'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

208 stemmen
'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

Club Brugge deed tijdens de voorbije wintermercato een goede zaak bij Fulham FC. Zo haalde Blauw-Zwart Denis Odoi weg uit Craven Cottage en de Belgische Ghanees groeide al snel uit tot een vaste basiskracht. Komende zomer zouden de Engelsen echter opnieuw zaken willen doen op Jan Breydel.


De Bruggelingen dreigen tijdens de volgende transferperiode enkele sterkhouders kwijt te spelen. Vooral goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere zullen moeilijk te houden worden. Dat die eerste andere oorden opzoekt, lijkt vast te staan. De Nederlandse aanvaller liet zelf alvast verstaan dat hij in de zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. En mogelijk belandt hij zelfs in de Premier League.

Zo beweert het Turkse Fotospor dat Lang op het verlanglijstje staat van Fulham. Nu de promotie een feit is, kunnen The Cottagers zich gaan toeleggen op het vormen van hun selectie voor volgend seizoen. Coach Marco Silva zou onder meer mikken op een nieuwe flankaanvaller aan de linkerzijde. En daarvoor zou men dus onder meer aan Lang denken.

STEVIGE CONCURRENTIE
Voorlopig werd het gerucht wel nog niet bevestigd door een andere bron, de berichtgeving moest dus met een korrel zout genomen worden. Bovendien zou Lang zeker niet de enige naam op de verlanglijst zijn. Zo wordt ook zijn landgenoot Cody Gakpo (PSV) naar voren geschoven. Net zoals Kerem Aktürkoglu. Die speelt is momenteel één van de smaakmakers bij Galatasaray, vandaar ook dat uitgerekend een Turks medium met het bericht naar buiten kwam.

LEES OOK: Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Kan Lang het niveau van de Premier League volgens u al aan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

68
68
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

102
102
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

134
134
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

88
88
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

35
35
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

168
168
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

202
202
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

355
355
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

197
197
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1159
1159
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

478
478
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

231
231
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

144
144
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

293
293
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

313
313
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

906
906
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

369
369
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

128
128
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

449
449
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1347
1347
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

220
220
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

141
141
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

396
396
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

190
190

Meer sportnieuws