'Barcelona versterkt aanval met City-bankzitter'

door
'Barcelona versterkt aanval met City-bankzitter'

Gabriel Jesus krijgt dit seizoen nauwelijks speelkansen van Pep Guardiola. Ondanks dat The Citizens niet echt over een diepe spits beschikken, zit de Braziliaan meer op de bank dan hem lief is. Zeker met de mogelijk komst van Haaland dringt een transfer zich op. 

De verlossing komt mogelijks vanuit Barcelona. Zoals gemeld door de Britse krant Manchester Evening News, zou FC Barcelona bereid zijn om een ​​bod te doen op Gabriel Jesús. De Blaugrana moeten komend seizoen een topspits binnenhalen, aangezien ze geen topspeler hebben als er iets met Pierre Emerick Aubameyang gebeurd. 

Namen als Erling Haaland, Robert Lewandowski en Alexander Isak zijn diegenen die de afgelopen maanden het meest galmden bij zowel City als Barca. Haaland lijkt niet haalbaar voor Barcelona en Jesus heeft nog net een stapje voor op Isak. Het is Jesus menens om te vertrekken naar een club waar hij zich kan vestigen als basisspeler. Hij wil immers niet dat zijn positie in het Braziliaanse team voor het WK in gedrang komt. 

DERTIG MILJOEN
FC Barcelona is goed op de hoogte van zijn ongelukkige situatie en zou volgens de Britse krant bereid zijn een bod van 30 miljoen euro uit te brengen. Een interessante zet die werd gesmaakt door Xavi Hernández, die de Braziliaan graag ziet komen. Hij is volgens de Barca-coach een meer haalbare optie dan Erling Haaland en iemand die op de lange termijn consistenter is dan Lewandowski. 

LEES OOK: 'MLS gaat volop voor sterspeler van Real Madrid'

Zal Jesus meer speelkansen krijgen bij FC Barcelona?

Meest recent

Kana trekt aan alarmbel: Anderlecht-spelers grijpen in

RSC Anderlecht kon in de competitie nog eens overtuigend winnen. KV Mechelen werd met 3-1 opzijgezet ...

2
2
Westerlo wil deceptie doorspoelen, Fink hakt knopen door

Westerlo ging in de Croky Cup als enige eersteklasser onderuit. De Kemphanen verloren van ...

15
15
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

41
41
Benito Raman snoeihard voor ploegmakker

KV Mechelen ging onderuit tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park werd het ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
‘Naar Belgische top? Will Still op zucht van ontslag’

Will Still was in het verleden actief in België bij Standard, STVV, Lierse en Beerschot. Nu ...

110
110
Vanderbiest vloekt op KV Mechelen na Anderlecht

KV Mechelen ging met 3-1 onderuit in het Lotto Park tegen RSC Anderlecht. Malinwa kon Paars-Wit een ...

130
130
Antwerp blaast te hoog van de toren: “Héél straf”

Royal Antwerp FC won een aantal jaren geleden nog de dubbel, maar dit seizoen loopt het voor geen ...

195
195
Hasi jubelt: nieuw Anderlecht-goudhaantje breekt los

RSC Anderlecht deed een goede zaak in de Jupiler Pro League. Tegen rechtstreekse concurrent KV ...

292
292
‘Griezmann midden in pedofiliezaak terechtgekomen’

Antoine Griezmann werd verhoord voor een pedofiliezaak tegen zijn voormalige mentor Eric Olhats. De ...

31
31
Lamine Yamal in shock: 'Pijnlijke breuk en overspel-gerucht'

Een nieuwe wending in het glamoureuze leven van Lamine Yamal (18). De supertalentvolle flankspeler ...

91
91
Onyedika roept duidelijke boodschap naar Hayen en Club

Club Brugge won zuinig van Dender en wacht nu op FC Barcelona in de Champions League. Nicky Hayen ...

249
249
Hasi looft pion: "Hij is een topspeler"

RSC Anderlecht won verdiend met 3-1 van KV Mechelen. Paars-Wit had nog meer kunnen en moeten scoren. ...

264
264
'Kompany schoffeert: Bayern-ster pakt zijn koffers'

Onder Vincent Kompany ligt er in München een strak plan: Bayern gaat knopen doorhakken. Leon ...

186
186
Juventus baalt nu al: financiële deals Openda op straat

Loïs Openda trok afgelopen zomer naar Juventus. Een vreemde transfer, want de Belg kende ...

97
97
Drie zomeraanwinsten in januari weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak. Olivier Renard en Tim Borguet gaan zelf al oplossingen ...

303
303
Janssen in de zomer naar andere Belgische topclub?

Vincent Janssen scoorde eindelijk nog eens tegen KAS Eupen. Dat zal veel deugd hebben gedaan bij de ...

257
257
‘Onyedika sleurt Club Brugge in pure transfernachtmerrie’

Club Brugge zit muurvast in het Onyedika-dossier: hij wil hogerop, maar Frankfurt twijfelt. De ...

321
321
Tresoldi verklaart waarom FC Barcelona speciaal duel is

Swingen doet Club Brugge zeker niet, maar winnen wel. Tegen FCV Dender werd het 2-1. Nicolo Tresoldi ...

116
116
Hasi verklapt: "Dat moest mét Dolberg gebeuren"

Besnik Hasi was een opgeluchte trainer na het duel tegen KV Mechelen. RSC Anderlecht won verdiend ...

341
341
Fink ziet weelde bij KRC Genk: "Positief voor mij"

KRC Genk speelt zondag tegen KVC Westerlo. Na twee draws op rij willen de Limburgers weer aanknopen ...

129
129
Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

186
186
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

473
473
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

228
228
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

380
380

Meer sportnieuws