'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

208 stemmen
'Fulham wil promotie verzilveren met Club-sterkhouder'

Club Brugge deed tijdens de voorbije wintermercato een goede zaak bij Fulham FC. Zo haalde Blauw-Zwart Denis Odoi weg uit Craven Cottage en de Belgische Ghanees groeide al snel uit tot een vaste basiskracht. Komende zomer zouden de Engelsen echter opnieuw zaken willen doen op Jan Breydel.


De Bruggelingen dreigen tijdens de volgende transferperiode enkele sterkhouders kwijt te spelen. Vooral goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere zullen moeilijk te houden worden. Dat die eerste andere oorden opzoekt, lijkt vast te staan. De Nederlandse aanvaller liet zelf alvast verstaan dat hij in de zomer de stap naar een topcompetitie wil zetten. En mogelijk belandt hij zelfs in de Premier League.

Zo beweert het Turkse Fotospor dat Lang op het verlanglijstje staat van Fulham. Nu de promotie een feit is, kunnen The Cottagers zich gaan toeleggen op het vormen van hun selectie voor volgend seizoen. Coach Marco Silva zou onder meer mikken op een nieuwe flankaanvaller aan de linkerzijde. En daarvoor zou men dus onder meer aan Lang denken.

STEVIGE CONCURRENTIE
Voorlopig werd het gerucht wel nog niet bevestigd door een andere bron, de berichtgeving moest dus met een korrel zout genomen worden. Bovendien zou Lang zeker niet de enige naam op de verlanglijst zijn. Zo wordt ook zijn landgenoot Cody Gakpo (PSV) naar voren geschoven. Net zoals Kerem Aktürkoglu. Die speelt is momenteel één van de smaakmakers bij Galatasaray, vandaar ook dat uitgerekend een Turks medium met het bericht naar buiten kwam.

LEES OOK: 'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Kan Lang het niveau van de Premier League volgens u al aan?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

29
29
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

32
32
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

102
102
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

341
341
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

484
484
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

448
448
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

76
76
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

525
525
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

246
246
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

64
64
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

231
231
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

458
458
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

721
721
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

568
568
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

748
748
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

625
625
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

734
734
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws