'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

door
'Genk heeft opvolger Onuachu al bepaald'

KRC Genk slaagde er afgelopen zomer verrassend in om zijn sterke selectie intact te houden, maar dat leverde niet de gewenste resultaten op. Na een bijzonder tegenvallend seizoen lijkt er dan ook een zomerse schoonmaak aan te komen. Onder meer Paul Onuachu zoekt allicht andere oorden op.


De Nigeriaanse spits had vorige zomer al zijn zinnen gezet op een vertrek. Maar zijn verwachte transfer bleef uiteindelijk uit. Als troostprijs pakte Onuachu vervolgens de Gouden Schoen, het is evenwel geen geheim dat de boomlange aanvaller na dit seizoen absoluut naar een grotere competitie wil gaan. En dus zal Racing een nieuw speerpunt in de aanvalslinie moeten aanwerven. Al zullen de Limburgers daar mogelijk niet te ver voor moeten zoeken.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Cyriel Dessers namelijk de beste papieren in handen om volgend seizoen het plekje van Onuachu over te nemen. Nochtans was zijn eerste seizoen in de Cegeka Arena niet bepaald een succes. Maar in de huidige jaargang doet Dessers het wel erg goed als joker bij Feyenoord. In Rotterdam scoorde hij bijvoorbeeld al 13 keer, waarvan enkele zeer belangrijke doelpunten.

4 MILJOEN EURO
Feyenoord is dus tevreden over hem, maar de aankoopoptie van 4 miljoen euro zou momenteel te hoog liggen. En Genk is volgens HLN niet bereid om iets van die som af te doen. Bovendien zou sportieve baas Dimitri De Condé een fan zijn van Dessers. De Belgische Nigeriaan zou komend seizoen dus wel eens een bepalende figuur kunnen worden bij Genk. Maar eerst wil hij het seizoen in schoonheid afsluiten bij Feyenoord.

LEES OOK: D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Dessers is een ideale opvolger voor Onuachu ...

Meest recent

'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

20
20
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

21
21
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

101
101
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

109
109
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

298
298
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

194
194
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

356
356
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

166
166
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

351
351
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

88
88
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

70
70
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

530
530
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

734
734
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

96
96
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

153
153
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1617
1617
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

170
170
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

232
232
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1504
1504
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

520
520
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78

Meer sportnieuws