Real Madrid staat nu al met één been in de halve finale van de Champions League, nadat het woensdag in zijn heenwedstrijd in de kwartfinale vlot ging winnen op Stamford Bridge. Titelverdediger Chelsea ging met 1-3 voor de bijl en daarbij was Karim Benzema alweer de grote man. De Franse spits maakte een hattrick en bewees daarmee nog maar eens zijn absolute bloedvorm.
Op zijn 34ste is Benzema beter dan ooit, maar tegelijk vormt hij ook de achilleshiel van de Koninklijke. De ploeg is immers zeer afhankelijk van hem en als hij eens out is, dan ligt er niet meteen een plan-B klaar. Doublures Luka Jovic en Mariano Diaz kunnen immers niet overtuigen en Carlo Ancelotti gooit vaak liever zijn tactiek om dan een beroep op hen te doen.
Maar volgend seizoen heeft de trainer mogelijk een andere optie ter beschikking. In een interview met AS solliciteert Borja Mayoral naar een plaats in de selectie. "Spelen voor Real is een droom en die kan nog uitkomen. Ik weet dat ze bij de club rekening met me houden", verklaart de 25-jarige. "Ik word soms pissig van zoveel uitleenbeurten, maar dat betekent ook dat ze me niet zomaar laten vertrekken."
TOPTALENT
Mayoral is een jeugdproduct van de Koninklijke, waar hij destijds als een toptalent gold. De grote doorbraak kwam er echter nooit met zeven goals in 33 wedstrijden voor de A-ploeg. Hij werd de voorbije jaren al verhuurd aan VfL Wolfsburg, Levante en AS Roma. Sinds januari wordt hij gestald bij Getafe, waar hij in tien wedstrijden al vijf keer wist te scoren.