Zwarte middag Messi en Neymar: "Dit is een schande!"

242 stemmen
Zwarte middag Messi en Neymar:

Paris Saint-Germain won zondagmiddag met overtuigende 3-0-cijfers van Girondins de Bordeaux, maar de sfeer in Parc des Princes was allesbehalve optimaal. Zo heeft de achterban de Champions League-afgang in Madrid duidelijk nog niet verteerd. En dat mochten Lionel Messi en Neymar aan den lijve ondervinden.


De twee supersterren, die tegen Real een bijzonder matige wedstrijd speelden, werden vlak voor de match luid uitgefloten door de thuisaanhang. Ook tijdens de wedstrijd werd regelmatig gejouwd wanneer beide aanvallers aan de bal kwamen. Na de pauze toonden Messi en Neymar nochtans dat zij het voetballen niet verleerd zijn. Met een weergaloze pass speelde de Argentijn Achraf Hakimi vrij in de zestien en die bood Neymar vervolgens de 2-0 op een schoteltje aan.

Al deed dat de supporters niet meteen bijdraaien: ook na het doelpunt werd de Braziliaan serieus uitgefloten. Neymar, die al vaker in de clinch lag met de achterban, besloot dan ook om zijn treffer niet expliciet te vieren. Op bepaalde momenten gingen de supporters echter zwaar over de schreef. Zo werd Neymar uitgescholden voor 'h**renzoon' (zie video onderaan).

STEUN VAN OUDE BEKENDEN
Een pijnlijk situatie dus, maar Neymar en Messi krijgen ook steun uit de voetballerij. Luis Suarez deelde via Instagram meteen een foto van zichzelf en zijn twee ex-ploegmaats. "Zoals altijd is voetbal kort van geheugen", klonk het bij de Uruguayaan. Ook Cesc Fabregas liet van zich horen. "Het voetbal heeft totaal geen geheugen … dit is een schande", aldus de Spaanse middenvelder. Coach Mauricio Pochettino bleef evenmin blind voor de situatie. "Niemand houdt daar van, het maakt me droevig. Wat ik vandaag heb meegemaakt, maakt me verdrietig."

LEES OOK: Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Messi moet zo snel mogelijk vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

8
8
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

58
58
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

21
21
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

69
69
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

25
25
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

70
70
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

157
157
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

340
340
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

189
189
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

612
612
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

51
51
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

431
431
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

882
882
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

104
104
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

240
240
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

185
185
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

343
343
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

86
86
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

614
614
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

283
283
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

263
263

Meer sportnieuws