'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

door
'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Manchester City voor een plek in de finale van de Champions League. Maar ondertussen is de sportieve leiding ook al volop bezig met de voorbereidingen op de komende transferperiode. Het belooft immers een bijzonder drukke zomer te worden in het Estadio Santiago Bernabeu.


Nadat Real het aantal aanwinsten in de voorbije mercato's beperkt hield, wil de club komende zomer weer hard toeslaan. Daarbij mikt het bestuur onder meer op enkele transfervrije toppers. Met name Antonio Rüdiger (Chelsea) en Kylian Mbappé (PSG) lijken na hun aflopende contract in Madrid te gaan tekenen. Los Blancos sparen zich in beide gevallen alvast een transfersom uit. Maar daar staat wel een riant salaris tegenover. En dus moet er ruimte gemaakt worden binnen het loonbudget.

Vandaar dat het de bedoeling leek om de aflopende contracten van Gareth Bale, Isco en Marcelo niet te verlengen. Maar in het geval van die laatste zou een verlengd verblijf dan toch niet uitgesloten zijn. De Braziliaanse back is al lang geen vaste basiskracht meer, binnen de kleedkamer blijft hij echter een erg belangrijke rol vertolken. Niet voor niets geldt hij als één van kapiteins. En ook Marcelo zelf zou openstaan voor een verlengd verblijf. Hij zou zelfs bereid zijn om erg ver te gaan om tot een akkoord te komen.

LAAGSTE SALARIS
Het grootste struikelblok is zijn huidige salaris, Momenteel zou hij immers 8 miljoen euro per jaar opstrijken en zo'n bedragen zijn niet langer aan de orde voor de 34-jarige prijzenverzamelaar. Volgens Mundo Deportivo zou hij in het geval van een verlenging zelfs vrede moeten nemen met één van de laagste salarissen in de selectie. Toch zou Marcelo bereid zijn dat offer te maken. Grotendeels uit clubliefde, maar ook omdat zijn zoon het momenteel erg goed doet in de jeugdselecties van Real en er mogelijk zelfs kan doorgroeien richting de eerste ploeg.

LEES OOK: Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Marcelo hoort bij de drie beste linksbacks van de 21ste eeuw ...

Meest recent

Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

30
30
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

106
106
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

56
56
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

73
73
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

38
38
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

131
131
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

283
283
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

247
247
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

193
193
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

52
52
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

438
438
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

138
138
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

608
608
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

76
76
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

84
84
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

236
236
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

51
51
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

213
213
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

269
269
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

698
698
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

284
284

Meer sportnieuws