'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

door
'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Manchester City voor een plek in de finale van de Champions League. Maar ondertussen is de sportieve leiding ook al volop bezig met de voorbereidingen op de komende transferperiode. Het belooft immers een bijzonder drukke zomer te worden in het Estadio Santiago Bernabeu.


Nadat Real het aantal aanwinsten in de voorbije mercato's beperkt hield, wil de club komende zomer weer hard toeslaan. Daarbij mikt het bestuur onder meer op enkele transfervrije toppers. Met name Antonio Rüdiger (Chelsea) en Kylian Mbappé (PSG) lijken na hun aflopende contract in Madrid te gaan tekenen. Los Blancos sparen zich in beide gevallen alvast een transfersom uit. Maar daar staat wel een riant salaris tegenover. En dus moet er ruimte gemaakt worden binnen het loonbudget.

Vandaar dat het de bedoeling leek om de aflopende contracten van Gareth Bale, Isco en Marcelo niet te verlengen. Maar in het geval van die laatste zou een verlengd verblijf dan toch niet uitgesloten zijn. De Braziliaanse back is al lang geen vaste basiskracht meer, binnen de kleedkamer blijft hij echter een erg belangrijke rol vertolken. Niet voor niets geldt hij als één van kapiteins. En ook Marcelo zelf zou openstaan voor een verlengd verblijf. Hij zou zelfs bereid zijn om erg ver te gaan om tot een akkoord te komen.

LAAGSTE SALARIS
Het grootste struikelblok is zijn huidige salaris, Momenteel zou hij immers 8 miljoen euro per jaar opstrijken en zo'n bedragen zijn niet langer aan de orde voor de 34-jarige prijzenverzamelaar. Volgens Mundo Deportivo zou hij in het geval van een verlenging zelfs vrede moeten nemen met één van de laagste salarissen in de selectie. Toch zou Marcelo bereid zijn dat offer te maken. Grotendeels uit clubliefde, maar ook omdat zijn zoon het momenteel erg goed doet in de jeugdselecties van Real en er mogelijk zelfs kan doorgroeien richting de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Marcelo hoort bij de drie beste linksbacks van de 21ste eeuw ...

Meest recent

'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

10
10
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

42
42
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

24
24
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

46
46
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

42
42
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

79
79
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

71
71
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

123
123
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

573
573
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

229
229
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

103
103
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

93
93
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

86
86
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

243
243
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

124
124
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

177
177
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

97
97
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

282
282
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

311
311
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

418
418
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

343
343

Meer sportnieuws