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

104
104
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

472
472
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

663
663
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

269
269
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

81
81
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

272
272
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

501
501
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

271
271
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

767
767
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

242
242

Meer sportnieuws