L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

203 stemmen
L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

Voor Zulte Waregem zit het seizoen er definitief op. Afgelopen weekend was er nog een mooie afsluiter met de afscheidsmatch van Davy De fauw en Olivier Deschacht. Maar inmiddels is het weer tijd voor de orde van de dag, want er ligt voor het bestuur een pak werk op de plank.


Zo zal Essevee in eerste instantie moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Het lijkt immers nog steeds geen uitgemaakte zaak dat Timmy Simons, die mogelijk weer assistent-trainer wordt, op post blijft als T1. Namen als Mbaye Leye en Yves Vanderhaeghe deden alvast de ronde. Het wordt in ieder geval noodzakelijk om snel duidelijkheid te scheppen in het trainersdossier, want ook aan de spelersselectie zal nog gesleuteld moeten worden.

Zulte Waregem slaagde er dit seizoen wel in om het behoud te vrijwaren, maar eindigde slechts één plekje boven de degradatiezone. Vermits volgend seizoen normaal gezien normaal gezien drie clubs zakken uit 1A, zal men dan dus beter moeten doen om zich te redden. En dus lijkt een zomerse kwaliteitsinjectie noodzakelijk. De sportieve leiding zou alvast speuren naar mogelijke aanwinsten en verkent daarvoor blijkbaar ook de Franse markt.

SNEL TOESLAAN
Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Arthur Desmas hoog op de verlanglijst staat in het Regenboogstadion. De 28-jarige doelman staat momenteel onder contract bij Clermont Foot, waar hij zijn basisplaats halfweg het seizoen kwijt geraakte. Al mocht hij in de twee laatste duels opnieuw starten. L'Equipe beweert alvast dat het Essevee menens is in de strijd om Desmas. De West-Vlamingen zouden zo snel mogelijk de onderhandelingen willen aanknopen. Het sluitstuk ligt wel nog vast tot medio 2023, waardoor een bepaalde transfersom nodig zal zijn.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

🚀

Zulte Waregem moet vasthouden aan Simons als T1 ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

24
24
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

55
55
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

111
111
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

109
109
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

21
21
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

108
108
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

197
197
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

51
51
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

177
177
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

183
183
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

262
262
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

404
404
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

566
566
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

304
304
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

574
574
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws