Onuachu spaart kritiek niet: "Dit is onacceptabel"

door
Onuachu spaart kritiek niet:

KRC Genk zal in de drie resterende speeldagen van de reguliere competitie nog stevig aan de bak moeten om de Europe Play-Offs te halen. Zo liet Racing concurrent Cercle Brugge dit weekend naderen tot op twee punten van de achtste plaats. Genk verloor op eigen veld immers van provincierivaal STVV: 0-1.


Een erg dure nederlaag voor de mannen van coach Bernd Storck. Want niet alleen Cercle kon gevaarlijk dicht bij kruipen in het klassement, ook STVV staat plots op slechts drie punten achterstand. Maar vooral het geleverde spel was bijzonder teleurstellend. Ondanks al het aanvallende geweld tussen de lijnen, kon Genk veel te weinig uitgespeelde kansen creëren. En er zat amper een lijn in de ploeg van Storck.

Ook Paul Onuachu speelde een povere match. Dat gaf de Gouden Schoen achteraf zelf toe, al spaarde hij zijn kritiek niet. "Het was een erg teleurstellende wedstrijd voor mij, voor de fans, voor het team, voor iedereen", klonk het bij Eleven Sports. "STVV kwam naar hier met een duidelijk plan en dwong ons om te spelen zoals zij dat wilden. Zij hebben het duidelijk beter gedaan. Hier valt veel over te zeggen. Wij speelden te veel lange ballen, verloren te vaak de tweede bal. Iedereen deed maar wat hij wou op het veld. Deze match onacceptabel. Van mij en van iedereen."

SUPPORTERS TELEURGESTELD
Onuachu leek zelfs behoorlijk geëmotioneerd door het verloop van de wedstrijd. Hij had de supporters veel meer willen bieden. "Dit heeft met verrast. De supporters zijn gisteren nog naar onze laatste training gekomen om ons extra te motiveren. En vandaag stellen we hen teleur. Zij wonnen alle duels en wij deden helemaal niets. Ik weet niet goed wat ik hierover moet zeggen."

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Voor Genk is het seizoen sowieso al mislukt ...

Meest recent

Bijltjsdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

0
0
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

14
14
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

96
96
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

42
42
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

143
143
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

367
367
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

290
290
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

125
125
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

296
296
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

270
270
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

157
157
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

652
652
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

224
224
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

344
344
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

202
202
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

161
161
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

28
28
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

48
48
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

144
144
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

136
136
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

202
202
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

199
199
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

73
73
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

320
320
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

161
161

Meer sportnieuws