Zwarte middag Messi en Neymar: "Dit is een schande!"

242 stemmen
Zwarte middag Messi en Neymar:

Paris Saint-Germain won zondagmiddag met overtuigende 3-0-cijfers van Girondins de Bordeaux, maar de sfeer in Parc des Princes was allesbehalve optimaal. Zo heeft de achterban de Champions League-afgang in Madrid duidelijk nog niet verteerd. En dat mochten Lionel Messi en Neymar aan den lijve ondervinden.


De twee supersterren, die tegen Real een bijzonder matige wedstrijd speelden, werden vlak voor de match luid uitgefloten door de thuisaanhang. Ook tijdens de wedstrijd werd regelmatig gejouwd wanneer beide aanvallers aan de bal kwamen. Na de pauze toonden Messi en Neymar nochtans dat zij het voetballen niet verleerd zijn. Met een weergaloze pass speelde de Argentijn Achraf Hakimi vrij in de zestien en die bood Neymar vervolgens de 2-0 op een schoteltje aan.

Al deed dat de supporters niet meteen bijdraaien: ook na het doelpunt werd de Braziliaan serieus uitgefloten. Neymar, die al vaker in de clinch lag met de achterban, besloot dan ook om zijn treffer niet expliciet te vieren. Op bepaalde momenten gingen de supporters echter zwaar over de schreef. Zo werd Neymar uitgescholden voor 'h**renzoon' (zie video onderaan).

STEUN VAN OUDE BEKENDEN
Een pijnlijk situatie dus, maar Neymar en Messi krijgen ook steun uit de voetballerij. Luis Suarez deelde via Instagram meteen een foto van zichzelf en zijn twee ex-ploegmaats. "Zoals altijd is voetbal kort van geheugen", klonk het bij de Uruguayaan. Ook Cesc Fabregas liet van zich horen. "Het voetbal heeft totaal geen geheugen … dit is een schande", aldus de Spaanse middenvelder. Coach Mauricio Pochettino bleef evenmin blind voor de situatie. "Niemand houdt daar van, het maakt me droevig. Wat ik vandaag heb meegemaakt, maakt me verdrietig."

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Messi moet zo snel mogelijk vertrekken bij PSG ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

87
87
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

48
48
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

85
85
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

81
81
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

177
177
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

455
455
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

538
538
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

649
649
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

166
166
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

410
410
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

122
122
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

457
457
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

515
515
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws