De Bruyne breekt harten Racing Genk-fans

door
De Bruyne breekt harten Racing Genk-fans

Kevin De Bruyne is weer helemaal op toerental. Net nu het om de knikkers gaat, staat de sterkhouder van Manchester City er helemaal. Ook in de topper van afgelopen zondag tegen Liverpool was hij andermaal bepalend, al leverde dat The Cityzens geen overwinning op.


Zo tekende De Bruyne – met wat geluk weliswaar – voor de openingstreffer. Hij strooide ook als vanouds met geweldige passes. In de Engelse pers werd er dan niet verrassend ook opnieuw lyrisch gedaan over De Bruyne.  "Zijn stormloop duurt nu al enkele weken. Hij heeft zijn piek bereid op het juiste moment voor City”, klonk het onder meer in The Daily Mail.

Dat KDB zo goed in vorm zit, heeft ook een logische verklaring. Die deed de middenvelder zelf uit de doeken na de partij tegen Liverpool. "Ik heb de goeie draai gevonden. Ik voel me fit, het is al lang geleden dat ik zo lang zonder problemen kan spelen", klonk het immers voor de camera’s van Play Sports. Ik hoop dat dat de laatste 2 maanden ook zo zal zijn en dat we dan een paar titels kunnen veroveren."

TERUGKEER GENK
Goed nieuws dus voor De Bruyne en in uitbreiding alle Belgen, maar de Rode Duivel had wel minder nieuws voor zijn ex-club Racing Genk. In de openingsvragenronde van Extra Time wist De Bruyne immers te vertellen dat een terugkeer naar Limburg weinig waarschijnlijk is. Keer je ooit nog terug naar Racing Genk, zoals Lukaku zo graag terugkeert naar Anderlecht “Ik zou denken van niet”, was zijn duidelijke respons.

LEES OOK: Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Zien we hem ooit nog in de JPL?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

0
0
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

38
38
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

71
71
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

52
52
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

102
102
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

136
136
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

88
88
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

142
142
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

224
224
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

169
169
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

459
459
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

172
172
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

284
284
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

290
290
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

314
314
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

219
219
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

136
136
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

167
167
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

82
82
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

176
176
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

252
252
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1437
1437

Meer sportnieuws