L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

203
L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

Voor Zulte Waregem zit het seizoen er definitief op. Afgelopen weekend was er nog een mooie afsluiter met de afscheidsmatch van Davy De fauw en Olivier Deschacht. Maar inmiddels is het weer tijd voor de orde van de dag, want er ligt voor het bestuur een pak werk op de plank.


Zo zal Essevee in eerste instantie moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Het lijkt immers nog steeds geen uitgemaakte zaak dat Timmy Simons, die mogelijk weer assistent-trainer wordt, op post blijft als T1. Namen als Mbaye Leye en Yves Vanderhaeghe deden alvast de ronde. Het wordt in ieder geval noodzakelijk om snel duidelijkheid te scheppen in het trainersdossier, want ook aan de spelersselectie zal nog gesleuteld moeten worden.

Zulte Waregem slaagde er dit seizoen wel in om het behoud te vrijwaren, maar eindigde slechts één plekje boven de degradatiezone. Vermits volgend seizoen normaal gezien normaal gezien drie clubs zakken uit 1A, zal men dan dus beter moeten doen om zich te redden. En dus lijkt een zomerse kwaliteitsinjectie noodzakelijk. De sportieve leiding zou alvast speuren naar mogelijke aanwinsten en verkent daarvoor blijkbaar ook de Franse markt.

SNEL TOESLAAN
Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Arthur Desmas hoog op de verlanglijst staat in het Regenboogstadion. De 28-jarige doelman staat momenteel onder contract bij Clermont Foot, waar hij zijn basisplaats halfweg het seizoen kwijt geraakte. Al mocht hij in de twee laatste duels opnieuw starten. L'Equipe beweert alvast dat het Essevee menens is in de strijd om Desmas. De West-Vlamingen zouden zo snel mogelijk de onderhandelingen willen aanknopen. Het sluitstuk ligt wel nog vast tot medio 2023, waardoor een bepaalde transfersom nodig zal zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem verwacht meer: "Geduld hebben"

Zulte Waregem moet vasthouden aan Simons als T1 ...

Meest recent

Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

15
15
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

41
41
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

28
28
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

19
19
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

47
47
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

179
179
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

20
20
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

193
193
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

65
65
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

180
180
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

940
940
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

169
169
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

938
938
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

155
155
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

134
134
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

303
303

Meer sportnieuws