Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

door
Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

FC Barcelona heeft zich zondagavond weer op een Champions League-plaats in La Liga genesteld. De Catalanen duwen Real Betis uit de top vier na een klinkende zege tegen Osasuna, dat in Camp Nou een 4-0 om de oren kreeg. In de Serie A heeft Internazionale dan weer een steek laten vallen in de titelstrijd. Op het veld van Torino kon het pas in blessuretijd een pijnlijke nederlaag afwenden.


Bij Barça had Xavi enkele stevige knopen doorgehakt. Zo moesten onder meer Frenkie de Jong, Memphis Depay en Adama Traoré op de bank plaatsnemen, omdat hij op het middenveld koos voor tieners Gavi en Pedri naast ervaren rot Busquets en een voorhoede waar Aubameyang geflankeerd werd door Ferran Torres en Ousmane Dembélé. Dat laatste trio maakte ook brokken.

Na een halfuur was de match immers al helemaal beslist bij een 3-0-stand. Ferran Torres scoorde twee keer en Aubameyang pikte alweer zijn doelpunt mee. De Gabonees nestelt zich in een uniek rijtje met Sandor Kocsis, Johan Cruijff, Hans Krankl, Ronald Koeman, Romario, Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic als spelers die in hun eerste zes competitiematchen minstens vijf keer konden scoren. Dembélé tenslotte leverde twee assists af. In de tweede helft zette het ingevallen jeugdproduct Riqui Puig nog de kers op de taart.

DOMPER INTER
Inter deed dan weer een slechte zaak in de strijd om een tweede titel op rij. Na een vroege goal van Bremer leek het op het veld van Torino op weg naar een pijnlijke nederlaag, maar in minuut 93 kon Alexis Sanchez nog een punt uit de brand slepen. De Nerazzurri zien stadsgenoot AC Milan wel helemaal de koppositie overnemen, want met een wedstrijd minder gespeeld volgen ze nu op vier punten.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Zal inter nog kampioen worden?

Meest recent

'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

28
28
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

27
27
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

252
252
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

46
46
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

110
110
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

303
303
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

372
372
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

434
434
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

193
193
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

487
487
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

351
351
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

50
50
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

120
120
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

224
224
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

44
44
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

129
129
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

188
188
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

188
188
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

182
182
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

100
100
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

180
180
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

58
58
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

370
370
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

443
443
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

221
221

Meer sportnieuws