Waanzinnige Ronaldo: "Beste doelpuntenmaker óóit"

149 stemmen
Waanzinnige Ronaldo:

In de Engelse Premier League blijft de strijd om de vierde plaats razend spannend. Na de pandoering van vorige week in de derby tegen Manchester City en alle strubbelingen nadien, leek Manchester United tegen het canvas te liggen. Maar de Mancunians kwamen zaterdagavond met een uitstekende reactie.


In het thuisduel tegen Tottenham Hotspur, één van de grootste concurrenten voor de vierde plaats, haalde United het immers met 3-2. En daar mocht men één man in het bijzonder voor danken: Cristiano Ronaldo. De Portugees zat nochtans niet in een goede periode. Hij loopt al enkele weken op zoek naar zijn gewenste vorm en de gebeurtenissen van vorige week zorgden voor nog meer spanningen. Maar de superster antwoordde op het veld met een hattrick.

Achteraf klonk de lofzang dan ook luid. Ook bij de analisten die hem dit seizoen al regelmatig bekritiseerden zoals Roy Keane en Gary Neville. "Ronaldo heeft enorm veel zelfvertrouwen. Hij is in de herfst van zijn carrière, maar hij is werkelijk sensationeel, een superster van het moderne voetbal, een van de grootsten aller tijden en de beste doelpuntenmaker ooit in het voetbal", vertelde die laatste bij Sky Sports.

GROTE PROBLEMEN IN KLEEDKAMER
Maar ongeacht de aanwezigheid van Ronaldo en de zege tegen Tottenham, blijven er grote vraagtekens staan achter het huidige United. "Er zijn grote problemen in die kleedkamer. Ze zijn zo wisselvallig en onbetrouwbaar. Je kan gewoon niet op hen bouwen. Een wedstrijd kan alle kanten op. Je weet dat ze kansen gaan weggeven, je weet dat ze een goal tegen krijgen. Het had tegen Tottenham net zo goed anders kunnen lopen, want zo goed speelden ze niet", aldus Neville.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Ronaldo kan zeker nog drie seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

0
0
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

13
13
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

35
35
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

21
21
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

172
172
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

59
59
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

205
205
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

229
229
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

698
698
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

117
117
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

483
483
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

157
157
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

163
163
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

279
279
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

93
93
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

473
473
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

186
186
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

282
282
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

152
152
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

202
202
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1040
1040
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1239
1239
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

686
686

Meer sportnieuws