Union krijgt extra troef in play-offs

door
Union krijgt extra troef in play-offs

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is er al één ploeg zeker van deelname aan de Champion's Play-Off. Union blijft immers verbazen en mag zich met vijftien punten voorsprong op nummer vijf AA Gent al zeker opmaken voor de titelstrijd. De Brusselaars hebben nog steeds een comfortabele voorsprong op hun concurrenten, met zeven punten meer dan Club Brugge, elf meer dan Antwerp en twaalf meer dan Anderlecht.


Er wachten Union nu nog wedstrijden tegen OHL, KV Oostende, Standard en Beerschot om die voorsprong vast te houden of zelfs uit te breiden. Daarna gaat het in de play-offs écht voor de knikkers. Maar dan zal Union wel nog op enkele extra troeven kunnen rekenen. Dante Vanzeir keert op de slotspeeldag immers terug uit schorsing, terwijl op het middenveld ook Senne Lynen tegen dan mogelijk terug zal zijn.

De 23-jarige middenvelder liep begin oktober tegen Cercle een zware knieblessure op, maar is op de weg terug. "Ik heb hard gewerkt en de resultaten zijn positief. Ik heb geen pijn meer. Ik kan pijnvrij lopen en nu kan ik de trainingsarbeid beginnen opdrijven", vertelt Lynen immers in La Dernière Heure. "Ik weet niet of ik voorlig op schema, maar ik ben in ieder geval op de goede weg. Dat is het belangrijkste."

CONCURRENTIE
Lynen, een jeugdproduct van Club Brugge, was nog als titularis aan het seizoen begonnen bij Union. Hij was in tien wedstrijden dit seizoen goed voor één doelpunt en drie assists. Voor Felice Mazzu zal zijn terugkeer dus een welkome extra optie op het middenveld betekenen, al kreeg hij daar in januari met Cameron Puertas en Kacper Kozlowski al enkele versterkingen.

LEES OOK: Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Heeft Union hem gemist?

Meest recent

Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Een bittere avond voor Union in de Champions League. De Brusselaars brachten Atlético Madrid ...

0
0
Marc Degryse haalt zwaar fileermes boven: "Ik betwijfel het"

Onze landskampioen Union SG ging met opgeheven hoofd ten onder in Madrid. De Brusselaars dwongen ...

3
3
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen onverwacht relatienieuws

Tien dagen na hun ja-woord delen Aster Nzeyimana (31) en Lize Feryn (32) plots verrassend nieuws. ...

3
3
Gert Verheyen stellig: 'Sleutel tot succes voor Club Brugge'

Clubicoon Gert Verheyen (55) kent als geen ander de magie én de miserie van spelen tegen FC ...

33
33
Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

19
19
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

284
284
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

80
80
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

39
39
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

89
89
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

114
114
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

79
79
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

101
101
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

160
160
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

39
39
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

103
103
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

123
123
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

404
404
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

326
326
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

257
257
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

289
289
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

463
463
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

785
785
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

122
122
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

650
650

Meer sportnieuws