Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

53
Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

In de Engelse Premier League stond zaterdagmiddag weer een sleutelduel op het programma binnen de strijd om de top 4. Zo kreeg Arsenal FC het bezoek van Manchester United. De Mancunians startten andermaal dramatisch aan de partij, maar Cristiano Ronaldo kon zijn ploeg in de wedstrijd houden.


Terwijl United afgelopen donderdag een ongezien pak slaag kreeg van Liverpool, ging Arsenal een dag later met een fraaie zege aan de haal op het veld van Chelsea. Het verschil in vertrouwen was dus groot en dat was er tijdens de aanvangsfase ook aan te zien. Na nog geen drie minuten kon de thuisploeg al op voorsprong komen via Nuno Tavares. En na een VAR-interventie maakte Bukayo Saka er zowaar 2-0 van op de stip.

Een nieuwe vernedering leek dus in de maakt voor de Mancunians. Maar andermaal zorgde Ronaldo ervoor dat zijn ploeg niet vanuit een kansloze de kleedkamer in moest. Na een voorzet van Nemanja Matic trapte de Portugees de aansluitingstreffer van dichtbij binnen. Al moet gezegd dat defensie van de Gunners het hem niet bepaald moeilijk maakte.

EERBETOON
In ieder geval zorgde CR7 zo voor een zoveelste mijlpaal op zijn nu al indrukwekkende erelijst. Het was immers alweer de 100ste Premier League-treffer in zijn carrière. Daarmee wordt hij naast Edinson Cavani, Gonzalo Higuain en Zlatan Ibrahimovic nog maar de vierde speler ooit die meer dan 100 keer kan scoren in minstens twee van de 5 grootste competitie in Europa. Overigens vierde Ronaldo zijn doelpunt door naar de hemel te wijzen. Een eerbetoon aan zijn zoontje dat hij maandag verloor bij de geboorte.

LEES OOK: 'Arsenal gaat na blessure Tzolis meteen voor ex-speler Club'

Ronaldo hoort bij de drie beste voetballers ooit ...

Meest recent

'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

2
2
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

8
8
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

15
15
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

17
17
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

60
60
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

15
15
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

86
86
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

26
26
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

140
140
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

25
25
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

60
60
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

28
28
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

246
246
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

95
95
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

59
59
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

78
78
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

225
225
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

69
69
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

56
56
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

41
41
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

208
208
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

118
118
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

90
90
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

201
201

Meer sportnieuws