Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

door
Barça swingt naar zege, Inter redt pas in blessuretijd punt

FC Barcelona heeft zich zondagavond weer op een Champions League-plaats in La Liga genesteld. De Catalanen duwen Real Betis uit de top vier na een klinkende zege tegen Osasuna, dat in Camp Nou een 4-0 om de oren kreeg. In de Serie A heeft Internazionale dan weer een steek laten vallen in de titelstrijd. Op het veld van Torino kon het pas in blessuretijd een pijnlijke nederlaag afwenden.


Bij Barça had Xavi enkele stevige knopen doorgehakt. Zo moesten onder meer Frenkie de Jong, Memphis Depay en Adama Traoré op de bank plaatsnemen, omdat hij op het middenveld koos voor tieners Gavi en Pedri naast ervaren rot Busquets en een voorhoede waar Aubameyang geflankeerd werd door Ferran Torres en Ousmane Dembélé. Dat laatste trio maakte ook brokken.

Na een halfuur was de match immers al helemaal beslist bij een 3-0-stand. Ferran Torres scoorde twee keer en Aubameyang pikte alweer zijn doelpunt mee. De Gabonees nestelt zich in een uniek rijtje met Sandor Kocsis, Johan Cruijff, Hans Krankl, Ronald Koeman, Romario, Ronaldo en Zlatan Ibrahimovic als spelers die in hun eerste zes competitiematchen minstens vijf keer konden scoren. Dembélé tenslotte leverde twee assists af. In de tweede helft zette het ingevallen jeugdproduct Riqui Puig nog de kers op de taart.

DOMPER INTER
Inter deed dan weer een slechte zaak in de strijd om een tweede titel op rij. Na een vroege goal van Bremer leek het op het veld van Torino op weg naar een pijnlijke nederlaag, maar in minuut 93 kon Alexis Sanchez nog een punt uit de brand slepen. De Nerazzurri zien stadsgenoot AC Milan wel helemaal de koppositie overnemen, want met een wedstrijd minder gespeeld volgen ze nu op vier punten.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Zal inter nog kampioen worden?

Meest recent

Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

34
34
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

78
78
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

77
77
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

247
247
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

65
65
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

670
670
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

204
204
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

166
166
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

152
152
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

236
236
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

105
105
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

106
106
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

69
69
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

359
359
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

75
75
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

45
45
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

263
263
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

96
96
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

78
78
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

204
204
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

224
224
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

329
329
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81

Meer sportnieuws