'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

door
'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

KRC Genk slaagde er afgelopen zomer verrassend in om zijn sterke selectie intact te houden, maar dat leverde niet de gewenste resultaten op. Na een bijzonder tegenvallend seizoen lijkt er dan ook een zomerse schoonmaak aan te komen. Onder meer Paul Onuachu zoekt allicht andere oorden op.


De Nigeriaanse spits had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een vertrek. Maar zijn verwachte transfer bleef uiteindelijk uit. Als troostprijs pakte Onuachu vervolgens de Gouden Schoen, het is evenwel geen geheim dat de boomlange aanvaller na dit seizoen absoluut naar een grotere competitie wil gaan. En dus zal Racing een nieuw speerpunt in de aanvalslinie moeten aanwerven. Al zullen de Limburgers daar mogelijk niet te ver voor moeten zoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Cyriel Dessers namelijk de beste papieren in handen om volgend seizoen het plekje van Onuachu over te nemen. Nochtans was zijn eerste seizoen in de Cegeka Arena niet bepaald een succes. Maar in de huidige jaargang doet Dessers het wel erg goed als joker bij Feyenoord. In Rotterdam scoorde hij bijvoorbeeld al 13 keer, waarvan enkele zeer belangrijke doelpunten.

4 MILJOEN EURO
Feyenoord is dus tevreden over hem, maar de aankoopoptie van 4 miljoen euro zou momenteel te hoog liggen. En Genk is volgens HLN niet bereid om iets van die som af te doen. Bovendien zou sportieve baas Dimitri De Condé een fan zijn van Dessers. De Belgische Nigeriaan zou komend seizoen dus wel eens een bepalende figuur kunnen worden bij Genk. Maar eerst wil hij het seizoen in schoonheid afsluiten bij Feyenoord.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Dessers is een ideale opvolger voor Onuachu ...

Meest recent

El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

0
0
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

25
25
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

87
87
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

40
40
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

24
24
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

14
14
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

104
104
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

208
208
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

362
362
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

164
164
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

139
139
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

77
77
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

63
63
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

336
336
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

56
56
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

96
96
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

203
203
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258

Meer sportnieuws