Moeskroen bevestigt vertrek sterkhouder, bestemming 1A?

door
Moeskroen bevestigt vertrek sterkhouder, bestemming 1A?

De teams uit 1B kunnen - met uitzondering van RWDM - al op vakantie vertrekken, want de laatste speeldag van de competitie werd zondag afgewerkt. Voor de spelers van Moeskroen, dat zijn slotmatch met 2-0 verloor op Waasland-Beveren, is het nog onduidelijk wat hen daarna te wachten staat. De Henegouwers kregen immers geen proflicentie voor volgend seizoen.


De club zit in zware financiële problemen en dat zou weleens voor een leegloop de komende maanden kunnen zorgen. Al zeker één sterkhouder kiest eieren voor zijn geld, want Moeskroen bevestigt via zijn officiële kanalen dat Nick Gillekens de club verlaat. De 26-jarige doelman verlengt zijn aflopende contract niet en verlaat zo na 2,5 jaar Le Canonnier.

Gillekens streek in 2019 neer nadat hij doorgestuurd was bij OHL en hij enkele maanden zonder club gezeten had, omdat Moeskroen nood had aan extra Belgen. Hij begon als derde doelman, maar groeide dit seizoen uit tot titularis. Hij kwam 20 keer in actie en was één van de lichtpunten van het seizoen. Dat kan hem straks een mooie transfer opleveren.

TERUG NAAR LEUVEN
Onze redactie wist onlangs immers al te melden dat Gillekens heel wat interesse uit de Jupiler Pro League geniet. Een terugkeer naar OHL behoort tot de mogelijkheden, maar ook Westerlo, KV Kortrijk en Standard zouden interesse tonen. Daarnaast kan Gillekens ook in 1B blijven, want hij zou ook in beeld zijn bij Beerschot. 


Verdient hij een kans in 1A?

Meest recent

Club Brugge zoekt al jaren: is Barça het kind van de rekening?

Club Brugge kende de afgelopen jaren de nodige Europese successen. Blauw-Zwart wil nu echter ook ...

0
0
Dubbele mokerslag moedig Union: Zware buizen zinderen na

Union speelde in Madrid met lef, durf en karakter — maar niet iedereen haalde zijn niveau. In ...

38
38
Club gelooft het niet: zóveel kan Hayen verdienen bij Celtic

Celtic betaalt zelden kleingeld voor hun T1, maar hoe hoog lag de lat écht bij zijn ...

136
136
GEWELDIGE beelden: Franky Van der Elst doet Flick blozen

Een moment dat niemand zag aankomen — en toch alle harten veroverde. Op de persconferentie ...

59
59
Courtois drijft Nederlanders tot wanhoop: 'Niet normaal!'

Thibaut Courtois bewees dinsdagavond nog maar eens waarom hij tot de absolute wereldtop behoort. ...

83
83
Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Een bittere avond voor Union in de Champions League. De Brusselaars brachten Atlético Madrid ...

72
72
Marc Degryse haalt zwaar fileermes boven: "Ik betwijfel het"

Onze landskampioen Union SG ging met opgeheven hoofd ten onder in Madrid. De Brusselaars dwongen ...

37
37
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen onverwacht relatienieuws

Tien dagen na hun ja-woord delen Aster Nzeyimana (31) en Lize Feryn (32) plots verrassend nieuws. ...

20
20
Gert Verheyen stellig: 'Sleutel tot succes voor Club Brugge'

Clubicoon Gert Verheyen (55) kent als geen ander de magie én de miserie van spelen tegen FC ...

135
135
Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

25
25
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

436
436
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

93
93
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

42
42
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

103
103
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

127
127
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

96
96
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

137
137
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

180
180
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

43
43
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

114
114
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

136
136
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

424
424
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

346
346
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

266
266

Meer sportnieuws