Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

door
Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

In de Engelse Premier League stond zaterdagmiddag weer een sleutelduel op het programma binnen de strijd om de top 4. Zo kreeg Arsenal FC het bezoek van Manchester United. De Mancunians startten andermaal dramatisch aan de partij, maar Cristiano Ronaldo kon zijn ploeg in de wedstrijd houden.


Terwijl United afgelopen donderdag een ongezien pak slaag kreeg van Liverpool, ging Arsenal een dag later met een fraaie zege aan de haal op het veld van Chelsea. Het verschil in vertrouwen was dus groot en dat was er tijdens de aanvangsfase ook aan te zien. Na nog geen drie minuten kon de thuisploeg al op voorsprong komen via Nuno Tavares. En na een VAR-interventie maakte Bukayo Saka er zowaar 2-0 van op de stip.

Een nieuwe vernedering leek dus in de maakt voor de Mancunians. Maar andermaal zorgde Ronaldo ervoor dat zijn ploeg niet vanuit een kansloze de kleedkamer in moest. Na een voorzet van Nemanja Matic trapte de Portugees de aansluitingstreffer van dichtbij binnen. Al moet gezegd dat defensie van de Gunners het hem niet bepaald moeilijk maakte.

EERBETOON
In ieder geval zorgde CR7 zo voor een zoveelste mijlpaal op zijn nu al indrukwekkende erelijst. Het was immers alweer de 100ste Premier League-treffer in zijn carrière. Daarmee wordt hij naast Edinson Cavani, Gonzalo Higuain en Zlatan Ibrahimovic nog maar de vierde speler ooit die meer dan 100 keer kan scoren in minstens twee van de 5 grootste competitie in Europa. Overigens vierde Ronaldo zijn doelpunt door naar de hemel te wijzen. Een eerbetoon aan zijn zoontje dat hij maandag verloor bij de geboorte.

LEES OOK: Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Ronaldo hoort bij de drie beste voetballers ooit ...

Meest recent

Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

16
16
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

98
98
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

71
71
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

322
322
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

240
240
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

83
83
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

24
24
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

131
131
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

24
24
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

559
559
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

162
162
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

114
114
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

247
247
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

330
330
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

92
92
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

195
195
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

564
564
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

129
129
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

258
258
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

428
428
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

223
223
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

73
73
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

280
280

Meer sportnieuws