Onuachu spaart kritiek niet: "Dit is onacceptabel"

448 stemmen
Onuachu spaart kritiek niet:

KRC Genk zal in de drie resterende speeldagen van de reguliere competitie nog stevig aan de bak moeten om de Europe Play-Offs te halen. Zo liet Racing concurrent Cercle Brugge dit weekend naderen tot op twee punten van de achtste plaats. Genk verloor op eigen veld immers van provincierivaal STVV: 0-1.


Een erg dure nederlaag voor de mannen van coach Bernd Storck. Want niet alleen Cercle kon gevaarlijk dicht bij kruipen in het klassement, ook STVV staat plots op slechts drie punten achterstand. Maar vooral het geleverde spel was bijzonder teleurstellend. Ondanks al het aanvallende geweld tussen de lijnen, kon Genk veel te weinig uitgespeelde kansen creëren. En er zat amper een lijn in de ploeg van Storck.

Ook Paul Onuachu speelde een povere match. Dat gaf de Gouden Schoen achteraf zelf toe, al spaarde hij zijn kritiek niet. "Het was een erg teleurstellende wedstrijd voor mij, voor de fans, voor het team, voor iedereen", klonk het bij Eleven Sports. "STVV kwam naar hier met een duidelijk plan en dwong ons om te spelen zoals zij dat wilden. Zij hebben het duidelijk beter gedaan. Hier valt veel over te zeggen. Wij speelden te veel lange ballen, verloren te vaak de tweede bal. Iedereen deed maar wat hij wou op het veld. Deze match onacceptabel. Van mij en van iedereen."

SUPPORTERS TELEURGESTELD
Onuachu leek zelfs behoorlijk geëmotioneerd door het verloop van de wedstrijd. Hij had de supporters veel meer willen bieden. "Dit heeft met verrast. De supporters zijn gisteren nog naar onze laatste training gekomen om ons extra te motiveren. En vandaag stellen we hen teleur. Zij wonnen alle duels en wij deden helemaal niets. Ik weet niet goed wat ik hierover moet zeggen."

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Voor Genk is het seizoen sowieso al mislukt ...

Meest recent

Anderlecht voert opvallend pleidooi voor Cvetkovic

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

6
6
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

159
159
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

197
197
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

76
76
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

282
282
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

309
309
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

89
89
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

211
211
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

164
164
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

323
323
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

264
264
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

84
84
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

288
288
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

300
300
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

508
508
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

373
373
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

281
281
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

493
493
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

154
154
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

302
302
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

283
283
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

646
646
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

358
358

Meer sportnieuws