Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

68
Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

FC Barcelona heeft zich zondagavond weer op een Champions League-plaats in La Liga genesteld. De Catalanen duwen Real Betis uit de top vier na een klinkende zege tegen Osasuna, dat in Camp Nou een 4-0 om de oren kreeg. In de Serie A heeft Internazionale dan weer een steek laten vallen in de titelstrijd. Op het veld van Torino kon het pas in blessuretijd een pijnlijke nederlaag afwenden.


Bij Barça had Xavi enkele stevige knopen doorgehakt. Zo moesten onder meer Frenkie de Jong, Memphis Depay en Adama Traoré op de bank plaatsnemen, omdat hij op het middenveld koos voor tieners Gavi en Pedri naast ervaren rot Busquets en een voorhoede waar Aubameyang geflankeerd werd door Ferran Torres en Ousmane Dembélé. Dat laatste trio maakte ook brokken.

Na een halfuur was de match immers al helemaal beslist bij een 3-0-stand. Ferran Torres scoorde twee keer en Aubameyang pikte alweer zijn doelpunt mee. De Gabonees nestelt zich in een uniek rijtje met Sandor Kocsis, Johan Cruijff, Hans Krankl, Ronald Koeman, Romario, Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic als spelers die in hun eerste zes competitiematchen minstens vijf keer konden scoren. Dembélé tenslotte leverde twee assists af. In de tweede helft zette het ingevallen jeugdproduct Riqui Puig nog de kers op de taart.

DOMPER INTER
Inter deed dan weer een slechte zaak in de strijd om een tweede titel op rij. Na een vroege goal van Bremer leek het op het veld van Torino op weg naar een pijnlijke nederlaag, maar in minuut 93 kon Alexis Sanchez nog een punt uit de brand slepen. De Nerazzurri zien stadsgenoot AC Milan wel helemaal de koppositie overnemen, want met een wedstrijd minder gespeeld volgen ze nu op vier punten.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Zal inter nog kampioen worden?

Meest recent

Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

22
22
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

21
21
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

18
18
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

29
29
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

8
8
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

10
10
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

21
21
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

97
97
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

24
24
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

203
203
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

92
92
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

195
195
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

66
66
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

63
63
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

225
225
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

52
52
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

106
106
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

261
261
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

54
54
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

146
146
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

87
87
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

233
233

Meer sportnieuws