Wenger na CL-mirakel: "Hij is dé complete voetballer"

door
Wenger na CL-mirakel:

Voetballiefhebbers beleefden gisteren een heerlijke avond. Real Madrid en PSG serveerden een spectaculaire pot voetbal, waarbij de Koninklijke finaal aan het langste eind trok. Aan de rust zag het er nochtans goed uit voor de Parijzenaren.


Ze gingen namelijk rusten met een 0-1-voorsprong. Weinig verrassend was het Kylian Mbappé die de bezoekers een bonus schonk. Hij had dat eerder ook al gedaan in het heenluik van de dubbele confrontatie. Mbappé leek dus de ster te gaan worden van de avond, maar daar ging Karim Benzema niet akkoord mee. De ervaren Fransman zette zijn naam daarna nog drie keer op het scorebord. Zo schoot hij de Madrilenen eigenhandig naar de kwartfinales van het kampioenenbal.

LOF

Benzema kreeg na afloop lof van Thibaut Courtois. Die noemde hem "de beste nummer 9 ter wereld." Ook Arsène Wenger kreeg bij beIn Sports maar niet genoeg van zijn landgenoot. De ex-coach van Arsenal ziet Benzema als nagenoeg de perfecte voetballer. "Benzema is voor mij de complete moderne voetballer, hij heeft werkelijk álles", liet hij verstaan. "Wat ik mooi vind is dat hij een teamspeler is, alles wat hij doet is simpel en eenvoudig. Bij alles wat hij doet denk je: dit had ik ook gekund, en dat is een buitengewone kwaliteit in het voetbal", voegde hij er nog aan toe.

Benzema schoot zich gisteren nog wat meer de geschiedenisboeken in van Real Madrid. Met zijn hattrick ging hij namelijk legende Alfredo Di Stefano voorbij in de topschutterslijst aller tijden van de Madrileense club. Benzema scoorde er nu 309 voor Real, Di Stefano klokte af op 308 voor de club.  


LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Beste Real-spits ooit?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

19
19
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

24
24
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

36
36
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

215
215
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

130
130
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

192
192
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

109
109
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

398
398
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

225
225
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

158
158
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

139
139
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

198
198
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

63
63
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

623
623
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

54
54
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

74
74
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

111
111
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

414
414
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

63
63
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

106
106
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

172
172
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

364
364
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

366
366

Meer sportnieuws