'Alarm bij Club Brugge: Schreuder niet meer te houden'

540 stemmen
'Alarm bij Club Brugge: Schreuder niet meer te houden'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweeluik tegen Union SG, dat in grote mate over de titelstrijd zal beslissen. In aanloop naar die kraker blijft er wel een groot vraagteken staan achter de toekomst van Alfred Schreuder. Zo is de kans groot dat de trainer na een halfjaar alweer vertrekt op Jan Breydel.


De Nederlander werd begin dit kalenderjaar aangesteld als opvolger van de naar Monaco vertrokken Philippe Clement. Zijn start was niet bijzonder goed, maar Schreuder kreeg de motor uiteindelijk toch aan het draaien. In de laatste weken stapelde zijn ploeg de overwinningen zelfs op. Toch is de kans groot dat Blauw-Zwart weldra naar een opvolger op zoek moet gaan. Zo wordt de Nederlander nadrukkelijk gelinkt aan de positie van hoofdtrainer bij Ajax.

En de kans dat Schreuder toch zal blijven, is nog een pak kleiner geworden. Zo zou niet alleen Ajax aan zijn mouw trekken. Het Italiaanse TuttoMercatoWeb meldt namelijk dat de Nederlander ook voor een avontuur in de Serie A kan kiezen. Zijn naam zou immers op de lijstjes staan bij Atalanta en Bologna. Vooral die eerste club zou een mooie stap zijn, al lijkt de kans op dit moment klein dat het team uit Bergamo op korte termijn afscheid neemt van Gian Piero Gasperini.

TITELSTRIJD
Voor TMW is het dan ook duidelijk dat Ajax over de beste papieren beschikt in de strijd om Schreuder. Voorlopig werden weliswaar nog geen grote vorderingen gemaakt, maar dat is ook logisch: zowel de Amsterdammers als de Bruggelingen zitten nog volop in de titelstrijd verwikkeld. Maar zodra de kaarten in de Eredivisie en Jupiler Pro League geschud zijn, zou het vertrek van Schreuder richting de Johan Cruijff ArenA wel eens snel beklonken kunnen worden.

LEES OOK: ‘Vitor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Loopt er in de Jupiler Pro League een geschikte coach voor Club rond?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

109
109
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

302
302
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

388
388
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1051
1051
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

112
112
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

416
416
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

157
157
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

174
174
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws