'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

door
'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

Antwerp FC neemt het zondagmiddag op tegen Union SG en zal dan een goed resultaat moeten neerzetten indien het nog een stijgende beweging wil inzetten in het klassement. Maar ondertussen is het toch ook al een beetje uitkijken naar komende zomer. En dan vooral welke impact sportief directeur Marc Overmars zal maken.


De ophef rond zijn aanstelling is inmiddels wat gaan liggen en stilaan heeft de Nederlander al een behoorlijk beeld gecreëerd van het Belgische voetbal. Tijdens zijn officiële presentatie op de Bosuil maakte Overmars al duidelijk dat hij er geen gras over ging laten groeien. Hij zou de eerstvolgende transferperiode meteen voor zijn rekening gaan nemen. En volgens Het Laatste Nieuws heeft de voormalige Oranje-international wat dat betreft een versnelling hoger geschakeld.

In een uitgebreide analyse stelt de krant dat Overmars bijvoorbeeld een onderhoud heeft gehad met een aantal spelers. Daaruit werd geconcludeerd dat wie zich in de komende vijf matchen niet kan bewijzen, komende zomer allicht andere oorden mag gaan opzoeken. "Doen ze het wél goed, kunnen ze komend seizoen deel uitmaken van een ploeg die een kwantumsprong zal maken op de transfermarkt", stelt men bij HLN.

UITGEBREID NETWERK
Er mag tijdens de zomermercato dus opnieuw een groots transferoffensief verwacht worden op de Bosuil. De kans is groot dat er in zowat elke linie versterkingen zullen volgen die het potentieel hebben om meteen een dragende kracht te worden. Het uitgebreide netwerk van Overmars moet daarbij een grote troef worden. In ieder geval zullen in de komende maanden een pak nieuwe gezichten hun opwachting maken in de Antwerpse kleedkamer.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Antwerp wordt volgend seizoen één van de grote titelfavorieten ...

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

31
31
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

92
92
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

54
54
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

36
36
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

62
62
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

74
74
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

51
51
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

123
123
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

69
69
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

121
121
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

125
125
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

370
370
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

302
302
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

441
441
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

375
375
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

309
309
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

355
355
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

100
100
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

213
213
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

309
309
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

74
74
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

131
131
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

192
192
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

228
228
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

70
70

Meer sportnieuws