'Monaco-baas beslist over ontslag Clement'

door
'Monaco-baas beslist over ontslag Clement'

Vlak voor de recente interland-break weerklonken heel wat geruchten omtrent een vroegtijdig ontslag van trainer Philippe Clement bij AS Monaco. Maar onze landgenoot lijkt zijn vel te hebben gered. Zo zou grote baas Dimitri Rybolovlev inmiddels zijn bijgedraaid over de positie van Clement.


Monaco was de voorbije maanden weggezakt in het klassement en sneuvelde in de Franse beker. Daarnaast volgde een pijnlijke uitschakeling in de Europa League. Het toonaangevend L'Equipe kwam dan ook met het nieuws naar buiten dat de job van Clement aan een zijden draadje hing. Maar sinds die berichten gaat het behoorlijk goed met de Monegasken. Zo werd 12 op 12 gepakt, waardoor de top 3 weer binnen bereik komt.

Afgelopen weekend kwam L'Equipe dan ook met een nieuwe stand van zaken. Volgens het doorgaans betrouwbare medium is Rybolovlev nog steeds van plan om CEO Igor Petrov aan de deur te zetten en een aantal wijzigingen door te voeren binnen de structuur. Zo wil de Russische eigenaar zelf ook meer invloed gaan uitoefenen op het transferbeleid. Maar een ontslag van Clement is niet langer een must voor de wispelturige Rybolovlev.

CRUCIAAL EINDE SEIZOEN
De goede resultaten van de voorbije weken hebben de beeldvorming rond onze landgenoot ook in positieve zin veranderd en de grote baas zelf zou zelf steeds meer overtuigd geraken van zijn trainerskwaliteiten. Veel zal echter afhangen van hoe het seizoen wordt afgesloten. Kan Monaco zijn goede reeks doortrekken, dan blijft Clement normaal gezien op post. Indien de ploeg toch weer een terugval kent, zal het bibberen worden voor zijn positie.

LEES OOK: Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Clement gaat het alsnog maken bij Monaco ...

Meest recent

UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

0
0
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

123
123
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

78
78
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

851
851
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

362
362
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

18
18
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

73
73
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

137
137
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

82
82
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

216
216
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

118
118
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

113
113
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

106
106
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

300
300
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

38
38
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

577
577
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

336
336
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

121
121
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

156
156
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

263
263
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

117
117
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

81
81
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47

Meer sportnieuws