Salah overweegt drastische beslissing na tweede trauma

door
Salah overweegt drastische beslissing na tweede trauma

De voorbije week werden heel wat barragewedstrijden voor het WK afgewerkt en die hebben ook het nodige drama opgeleverd. Zo liep bijvoorbeeld Egypte opnieuw tegen een trauma aan. Nadat ze in februari al de finale van de Africa Cup na strafschoppen verloren hadden tegen Senegal, werd het land nu door dezelfde tegenstander ook van het WK gehouden, opnieuw na penalty's.


Die strafschoppenreeks zorgde voor heel wat ophef. De eerste vier elfmeters gingen allemaal de mist in, onder meer die van Mohamed Salah. De Egyptische sterspeler knalde zijn penalty over het doel, maar werd daarbij wel stevig gehinderd door het Senegalese publiek. Salah kreeg immers vervelende laserstralen op zijn gezicht gericht en had dus wel een excuus voor zijn misser.

Het verandert echter niets aan de feiten en die zijn dat Egypte tegen een tweede trauma in twee maanden tijd aangelopen is. Het noopt Salah mogelijk tot een drastische keuze, want hij liet na de wedstrijd uitschijnen dat hij een punt achter zijn interlandcarrière zal zetten. "Ik heb voor de terugwedstrijd de spelers in de kleedkamer toegesproken", verklaarde hij. "Of ik in de toekomst beschikbaar ben of niet, ik ben er trots op jullie ploegmaat geweest te zijn. Het was een eer."

GEEN PRIJZEN
Salah zou het dus op amper 29-jarige leeftijd al voor bekeken kunnen houden bij Egypte. Hij debuteerde al in 2011 voor de nationale ploeg en zette sindsdien 81 caps achter zijn naam, waarin hij maar liefst 45 doelpunten maakte. Zijn palmares op internationaal niveau oogt echter maagdelijk blank. Hij trok twee keer aan het kortste eind in de finale van de Africa Cup, terwijl hij op het WK in 2018 ondanks twee goals Egypte niet naar een punt kon loodsen.

Moet hij stoppen als international?

Meest recent

Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

36
36
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

75
75
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

89
89
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

84
84
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

246
246
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

49
49
Onrust bij Club: Van der Elst vreest keepersramp

Zaterdag gaat Club Brugge in zijn volgende competitiewedstrijd op bezoek bij La Louvière en ...

111
111
Sclessin meteen muisstil na akelig moment

De Jupiler Pro League werd vrijdagavond weer op gang getrapt na een pauze van twee weken. De zevende ...

0
0
Fans woedend op DAZN, Bouchez geeft opvallend advies

Er was de voorbije weken heel wat te doen over waar de wedstrijden uit de Belgische competitie te ...

630
630
Alarm bij Rode Duivels: sleutelspeler haakt af in oktober

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op de voorbije interlandperiode, waarin Liechtenstein ...

93
93
Droomstart voorbij: Lammens krijgt klap bij Man Utd

Senne Lammens versierde iets minder dan twee weken geleden zijn droomtransfer. De doelman verruilde ...

156
156
Renard vernedert Rits: drama barst los bij Anderlecht

Olivier Renard, niet Besnik Hasi, trekt de harde lijn: Mats Rits verdwijnt richting Futures zonder ...

606
606
Verrassing bij Anderlecht: bizarre optie voor de punt

RSC Anderlecht maakt zich op voor een heel belangrijk drieluik. Ze moeten aan de bak tegen KRC Genk ...

306
306
Chelsea weet niet van stoppen en legt ex-speler Antwerp vast

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

54
54
'Borguet en Renard slaan na Simic wéér toe'

Tim Borguet en Olivier Renard kenden een heel moeilijke mercato. RSC Anderlecht lijkt allerminst ...

428
428
Antwerp-AA Gent: vijf debutanten aan de aftrap?

Zondag staat op de Bosuil de (sub)topper tussen Antwerp en AA Gent op het programma. Bij beide ...

366
366
Hasi spreekt klare taal over zomermercato Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een bewogen zomermercato achter de rug. Tijdens de gebruikelijke persbabbel van ...

281
281
VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Eén van de meest populaire podcasts over voetbal in Vlaanderen is ongetwijfeld '90 Minutes'. ...

420
420
Ordoñez-exit dreigt: megadeal bij Club

Club Brugge schuift Ordonez openlijk naar de markt met een prijs rond €40 miljoen. Chelsea, ...

374
374
Blessuregolf bij Club Brugge: Hayen vist Ordonez op

Aanstaande donderdag komt in de Champions League al AS Monaco over de vloer, maar eerst moet Club ...

719
719
DAZN pleegt coup: Belgische voetbalfans alweer de dupe

Stilaan schijnt er licht aan het einde van de tunnel, maar voorlopig valt het Belgisch voetbal nog ...

949
949
Pech voor Anderlecht: Hasi moet puzzelen tegen Genk

Ondanks de interlandbreak heeft RSC Anderlecht enkele woelige weken achter de rug. Zowel in de ...

630
630
Hayen speelt open kaart over relletje bij Club Brugge

Club Brugge hervat de competitie zaterdag met een bezoek aan La Louvière. Tussen de palen ...

360
360
Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Zonder grote woorden, zonder opsmuk, maar met volle overtuiging: Dries Mertens liet op Instagram een ...

116
116

Meer sportnieuws