Wenger na CL-mirakel: "Hij is dé complete voetballer"

door
Wenger na CL-mirakel:

Voetballiefhebbers beleefden gisteren een heerlijke avond. Real Madrid en PSG serveerden een spectaculaire pot voetbal, waarbij de Koninklijke finaal aan het langste eind trok. Aan de rust zag het er nochtans goed uit voor de Parijzenaren.


Ze gingen namelijk rusten met een 0-1-voorsprong. Weinig verrassend was het Kylian Mbappé die de bezoekers een bonus schonk. Hij had dat eerder ook al gedaan in het heenluik van de dubbele confrontatie. Mbappé leek dus de ster te gaan worden van de avond, maar daar ging Karim Benzema niet akkoord mee. De ervaren Fransman zette zijn naam daarna nog drie keer op het scorebord. Zo schoot hij de Madrilenen eigenhandig naar de kwartfinales van het kampioenenbal.

LOF

Benzema kreeg na afloop lof van Thibaut Courtois. Die noemde hem "de beste nummer 9 ter wereld." Ook Arsène Wenger kreeg bij beIn Sports maar niet genoeg van zijn landgenoot. De ex-coach van Arsenal ziet Benzema als nagenoeg de perfecte voetballer. "Benzema is voor mij de complete moderne voetballer, hij heeft werkelijk álles", liet hij verstaan. "Wat ik mooi vind is dat hij een teamspeler is, alles wat hij doet is simpel en eenvoudig. Bij alles wat hij doet denk je: dit had ik ook gekund, en dat is een buitengewone kwaliteit in het voetbal", voegde hij er nog aan toe.

Benzema schoot zich gisteren nog wat meer de geschiedenisboeken in van Real Madrid. Met zijn hattrick ging hij namelijk legende Alfredo Di Stefano voorbij in de topschutterslijst aller tijden van de Madrileense club. Benzema scoorde er nu 309 voor Real, Di Stefano klokte af op 308 voor de club.  


LEES OOK: Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Beste Real-spits ooit?

Meest recent

Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

118
118
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

73
73
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

830
830
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

342
342
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

16
16
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

70
70
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

136
136
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

79
79
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

215
215
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

115
115
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

113
113
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

90
90
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

105
105
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

300
300
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

37
37
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

574
574
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

334
334
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

121
121
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

156
156
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

263
263
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

116
116
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

81
81
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

107
107

Meer sportnieuws