Dessers krijgt slecht nieuws ondanks nieuwe heldenrol

347 stemmen
Dessers krijgt slecht nieuws ondanks nieuwe heldenrol

Cyriel Dessers heeft er een uitstekende week opzitten bij Feyenoord. De spits lijkt eindelijk de basisplaats beet te hebben waar hij al maanden op aast, want zowel donderdag tegen Partizan als zondag tegen PEC Zwolle stond hij aan de aftrap. Bovendien was de Belgische Nigeriaan ook telkens beslissend. Na een goal en een assist tegen Partizan maakte hij immers in Zwolle ook nog eens het beslissende doelpunt.


Nadat hij zich maandenlang tevreden moest stellen met een rol als hyperefficiënte joker, lijkt Dessers nu eindelijk helemaal vertrokken te zijn. Alleen zal het sprookje wellicht niet lang duren. Het seizoen zit er binnen een tweetal maanden immers alweer op en Dessers lijkt niet te moeten rekenen op een verlengd verblijf in Rotterdam. Dat bleek zondag nog eens.

Feyenoord beschikt over een aankoopoptie waarmee het Dessers voor 4 miljoen euro kan overnemen van KRC Genk, maar trainer Arne Slot bevestigde dat de kans zeer klein is dat die gelicht zal worden. "Maar wie weet, soms kan het via een omweg", liet Slot de deur nog op een kier. "Kijk, voor een topclub is vier miljoen voor een spits op zich niet veel, maar ik lees de laatste tijd berichten dat wij vaak concurreren om spelers met bijvoorbeeld FC Groningen. Om jeugdspelers van vijftien jaar, maar ook eerder om Wålemark, Irandust en Abraham. Dat is de realiteit van Feyenoord."

TERUG NAAR GENK
De kans lijkt dus groot dat Dessers in de zomer zal moeten terugkeren naar Genk, waar hij vorig seizoen zich niet kon doorzetten. De Limburgers gaven de voorbije maanden al meermaals aan dat ze zeker bereid zijn om de goaltjesdief een nieuwe kans te geven. Voor Dessers zal dat wellicht vooral afhangen van zijn kansen op speelminuten. Daarvoor zal Gouden Schoen Paul Onuachu wel moeten vertrekken.

LEES OOK: 'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Is 4 miljoen voor Dessers te veel?

Meest recent

Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

2
2
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

104
104
KBVB-preses Van Damme slaat keihard terug op Infantino

Het plan van Gianni Infantino om de rechten van het WK te verkopen aan derden blijft de gemoederen ...

40
40
Beerschot pakt uit met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

17
17
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

102
102
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

50
50
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

44
44
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

139
139
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

11
11
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

267
267
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

448
448
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

772
772
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

298
298
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

79
79
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

228
228
‘Knaltransfer Malick Fofana lonkt, KAA Gent kijkt mee’

Malick Fofana maakte de overstap van KAA Gent naar Olympique Lyon en in Frankrijk werd de ...

156
156
Vitor Bruno spreekt over transfervuurwerk Anderlecht

Komt er nog transfervuurwerk aan bij RSC Anderlecht? Paars-Wit won met 3-1 van Hammarby en mag zich ...

1121
1121
‘Club Brugge bikkelt: toptransfer plots van de baan’

Club Brugge hoopt het middenveld te versterken met Peer Koopmeiners van AZ. De Nederlander wordt al ...

620
620
‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Royal Antwerp FC is nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Faris Haroun neemt voorlopig de ...

391
391
Patro haalt weer Japanner, Lokeren strikt zoon ex-Gouden Schoen

In de Jupiler Pro League wordt er binnen een week alweer afgetrapt, in de Challenger Pro League ...

59
59
'Verrassende transfer voor Arne Engels'

Vorig seizoen wist Arne Engels op de valreep nog de Schotse dubbel te pakken met Celtic. Onze ...

123
123
'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

23
23
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

190
190
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

479
479
'Club Brugge maakt zeer straf transferstatement'

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen vrijdagavond al met de Supercup. Tegen Union zal Ivan ...

981
981

Meer sportnieuws