'Monaco-baas beslist over ontslag Clement'

609 stemmen
'Monaco-baas beslist over ontslag Clement'

Vlak voor de recente interland-break weerklonken heel wat geruchten omtrent een vroegtijdig ontslag van trainer Philippe Clement bij AS Monaco. Maar onze landgenoot lijkt zijn vel te hebben gered. Zo zou grote baas Dimitri Rybolovlev inmiddels zijn bijgedraaid over de positie van Clement.


Monaco was de voorbije maanden weggezakt in het klassement en sneuvelde in de Franse beker. Daarnaast volgde een pijnlijke uitschakeling in de Europa League. Het toonaangevend L'Equipe kwam dan ook met het nieuws naar buiten dat de job van Clement aan een zijden draadje hing. Maar sinds die berichten gaat het behoorlijk goed met de Monegasken. Zo werd 12 op 12 gepakt, waardoor de top 3 weer binnen bereik komt.

Afgelopen weekend kwam L'Equipe dan ook met een nieuwe stand van zaken. Volgens het doorgaans betrouwbare medium is Rybolovlev nog steeds van plan om CEO Igor Petrov aan de deur te zetten en een aantal wijzigingen door te voeren binnen de structuur. Zo wil de Russische eigenaar zelf ook meer invloed gaan uitoefenen op het transferbeleid. Maar een ontslag van Clement is niet langer een must voor de wispelturige Rybolovlev.

CRUCIAAL EINDE SEIZOEN
De goede resultaten van de voorbije weken hebben de beeldvorming rond onze landgenoot ook in positieve zin veranderd en de grote baas zelf zou zelf steeds meer overtuigd geraken van zijn trainerskwaliteiten. Veel zal echter afhangen van hoe het seizoen wordt afgesloten. Kan Monaco zijn goede reeks doortrekken, dan blijft Clement normaal gezien op post. Indien de ploeg toch weer een terugval kent, zal het bibberen worden voor zijn positie.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Clement gaat het alsnog maken bij Monaco ...

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

7
7
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

10
10
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

16
16
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

20
20
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

69
69
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

85
85
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

340
340
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

63
63
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

130
130
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

272
272
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

829
829
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

468
468
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

837
837
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

148
148
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

409
409
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

545
545
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

565
565
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

166
166

Meer sportnieuws