Onuachu spaart kritiek niet: "Dit is onacceptabel"

door
Onuachu spaart kritiek niet:

KRC Genk zal in de drie resterende speeldagen van de reguliere competitie nog stevig aan de bak moeten om de Europe Play-Offs te halen. Zo liet Racing concurrent Cercle Brugge dit weekend naderen tot op twee punten van de achtste plaats. Genk verloor op eigen veld immers van provincierivaal STVV: 0-1.


Een erg dure nederlaag voor de mannen van coach Bernd Storck. Want niet alleen Cercle kon gevaarlijk dicht bij kruipen in het klassement, ook STVV staat plots op slechts drie punten achterstand. Maar vooral het geleverde spel was bijzonder teleurstellend. Ondanks al het aanvallende geweld tussen de lijnen, kon Genk veel te weinig uitgespeelde kansen creëren. En er zat amper een lijn in de ploeg van Storck.

Ook Paul Onuachu speelde een povere match. Dat gaf de Gouden Schoen achteraf zelf toe, al spaarde hij zijn kritiek niet. "Het was een erg teleurstellende wedstrijd voor mij, voor de fans, voor het team, voor iedereen", klonk het bij Eleven Sports. "STVV kwam naar hier met een duidelijk plan en dwong ons om te spelen zoals zij dat wilden. Zij hebben het duidelijk beter gedaan. Hier valt veel over te zeggen. Wij speelden te veel lange ballen, verloren te vaak de tweede bal. Iedereen deed maar wat hij wou op het veld. Deze match onacceptabel. Van mij en van iedereen."

SUPPORTERS TELEURGESTELD
Onuachu leek zelfs behoorlijk geëmotioneerd door het verloop van de wedstrijd. Hij had de supporters veel meer willen bieden. "Dit heeft met verrast. De supporters zijn gisteren nog naar onze laatste training gekomen om ons extra te motiveren. En vandaag stellen we hen teleur. Zij wonnen alle duels en wij deden helemaal niets. Ik weet niet goed wat ik hierover moet zeggen."

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Voor Genk is het seizoen sowieso al mislukt ...

Meest recent

Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

5
5
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

88
88
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

240
240
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

68
68
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

219
219
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

285
285
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

274
274
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

248
248
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

101
101
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

45
45
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

464
464
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

669
669
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

229
229
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

285
285
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

69
69
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

128
128
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

324
324
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

350
350
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

209
209
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

202
202
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

291
291
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

391
391
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

405
405
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

134
134

Meer sportnieuws