'Zulte Waregem laat Simons in spanning'

door
'Zulte Waregem laat Simons in spanning'

Zulte Waregem beleefde alweer een seizoen om snel te vergeten. De West-Vlamingen raakten nooit weg uit de kelder van het klassement, waardoor het laatste seizoen van Francky Dury in december al vroegtijdig beëindigd werd. Het duo Timmy Simons en Davy De fauw kreeg de touwtjes in handen, maar de twee debuterende coaches konden niet voor beterschap zorgen.


Uiteindelijk loodsten ze Zulte Waregem wel nog naar het behoud, maar dat was toch maar met de hakken over de sloot. Essevee sloot de reguliere competitie uiteindelijk af op de zestiende plaats, net boven de degradatiezone. Ze hadden slechts vier punten overschot op de voorlaatste plaats. De voorbije dagen werden dan ook grote vraagtekens geplaatst achter de toekomst van het trainersduo.

Het Nieuwsblad weet dat de club de knoop voorlopig nog niet doorgehakt heeft. Donderdagavond vond wel een 'positief' gesprek plaats met Simons en De fauw, maar uitsluitsel leverde dat desondanks niet op. Volgende week zouden beide partijen een nieuwe meeting houden, mogelijk wordt dan wel een beslissing genomen. Er werd de voorbije weken al gefluisterd dat Essevee bij Yves Vanderhaeghe geïnformeerd zou hebben om over te nemen.

ANDERE OPTIES
Voor Simons en De fauw blijft het zo voorlopig onduidelijk wat de toekomst zal brengen, al hoeven ze niet te wanhopen. Zeker Simons lijkt andere opties achter de hand te hebben, want zo zou bijvoorbeeld al zijn ex-club FC Nürnberg geïnformeerd hebben

LEES OOK: Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Moet Zulte Waregem met hen verdergaan?

Meest recent

'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

209
209
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

24
24
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

41
41
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

141
141
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

100
100
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

494
494
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

39
39
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

38
38
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

36
36
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

268
268
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

145
145
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

214
214
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

210
210
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

68
68
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

292
292
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

307
307
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

340
340
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

89
89
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

464
464
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

439
439
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

499
499
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

232
232
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

118
118
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

212
212

Meer sportnieuws