Zwarte middag Messi en Neymar: "Dit is een schande!"

242 stemmen
Zwarte middag Messi en Neymar:

Paris Saint-Germain won zondagmiddag met overtuigende 3-0-cijfers van Girondins de Bordeaux, maar de sfeer in Parc des Princes was allesbehalve optimaal. Zo heeft de achterban de Champions League-afgang in Madrid duidelijk nog niet verteerd. En dat mochten Lionel Messi en Neymar aan den lijve ondervinden.


De twee supersterren, die tegen Real een bijzonder matige wedstrijd speelden, werden vlak voor de match luid uitgefloten door de thuisaanhang. Ook tijdens de wedstrijd werd regelmatig gejouwd wanneer beide aanvallers aan de bal kwamen. Na de pauze toonden Messi en Neymar nochtans dat zij het voetballen niet verleerd zijn. Met een weergaloze pass speelde de Argentijn Achraf Hakimi vrij in de zestien en die bood Neymar vervolgens de 2-0 op een schoteltje aan.

Al deed dat de supporters niet meteen bijdraaien: ook na het doelpunt werd de Braziliaan serieus uitgefloten. Neymar, die al vaker in de clinch lag met de achterban, besloot dan ook om zijn treffer niet expliciet te vieren. Op bepaalde momenten gingen de supporters echter zwaar over de schreef. Zo werd Neymar uitgescholden voor 'h**renzoon' (zie video onderaan).

STEUN VAN OUDE BEKENDEN
Een pijnlijk situatie dus, maar Neymar en Messi krijgen ook steun uit de voetballerij. Luis Suarez deelde via Instagram meteen een foto van zichzelf en zijn twee ex-ploegmaats. "Zoals altijd is voetbal kort van geheugen", klonk het bij de Uruguayaan. Ook Cesc Fabregas liet van zich horen. "Het voetbal heeft totaal geen geheugen … dit is een schande", aldus de Spaanse middenvelder. Coach Mauricio Pochettino bleef evenmin blind voor de situatie. "Niemand houdt daar van, het maakt me droevig. Wat ik vandaag heb meegemaakt, maakt me verdrietig."

LEES OOK: Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

Messi moet zo snel mogelijk vertrekken bij PSG ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

193
193
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

107
107
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

157
157
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

91
91
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

145
145
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

310
310
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

109
109
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

659
659
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

269
269
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

290
290
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

579
579
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

781
781
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws