Politie opent onderzoek na uitbarsting Ronaldo

door
Politie opent onderzoek na uitbarsting Ronaldo

In de strijd om de top 4 in de Premier League, deed Manchester United zaterdagmiddag een bijzonder slechte zaak. De Mancunians verloren immers met 1-0 op het veld van degradatiekandidaat Everton FC. En dat was niet naar de zin van Cristiano Ronaldo, die zijn woede achteraf niet kon bedwingen.


De Portugees beleefde opnieuw een erg lastige wedstrijd en stond voorin geïsoleerd. Tijdens de partij pakte hij al een gele kaart uit frustratie en vlak na de match was hij nog steeds niet bekoeld. Bij het naar binnen gaan sloeg hij immers een smartphone uit de handen van een fan. Inmiddels bood Ronaldo via Instagram uitgebreid zijn excuses aan voor zijn gedrag. Maar het valt te betwijfelen of dat voldoende zal zijn.

Zo melden Engelse media dat de lokale politie inmiddels een onderzoek heeft geopend naar de uitbarsting van Ronaldo. De Merseyside Police bevestigt ook dat er in samenspraak met beide clubs zal worden onderzocht of er effectief sprake is van een misdrijf. Zo zouden onder meer de camerabeelden van in het stadion opgevraagd worden. Zowel Everton als United toonde zich al bereid om mee te werken.

JONGEN IN SCHOCK
Tegenover Liverpool Echo gaf de moeder van de jonge fan inmiddels aan dat haar zoon ook een blauwe plek heeft overgehouden aan de slag van Ronaldo. Het zou ook de eerste keer zijn geweest dat de 14-jarige jongen een wedstrijd in het stadion ging bekijken. "Jake is compleet in shock, ontzettend verdrietig en wil nooit meer naar een wedstrijd", aldus zijn moeder.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Ronaldo moet een straf krijgen voor zijn uitbarsting ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

21
21
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

466
466
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

61
61
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

10
10
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

46
46
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

55
55
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

72
72
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

382
382
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

211
211
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

96
96
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

365
365
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

498
498
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

308
308
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

96
96
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

80
80
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

142
142
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1340
1340
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

80
80
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

188
188
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

320
320
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

78
78

Meer sportnieuws