Salah overweegt drastische beslissing na tweede trauma

door
Salah overweegt drastische beslissing na tweede trauma

De voorbije week werden heel wat barragewedstrijden voor het WK afgewerkt en die hebben ook het nodige drama opgeleverd. Zo liep bijvoorbeeld Egypte opnieuw tegen een trauma aan. Nadat ze in februari al de finale van de Africa Cup na strafschoppen verloren hadden tegen Senegal, werd het land nu door dezelfde tegenstander ook van het WK gehouden, opnieuw na penalty's.


Die strafschoppenreeks zorgde voor heel wat ophef. De eerste vier elfmeters gingen allemaal de mist in, onder meer die van Mohamed Salah. De Egyptische sterspeler knalde zijn penalty over het doel, maar werd daarbij wel stevig gehinderd door het Senegalese publiek. Salah kreeg immers vervelende laserstralen op zijn gezicht gericht en had dus wel een excuus voor zijn misser.

Het verandert echter niets aan de feiten en die zijn dat Egypte tegen een tweede trauma in twee maanden tijd aangelopen is. Het noopt Salah mogelijk tot een drastische keuze, want hij liet na de wedstrijd uitschijnen dat hij een punt achter zijn interlandcarrière zal zetten. "Ik heb voor de terugwedstrijd de spelers in de kleedkamer toegesproken", verklaarde hij. "Of ik in de toekomst beschikbaar ben of niet, ik ben er trots op jullie ploegmaat geweest te zijn. Het was een eer."

GEEN PRIJZEN
Salah zou het dus op amper 29-jarige leeftijd al voor bekeken kunnen houden bij Egypte. Hij debuteerde al in 2011 voor de nationale ploeg en zette sindsdien 81 caps achter zijn naam, waarin hij maar liefst 45 doelpunten maakte. Zijn palmares op internationaal niveau oogt echter maagdelijk blank. Hij trok twee keer aan het kortste eind in de finale van de Africa Cup, terwijl hij op het WK in 2018 ondanks twee goals Egypte niet naar een punt kon loodsen.

LEES OOK: Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Moet hij stoppen als international?

Meest recent

Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

19
19
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

68
68
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

32
32
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

138
138
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

67
67
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

91
91
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

483
483
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

363
363
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

308
308
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

285
285
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

131
131
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

550
550
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

463
463
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

296
296
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

163
163
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

437
437
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

219
219
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

298
298
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

84
84
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

196
196
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

451
451
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

470
470

Meer sportnieuws