Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

53 stemmen
Ronaldo draagt mijlpaal op aan overleden zoontje

In de Engelse Premier League stond zaterdagmiddag weer een sleutelduel op het programma binnen de strijd om de top 4. Zo kreeg Arsenal FC het bezoek van Manchester United. De Mancunians startten andermaal dramatisch aan de partij, maar Cristiano Ronaldo kon zijn ploeg in de wedstrijd houden.


Terwijl United afgelopen donderdag een ongezien pak slaag kreeg van Liverpool, ging Arsenal een dag later met een fraaie zege aan de haal op het veld van Chelsea. Het verschil in vertrouwen was dus groot en dat was er tijdens de aanvangsfase ook aan te zien. Na nog geen drie minuten kon de thuisploeg al op voorsprong komen via Nuno Tavares. En na een VAR-interventie maakte Bukayo Saka er zowaar 2-0 van op de stip.

Een nieuwe vernedering leek dus in de maakt voor de Mancunians. Maar andermaal zorgde Ronaldo ervoor dat zijn ploeg niet vanuit een kansloze de kleedkamer in moest. Na een voorzet van Nemanja Matic trapte de Portugees de aansluitingstreffer van dichtbij binnen. Al moet gezegd dat defensie van de Gunners het hem niet bepaald moeilijk maakte.

EERBETOON
In ieder geval zorgde CR7 zo voor een zoveelste mijlpaal op zijn nu al indrukwekkende erelijst. Het was immers alweer de 100ste Premier League-treffer in zijn carrière. Daarmee wordt hij naast Edinson Cavani, Gonzalo Higuain en Zlatan Ibrahimovic nog maar de vierde speler ooit die meer dan 100 keer kan scoren in minstens twee van de 5 grootste competitie in Europa. Overigens vierde Ronaldo zijn doelpunt door naar de hemel te wijzen. Een eerbetoon aan zijn zoontje dat hij maandag verloor bij de geboorte.

LEES OOK: Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Ronaldo hoort bij de drie beste voetballers ooit ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

62
62
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

68
68
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

29
29
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

69
69
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

217
217
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

435
435
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

273
273
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

412
412
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

365
365
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

361
361
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

273
273
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

469
469
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

294
294
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

309
309
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

84
84
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

201
201
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

199
199
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

328
328
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

503
503

Meer sportnieuws