Rechtsback Lierse Kempenzonen stopt per direct met voetballen

door
Rechtsback Lierse Kempenzonen stopt per direct met voetballen

Velen dromen van een leven als profvoetballer, toch zijn er spelers die het circus vroegtijdig verlaten. Zo zegt ook Jonathan Hendrickx sneller dan verwacht het profvoetbal vaarwel. Niet door een blessure, maar door zijn activiteiten in het vastgoed. 

Jonathan Hendrickx (28) heeft beslist om per direct te stoppen met profvoetbal om zich zo volledig te kunnen concentreren op zijn nieuwe activiteit. De rechtsback van Lierse Kempenzonen stond nog tot 2023 onder contract op het Lisp, maar de club respecteerde de beslissing van Hendrickx. De keuze van de Lierse-verdediger had veel voeten in de aarde. "Het was een moeilijke keuze om te stoppen met betaald voetbal, ik zet me volledig in om mijn carrièreverandering te starten", aldus Hendrickx. 

De rechtsback is enkele maanden geleden een vastgoedbedrijf begonnen en heeft nu een project binnen waar hij geen nee kan tegen zeggen. De combinatie met het profvoetbal zou hem te zwaar worden. "Het lijkt me belangrijk om me te focussen op een leven buiten het voetbal. Ik wil iedereen ter wereld bij Lierse oprecht bedanken. Ik heb vrienden voor het leven gemaakt bij Geel-Zwart", aldus de verdediger op de clubwebsite. 

Jonathan Hendrickx is de oudere broer van ex-Charleroispeler Gaëtan Hendrickx. De oudste van de twee speelde bij Fortuna Sittard en Lommel, maar was ook actief in IJsland en Portugal. Dit seizoen was hij een vaste waarde bij Lierse Kempenzonen in 1B. Mogelijks zit er nog een rentree op een later niveau aan te komen.

Zou jij een bestaan als profvoetballer zomaar opgeven?

Meest recent

'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

0
0
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

25
25
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

34
34
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

43
43
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

7
7
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

85
85
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

24
24
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

97
97
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

129
129
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

113
113
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

165
165
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

105
105
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

138
138
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

205
205
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

60
60
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

672
672
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

311
311
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

86
86
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

565
565
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

333
333
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

204
204
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

210
210
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

265
265

Meer sportnieuws