'Bolat verlaat AA Gent door achterpoortje'

door
'Bolat verlaat AA Gent door achterpoortje'

AA Gent staat voor twee cruciale matchen. Donderdag willen de Buffalo's zich tegen PAOK plaatsten voor de kwartfinales van de Conference League, enkele dagen later wacht in eigen land de kraker tegen RSC Anderlecht. Maar ondanks het belang van deze duels, is een aantal spelers nu al bezig met het volgend seizoen.


Sinan Bolat behoort alvast tot die laatste categorie. De doelman zit momenteel in zijn laatste contractmaanden bij de Buffalo's en vond tot dusver geen akkoord over een verlenging. Het lijkt onwaarschijnlijk dat daar nog verandering in zal komen. Afgelopen winter had het sluitstuk dan ook al zijn zinnen gezet op een vertrek, maar uiteindelijk werd daarover geen akkoord gevonden.

Door alle transferperikelen verloor Bolat ook zijn vaste basisplaats aan Davy Roef, die op zijn beurt een degelijke indruk maakte. Voor de Turk wordt het dus aftellen tot zijn contract definitief verstreken is. Maar ondanks zijn degradatie mag Bolat nog steeds op een fraaie transfer rekenen. Zo zou hij goed en wel onderweg zijn naar Fenerbahçe.

TWEEDE DOELMAN
Volgens het medium Ajansspor neemt de grootmacht uit Istanbul na het seizoen afscheid van Berke Özer, die eveneens einde contract is. Om de jongeling te vervangen zou de keuze op Bolat zijn gevallen. Hij zal bij Fener de doublure van vaste doelman Altay Bayindir moeten worden, de deal zou bijna rond zijn. Voor de Turk is het op zijn 33ste alvast nog een fraaie transfer, al verlaat hij Gent wel door een achterpoortje.

LEES OOK: De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Gent heeft Bolat te snel laten vallen ...

Meest recent

Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

2
2
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

25
25
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

15
15
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

76
76
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

20
20
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

48
48
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

124
124
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

965
965
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

157
157
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

450
450
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

234
234
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

10
10
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

195
195
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

525
525
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

453
453
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

484
484
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

453
453
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

87
87
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

702
702
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

651
651
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

496
496
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

382
382
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

167
167

Meer sportnieuws