L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

door
L'Equipe onthult topdoelwit Zulte Waregem

Voor Zulte Waregem zit het seizoen er definitief op. Afgelopen weekend was er nog een mooie afsluiter met de afscheidsmatch van Davy De fauw en Olivier Deschacht. Maar inmiddels is het weer tijd voor de orde van de dag, want er ligt voor het bestuur een pak werk op de plank.


Zo zal Essevee in eerste instantie moeten beslissen wie volgend seizoen aan het roer staat als hoofdtrainer. Het lijkt immers nog steeds geen uitgemaakte zaak dat Timmy Simons, die mogelijk weer assistent-trainer wordt, op post blijft als T1. Namen als Mbaye Leye en Yves Vanderhaeghe deden alvast de ronde. Het wordt in ieder geval noodzakelijk om snel duidelijkheid te scheppen in het trainersdossier, want ook aan de spelersselectie zal nog gesleuteld moeten worden.

Zulte Waregem slaagde er dit seizoen wel in om het behoud te vrijwaren, maar eindigde slechts één plekje boven de degradatiezone. Vermits volgend seizoen normaal gezien normaal gezien drie clubs zakken uit 1A, zal men dan dus beter moeten doen om zich te redden. En dus lijkt een zomerse kwaliteitsinjectie noodzakelijk. De sportieve leiding zou alvast speuren naar mogelijke aanwinsten en verkent daarvoor blijkbaar ook de Franse markt.

SNEL TOESLAAN
Zo meldt het toonaangevende L'Equipe dat Arthur Desmas hoog op de verlanglijst staat in het Regenboogstadion. De 28-jarige doelman staat momenteel onder contract bij Clermont Foot, waar hij zijn basisplaats halfweg het seizoen kwijt geraakte. Al mocht hij in de twee laatste duels opnieuw starten. L'Equipe beweert alvast dat het Essevee menens is in de strijd om Desmas. De West-Vlamingen zouden zo snel mogelijk de onderhandelingen willen aanknopen. Het sluitstuk ligt wel nog vast tot medio 2023, waardoor een bepaalde transfersom nodig zal zijn.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Zulte Waregem moet vasthouden aan Simons als T1 ...

Meest recent

Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

20
20
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

156
156
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

46
46
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

571
571
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

985
985
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

231
231
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

234
234
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

213
213
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

406
406
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

418
418
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

213
213
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

310
310
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

94
94
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

212
212
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

945
945
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

215
215
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

53
53
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

46
46
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

340
340
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

306
306
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

179
179
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

359
359
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

242
242
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

73
73

Meer sportnieuws