'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

door
'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

Antwerp FC neemt het zondagmiddag op tegen Union SG en zal dan een goed resultaat moeten neerzetten indien het nog een stijgende beweging wil inzetten in het klassement. Maar ondertussen is het toch ook al een beetje uitkijken naar komende zomer. En dan vooral welke impact sportief directeur Marc Overmars zal maken.


De ophef rond zijn aanstelling is inmiddels wat gaan liggen en stilaan heeft de Nederlander al een behoorlijk beeld gecreëerd van het Belgische voetbal. Tijdens zijn officiële presentatie op de Bosuil maakte Overmars al duidelijk dat hij er geen gras over ging laten groeien. Hij zou de eerstvolgende transferperiode meteen voor zijn rekening gaan nemen. En volgens Het Laatste Nieuws heeft de voormalige Oranje-international wat dat betreft een versnelling hoger geschakeld.

In een uitgebreide analyse stelt de krant dat Overmars bijvoorbeeld een onderhoud heeft gehad met een aantal spelers. Daaruit werd geconcludeerd dat wie zich in de komende vijf matchen niet kan bewijzen, komende zomer allicht andere oorden mag gaan opzoeken. "Doen ze het wél goed, kunnen ze komend seizoen deel uitmaken van een ploeg die een kwantumsprong zal maken op de transfermarkt", stelt men bij HLN.

UITGEBREID NETWERK
Er mag tijdens de zomermercato dus opnieuw een groots transferoffensief verwacht worden op de Bosuil. De kans is groot dat er in zowat elke linie versterkingen zullen volgen die het potentieel hebben om meteen een dragende kracht te worden. Het uitgebreide netwerk van Overmars moet daarbij een grote troef worden. In ieder geval zullen in de komende maanden een pak nieuwe gezichten hun opwachting maken in de Antwerpse kleedkamer.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Antwerp wordt volgend seizoen één van de grote titelfavorieten ...

Meest recent

Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

13
13
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

5
5
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

159
159
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

101
101
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

29
29
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

33
33
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

86
86
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

175
175
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

270
270
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

467
467
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

196
196
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

181
181
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

167
167
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

142
142
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

450
450
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

281
281
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1013
1013
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

598
598
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

72
72
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

517
517
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

153
153
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

166
166
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

316
316
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

144
144
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87

Meer sportnieuws