Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

door
Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

In de Engelse Premier League stond zaterdagmiddag weer een sleutelduel op het programma binnen de strijd om de top 4. Zo kreeg Arsenal FC het bezoek van Manchester United. De Mancunians startten andermaal dramatisch aan de partij, maar Cristiano Ronaldo kon zijn ploeg in de wedstrijd houden.


Terwijl United afgelopen donderdag een ongezien pak slaag kreeg van Liverpool, ging Arsenal een dag later met een fraaie zege aan de haal op het veld van Chelsea. Het verschil in vertrouwen was dus groot en dat was er tijdens de aanvangsfase ook aan te zien. Na nog geen drie minuten kon de thuisploeg al op voorsprong komen via Nuno Tavares. En na een VAR-interventie maakte Bukayo Saka er zowaar 2-0 van op de stip.

Een nieuwe vernedering leek dus in de maakt voor de Mancunians. Maar andermaal zorgde Ronaldo ervoor dat zijn ploeg niet vanuit een kansloze de kleedkamer in moest. Na een voorzet van Nemanja Matic trapte de Portugees de aansluitingstreffer van dichtbij binnen. Al moet gezegd dat defensie van de Gunners het hem niet bepaald moeilijk maakte.

EERBETOON
In ieder geval zorgde CR7 zo voor een zoveelste mijlpaal op zijn nu al indrukwekkende erelijst. Het was immers alweer de 100ste Premier League-treffer in zijn carrière. Daarmee wordt hij naast Edinson Cavani, Gonzalo Higuain en Zlatan Ibrahimovic nog maar de vierde speler ooit die meer dan 100 keer kan scoren in minstens twee van de 5 grootste competitie in Europa. Overigens vierde Ronaldo zijn doelpunt door naar de hemel te wijzen. Een eerbetoon aan zijn zoontje dat hij maandag verloor bij de geboorte.

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Ronaldo hoort bij de drie beste voetballers ooit ...

Meest recent

FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

5
5
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

77
77
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

20
20
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

145
145
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

70
70
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

250
250
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

171
171
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

282
282
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

96
96
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

406
406
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

479
479
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

592
592
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

293
293
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

207
207
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

275
275
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

71
71
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

233
233
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

277
277
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

495
495
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

339
339
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

291
291
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

257
257
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

354
354

Meer sportnieuws