KVO geeft vervelende update over huurpion

door
KVO geeft vervelende update over huurpion

KV Oostende sloot het seizoen af op de 12de plaats. De Kustboys beëindigden hun seizoen met een 0-2-zege op het veld van Eupen. Die wedstrijd had zware gevolgen voor Tatsu Sakamoto. De Japanner moest de strijd geblesseerd staken. 


KVO komt nu op Twitter met een update over zijn middenvelder. Sakamoto had tegen Eupen af te rekenen met een scheurtje in de hamstring. Hij zal enkele weken niet van de partij zijn, meldt de club. De komende oefenduels van KVO zal hij dus niet kunnen meemaken. Een domper voor de speler, die tot 30 juni gehuurd wordt van zijn moederclub Cerezo Osaka en zo enkele weken in rook ziet opgaan.

Sakamoto kwam pas deze winter over uit Japan. Hij speelde in totaal 12 duels in de Jupiler Pro League. Daarin was hij goed voor één assist, in de wedstrijd tegen Antwerp (1-2-verlies). Het is afwachten waar zijn toekomst nu ligt. KVO bedong een aankoopoptie, maar het is niet geweten of de club die ook zal lichten. Mogelijk komt daar snel meer duidelijkheid over. 

EERSTE CLUB BUITEN JAPAN

Voor Sakamoto was de transfer naar KVO een bijzondere stap. Hij ging zo namelijk voor het eerst in zijn carrière in het buitenland voetballen. In eigen land speelde hij al voor Maebashi Ikuei, Toyo University, Montedio Yamagata en het al eerde genoemde Cerezo Osaka  Ook voor KVO zelf was er een primeur gemoeid met de komst van Sakamoto. Hij is namelijk de eerste Japanner ooit in Oostendse loondienst. Het is koffiedik kijken welke plannen Yves Vanderhaeghe heeft met de speler voor volgend seizoen.

Moet KVO zijn optie lichten?

Meest recent

Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

58
58
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

22
22
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

110
110
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

27
27
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

35
35
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

114
114
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

38
38
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

113
113
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

318
318
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

45
45
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

475
475
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

96
96
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

221
221
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

99
99
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

475
475
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

168
168
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

68
68
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

333
333
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

304
304
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

160
160
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

171
171
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

116
116
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

199
199
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

24
24
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

428
428

Meer sportnieuws