'Zulte Waregem verliest middenvelder aan Rangers'

door
'Zulte Waregem verliest middenvelder aan Rangers'

Voor Zulte Waregem was het een seizoen om snel te vergeten. Essevee eindige pas als zestiende, toch ver onder de verwachtingen aan de Gaverbeek. Tijdens het seizoen nam de club ook afscheid van icoon Francky Dury. Timmy Simons en Davy De Fauw namen daarop de honneurs waar, maar of ze dat ook volgend jaar zullen doen, is onzeker.


Het trainersduo zal het hoe dan ook mogelijk zonder Abdoulaye Sissako (23) moeten zien te doen. De defensieve middenvelder is volgens La Dernière Heure namelijk aan het onderhandelen met de Glasgow Rangers over een transfer. Dat is de tweede uit Schotland. Het contract van Sissako loopt eind dit seizoen af, maar Zulte Waregem zou graag de optie voor een extra jaar willen lichten in die overeenkomst. De speler zelf zou volgens de bovengenoemde krant echter een nieuw avontuur willen aangaan.

Sissako kwam dit seizoen tot 18 optredens in de JPL en 1 in de Beker van België. Hij scoorde 2 keer en gaf ook 2 assists. De Fransman verdedigt al sinds eind augustus 2019 de clubkleuren. Daarvoor was hij ook al aan de slag bij LB Châteauroux en AJ Auxerre, waar hij prof werd. Hij vertegenwoordigde ook al zijn land in de jeugdreeksen.

MOUSSA

Sissako is de oudere broer van Moussa Sissako (21), die bij Standard speelt. Die werd in juli 2020 overgenomen door Standard van Paris Saint-Germain. Hij speelde dit seizoen 19 keer in de JPL. De laatste tijd startte hij vaak in de basis van het elftal van Luka Elsner. Of dat volgend seizoen ook nog het geval zal zijn, is onzeker. De Sloveense coach mocht eerder deze week namelijk zijn koffers pakken op Sclessin.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Zal die transfer doorgaan?

Meest recent

Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

6
6
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

17
17
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

37
37
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

49
49
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

95
95
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

415
415
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

103
103
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

177
177
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

215
215
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

160
160
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

398
398
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

245
245
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

648
648
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

149
149
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

175
175
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

621
621
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

145
145
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

232
232

Meer sportnieuws