'KV Mechelen haalt nog versterking voor play-offs'

door
'KV Mechelen haalt nog versterking voor play-offs'

KV Mechelen kan alweer terugblikken op een uitstekend seizoen en de komende weken kan het de kers op de taart zetten. Met een knappe zevende plaats wisten ze zich immers opnieuw te plaatsen voor de Europe Play-Off, waarin ze nog een Europees ticket kunnen afdwingen. Evident zal dat echter niet worden, want ze beginnen met een achterstand van vijf punten op leider AA Gent en moeten ook nog afrekenen met concurrentie van Charleroi en Genk.


Wouter Vrancken zal al zijn troeven dus kunnen gebruiken en krijgt er mogelijk nog eentje bij. Volgens Het Nieuwsblad strijkt er mogelijk nog versterking neer, want Malinwa zou Jorge Hernandez willen aantrekken. De 21-jarige Amerikaan sloot onlangs aan bij de Mechelse beloften en traint sinds deze week mee met de A-kern. Hij maakt een goede indruk en dus bestudeert KVM een transfer.

Hernandez ligt onder contract bij het Oekraïense Chornomorets Odessa, waar hij tijdelijk mag vertrekken door de oorlog in het land. Hij had pas in januari de overstap gemaakt van de B-ploeg van LA Galaxy, want hij had er geen uitzicht op een doorbraak bij de A-kern. De kleine offensieve middenvelder speelde er 88 wedstrijden, waarin hij goed was voor achttien goals en elf assists.

STORM EN CO
Vrancken krijgt er zo mogelijk nog een extra optie bij in het offensieve compartiment, dat al rijk gestoffeerd is. Nikola Storm is uiteraard de grootste blikvanger, maar de trainer kan ook nog rekenen op onder meer Hugo Cuypers, Geoffry Hairemans, Maryan Shved en Kerim Mrabti.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Moet KV Mechelen hem nog halen?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

139
139
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

43
43
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

97
97
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

276
276
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

161
161
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

336
336
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

160
160
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

626
626
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

749
749
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

128
128
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

306
306
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

378
378
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

403
403
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

386
386
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

601
601
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

463
463
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws