De Bruyne breekt harten Racing Genk-fans

1002 stemmen
De Bruyne breekt harten Racing Genk-fans

Kevin De Bruyne is weer helemaal op toerental. Net nu het om de knikkers gaat, staat de sterkhouder van Manchester City er helemaal. Ook in de topper van afgelopen zondag tegen Liverpool was hij andermaal bepalend, al leverde dat The Cityzens geen overwinning op.


Zo tekende De Bruyne – met wat geluk weliswaar – voor de openingstreffer. Hij strooide ook als vanouds met geweldige passes. In de Engelse pers werd er dan niet verrassend ook opnieuw lyrisch gedaan over De Bruyne.  "Zijn stormloop duurt nu al enkele weken. Hij heeft zijn piek bereid op het juiste moment voor City”, klonk het onder meer in The Daily Mail.

Dat KDB zo goed in vorm zit, heeft ook een logische verklaring. Die deed de middenvelder zelf uit de doeken na de partij tegen Liverpool. "Ik heb de goeie draai gevonden. Ik voel me fit, het is al lang geleden dat ik zo lang zonder problemen kan spelen", klonk het immers voor de camera’s van Play Sports. Ik hoop dat dat de laatste 2 maanden ook zo zal zijn en dat we dan een paar titels kunnen veroveren."

TERUGKEER GENK
Goed nieuws dus voor De Bruyne en in uitbreiding alle Belgen, maar de Rode Duivel had wel minder nieuws voor zijn ex-club Racing Genk. In de openingsvragenronde van Extra Time wist De Bruyne immers te vertellen dat een terugkeer naar Limburg weinig waarschijnlijk is. Keer je ooit nog terug naar Racing Genk, zoals Lukaku zo graag terugkeert naar Anderlecht “Ik zou denken van niet”, was zijn duidelijke respons.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Zien we hem ooit nog in de JPL?

Meest recent

Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

0
0
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

17
17
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

73
73
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

182
182
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

115
115
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

80
80
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

222
222
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

591
591
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

97
97
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

255
255
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

145
145
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

77
77
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

76
76
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

211
211
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

693
693
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

57
57
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

73
73
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

469
469
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

468
468
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

582
582
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1154
1154
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

127
127
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

575
575
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

119
119
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

159
159

Meer sportnieuws