'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

door
'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

KRC Genk slaagde er afgelopen zomer verrassend in om zijn sterke selectie intact te houden, maar dat leverde niet de gewenste resultaten op. Na een bijzonder tegenvallend seizoen lijkt er dan ook een zomerse schoonmaak aan te komen. Onder meer Paul Onuachu zoekt allicht andere oorden op.


De Nigeriaanse spits had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een vertrek. Maar zijn verwachte transfer bleef uiteindelijk uit. Als troostprijs pakte Onuachu vervolgens de Gouden Schoen, het is evenwel geen geheim dat de boomlange aanvaller na dit seizoen absoluut naar een grotere competitie wil gaan. En dus zal Racing een nieuw speerpunt in de aanvalslinie moeten aanwerven. Al zullen de Limburgers daar mogelijk niet te ver voor moeten zoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Cyriel Dessers namelijk de beste papieren in handen om volgend seizoen het plekje van Onuachu over te nemen. Nochtans was zijn eerste seizoen in de Cegeka Arena niet bepaald een succes. Maar in de huidige jaargang doet Dessers het wel erg goed als joker bij Feyenoord. In Rotterdam scoorde hij bijvoorbeeld al 13 keer, waarvan enkele zeer belangrijke doelpunten.

4 MILJOEN EURO
Feyenoord is dus tevreden over hem, maar de aankoopoptie van 4 miljoen euro zou momenteel te hoog liggen. En Genk is volgens HLN niet bereid om iets van die som af te doen. Bovendien zou sportieve baas Dimitri De Condé een fan zijn van Dessers. De Belgische Nigeriaan zou komend seizoen dus wel eens een bepalende figuur kunnen worden bij Genk. Maar eerst wil hij het seizoen in schoonheid afsluiten bij Feyenoord.

LEES OOK: ‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Dessers is een ideale opvolger voor Onuachu ...

Meest recent

Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

2
2
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

190
190
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

80
80
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

49
49
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

69
69
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

115
115
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

248
248
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

152
152
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

248
248
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

172
172
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

122
122
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

33
33
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

637
637
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

371
371
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

145
145
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1273
1273
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

770
770
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

65
65
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

644
644
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1451
1451
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

590
590
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

634
634
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

282
282
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

516
516

Meer sportnieuws