Spits biedt zich bij Real aan als vervanger Benzema

door
Spits biedt zich bij Real aan als vervanger Benzema

Real Madrid staat nu al met één been in de halve finale van de Champions League, nadat het woensdag in zijn heenwedstrijd in de kwartfinale vlot ging winnen op Stamford Bridge. Titelverdediger Chelsea ging met 1-3 voor de bijl en daarbij was Karim Benzema alweer de grote man. De Franse spits maakte een hattrick en bewees daarmee nog maar eens zijn absolute bloedvorm.


Op zijn 34ste is Benzema beter dan ooit, maar tegelijk vormt hij ook de achilleshiel van de Koninklijke. De ploeg is immers zeer afhankelijk van hem en als hij eens out is, dan ligt er niet meteen een plan-B klaar. Doublures Luka Jovic en Mariano Diaz kunnen immers niet overtuigen en Carlo Ancelotti gooit vaak liever zijn tactiek om dan een beroep op hen te doen.

Maar volgend seizoen heeft de trainer mogelijk een andere optie ter beschikking. In een interview met AS solliciteert Borja Mayoral naar een plaats in de selectie. "Spelen voor Real is een droom en die kan nog uitkomen. Ik weet dat ze bij de club rekening met me houden", verklaart de 25-jarige. "Ik word soms pissig van zoveel uitleenbeurten, maar dat betekent ook dat ze me niet zomaar laten vertrekken."

TOPTALENT
Mayoral is een jeugdproduct van de Koninklijke, waar hij destijds als een toptalent gold. De grote doorbraak kwam er echter nooit met zeven goals in 33 wedstrijden voor de A-ploeg. Hij werd de voorbije jaren al verhuurd aan VfL Wolfsburg, Levante en AS Roma. Sinds januari wordt hij gestald bij Getafe, waar hij in tien wedstrijden al vijf keer wist te scoren.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Zou hij een goede doublure zijn voor Benzema?

Meest recent

Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

1
1
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

17
17
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

20
20
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

24
24
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

166
166
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

103
103
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

134
134
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

93
93
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

62
62
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

93
93
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

37
37
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

171
171
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

219
219
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

240
240
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

73
73
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

455
455
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

422
422
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

87
87
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

68
68
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

116
116
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

73
73
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

195
195
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

589
589
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

125
125

Meer sportnieuws