'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

door
'Marcelo doet kolossale inspanning voor Real-toekomst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Manchester City voor een plek in de finale van de Champions League. Maar ondertussen is de sportieve leiding ook al volop bezig met de voorbereidingen op de komende transferperiode. Het belooft immers een bijzonder drukke zomer te worden in het Estadio Santiago Bernabeu.


Nadat Real het aantal aanwinsten in de voorbije mercato's beperkt hield, wil de club komende zomer weer hard toeslaan. Daarbij mikt het bestuur onder meer op enkele transfervrije toppers. Met name Antonio Rüdiger (Chelsea) en Kylian Mbappé (PSG) lijken na hun aflopende contract in Madrid te gaan tekenen. Los Blancos sparen zich in beide gevallen alvast een transfersom uit. Maar daar staat wel een riant salaris tegenover. En dus moet er ruimte gemaakt worden binnen het loonbudget.

Vandaar dat het de bedoeling leek om de aflopende contracten van Gareth Bale, Isco en Marcelo niet te verlengen. Maar in het geval van die laatste zou een verlengd verblijf dan toch niet uitgesloten zijn. De Braziliaanse back is al lang geen vaste basiskracht meer, binnen de kleedkamer blijft hij echter een erg belangrijke rol vertolken. Niet voor niets geldt hij als één van kapiteins. En ook Marcelo zelf zou openstaan voor een verlengd verblijf. Hij zou zelfs bereid zijn om erg ver te gaan om tot een akkoord te komen.

LAAGSTE SALARIS
Het grootste struikelblok is zijn huidige salaris, Momenteel zou hij immers 8 miljoen euro per jaar opstrijken en zo'n bedragen zijn niet langer aan de orde voor de 34-jarige prijzenverzamelaar. Volgens Mundo Deportivo zou hij in het geval van een verlenging zelfs vrede moeten nemen met één van de laagste salarissen in de selectie. Toch zou Marcelo bereid zijn dat offer te maken. Grotendeels uit clubliefde, maar ook omdat zijn zoon het momenteel erg goed doet in de jeugdselecties van Real en er mogelijk zelfs kan doorgroeien richting de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

Marcelo hoort bij de drie beste linksbacks van de 21ste eeuw ...

Meest recent

'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

9
9
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

22
22
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

68
68
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

18
18
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

46
46
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

90
90
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

210
210
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

173
173
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

67
67
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

55
55
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

65
65
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

450
450
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

404
404
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

454
454
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

211
211
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

190
190
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

332
332
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

208
208
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

527
527
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

50
50

Meer sportnieuws