Politie opent onderzoek na uitbarsting Ronaldo

door
Politie opent onderzoek na uitbarsting Ronaldo

In de strijd om de top 4 in de Premier League, deed Manchester United zaterdagmiddag een bijzonder slechte zaak. De Mancunians verloren immers met 1-0 op het veld van degradatiekandidaat Everton FC. En dat was niet naar de zin van Cristiano Ronaldo, die zijn woede achteraf niet kon bedwingen.


De Portugees beleefde opnieuw een erg lastige wedstrijd en stond voorin geïsoleerd. Tijdens de partij pakte hij al een gele kaart uit frustratie en vlak na de match was hij nog steeds niet bekoeld. Bij het naar binnen gaan sloeg hij immers een smartphone uit de handen van een fan. Inmiddels bood Ronaldo via Instagram uitgebreid zijn excuses aan voor zijn gedrag. Maar het valt te betwijfelen of dat voldoende zal zijn.

Zo melden Engelse media dat de lokale politie inmiddels een onderzoek heeft geopend naar de uitbarsting van Ronaldo. De Merseyside Police bevestigt ook dat er in samenspraak met beide clubs zal worden onderzocht of er effectief sprake is van een misdrijf. Zo zouden onder meer de camerabeelden van in het stadion opgevraagd worden. Zowel Everton als United toonde zich al bereid om mee te werken.

JONGEN IN SCHOCK
Tegenover Liverpool Echo gaf de moeder van de jonge fan inmiddels aan dat haar zoon ook een blauwe plek heeft overgehouden aan de slag van Ronaldo. Het zou ook de eerste keer zijn geweest dat de 14-jarige jongen een wedstrijd in het stadion ging bekijken. "Jake is compleet in shock, ontzettend verdrietig en wil nooit meer naar een wedstrijd", aldus zijn moeder.

LEES OOK: Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Ronaldo moet een straf krijgen voor zijn uitbarsting ...

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

7
7
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

25
25
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

53
53
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

21
21
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

174
174
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

75
75
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

89
89
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

162
162
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

257
257
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

343
343
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

293
293
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

357
357
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

263
263
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

477
477
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

410
410
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

326
326
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

580
580

Meer sportnieuws