'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

993
'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

KRC Genk slaagde er afgelopen zomer verrassend in om zijn sterke selectie intact te houden, maar dat leverde niet de gewenste resultaten op. Na een bijzonder tegenvallend seizoen lijkt er dan ook een zomerse schoonmaak aan te komen. Onder meer Paul Onuachu zoekt allicht andere oorden op.


De Nigeriaanse spits had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een vertrek. Maar zijn verwachte transfer bleef uiteindelijk uit. Als troostprijs pakte Onuachu vervolgens de Gouden Schoen, het is evenwel geen geheim dat de boomlange aanvaller na dit seizoen absoluut naar een grotere competitie wil gaan. En dus zal Racing een nieuw speerpunt in de aanvalslinie moeten aanwerven. Al zullen de Limburgers daar mogelijk niet te ver voor moeten zoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Cyriel Dessers namelijk de beste papieren in handen om volgend seizoen het plekje van Onuachu over te nemen. Nochtans was zijn eerste seizoen in de Cegeka Arena niet bepaald een succes. Maar in de huidige jaargang doet Dessers het wel erg goed als joker bij Feyenoord. In Rotterdam scoorde hij bijvoorbeeld al 13 keer, waarvan enkele zeer belangrijke doelpunten.

4 MILJOEN EURO
Feyenoord is dus tevreden over hem, maar de aankoopoptie van 4 miljoen euro zou momenteel te hoog liggen. En Genk is volgens HLN niet bereid om iets van die som af te doen. Bovendien zou sportieve baas Dimitri De Condé een fan zijn van Dessers. De Belgische Nigeriaan zou komend seizoen dus wel eens een bepalende figuur kunnen worden bij Genk. Maar eerst wil hij het seizoen in schoonheid afsluiten bij Feyenoord.

LEES OOK: Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Dessers is een ideale opvolger voor Onuachu ...

Meest recent

Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

2
2
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

73
73
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

17
17
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

17
17
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

53
53
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

152
152
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

60
60
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

95
95
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

13
13
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

336
336
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

180
180
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

82
82
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

219
219

Meer sportnieuws