'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

1116
'Overmars drukt gashendel in: transfervuurwerk op komst'

Antwerp FC neemt het zondagmiddag op tegen Union SG en zal dan een goed resultaat moeten neerzetten indien het nog een stijgende beweging wil inzetten in het klassement. Maar ondertussen is het toch ook al een beetje uitkijken naar komende zomer. En dan vooral welke impact sportief directeur Marc Overmars zal maken.


De ophef rond zijn aanstelling is inmiddels wat gaan liggen en stilaan heeft de Nederlander al een behoorlijk beeld gecreëerd van het Belgische voetbal. Tijdens zijn officiële presentatie op de Bosuil maakte Overmars al duidelijk dat hij er geen gras over ging laten groeien. Hij zou de eerstvolgende transferperiode meteen voor zijn rekening gaan nemen. En volgens Het Laatste Nieuws heeft de voormalige Oranje-international wat dat betreft een versnelling hoger geschakeld.

In een uitgebreide analyse stelt de krant dat Overmars bijvoorbeeld een onderhoud heeft gehad met een aantal spelers. Daaruit werd geconcludeerd dat wie zich in de komende vijf matchen niet kan bewijzen, komende zomer allicht andere oorden mag gaan opzoeken. "Doen ze het wél goed, kunnen ze komend seizoen deel uitmaken van een ploeg die een kwantumsprong zal maken op de transfermarkt", stelt men bij HLN.

UITGEBREID NETWERK
Er mag tijdens de zomermercato dus opnieuw een groots transferoffensief verwacht worden op de Bosuil. De kans is groot dat er in zowat elke linie versterkingen zullen volgen die het potentieel hebben om meteen een dragende kracht te worden. Het uitgebreide netwerk van Overmars moet daarbij een grote troef worden. In ieder geval zullen in de komende maanden een pak nieuwe gezichten hun opwachting maken in de Antwerpse kleedkamer.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Antwerp wordt volgend seizoen één van de grote titelfavorieten ...

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

11
11
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

10
10
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

28
28
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

72
72
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

68
68
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

146
146
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

139
139
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

120
120
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

132
132
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

102
102
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

190
190
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

236
236
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

117
117
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

92
92
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1062
1062
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

177
177

Meer sportnieuws