'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

door
'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

Antwerp FC neemt het zondagmiddag op tegen Union SG en zal dan een goed resultaat moeten neerzetten indien het nog een stijgende beweging wil inzetten in het klassement. Maar ondertussen is het toch ook al een beetje uitkijken naar komende zomer. En dan vooral welke impact sportief directeur Marc Overmars zal maken.


De ophef rond zijn aanstelling is inmiddels wat gaan liggen en stilaan heeft de Nederlander al een behoorlijk beeld gecreëerd van het Belgische voetbal. Tijdens zijn officiële presentatie op de Bosuil maakte Overmars al duidelijk dat hij er geen gras over ging laten groeien. Hij zou de eerstvolgende transferperiode meteen voor zijn rekening gaan nemen. En volgens Het Laatste Nieuws heeft de voormalige Oranje-international wat dat betreft een versnelling hoger geschakeld.

In een uitgebreide analyse stelt de krant dat Overmars bijvoorbeeld een onderhoud heeft gehad met een aantal spelers. Daaruit werd geconcludeerd dat wie zich in de komende vijf matchen niet kan bewijzen, komende zomer allicht andere oorden mag gaan opzoeken. "Doen ze het wél goed, kunnen ze komend seizoen deel uitmaken van een ploeg die een kwantumsprong zal maken op de transfermarkt", stelt men bij HLN.

UITGEBREID NETWERK
Er mag tijdens de zomermercato dus opnieuw een groots transferoffensief verwacht worden op de Bosuil. De kans is groot dat er in zowat elke linie versterkingen zullen volgen die het potentieel hebben om meteen een dragende kracht te worden. Het uitgebreide netwerk van Overmars moet daarbij een grote troef worden. In ieder geval zullen in de komende maanden een pak nieuwe gezichten hun opwachting maken in de Antwerpse kleedkamer.

LEES OOK: 'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp wordt volgend seizoen één van de grote titelfavorieten ...

Meest recent

‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

1
1
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

23
23
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

92
92
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

69
69
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

47
47
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

93
93
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

136
136
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

112
112
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

199
199
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

60
60
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

202
202
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

765
765
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

94
94
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

204
204
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

82
82
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

135
135
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

767
767
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

173
173
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

285
285
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

127
127
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

773
773
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

281
281
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

182
182

Meer sportnieuws