'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

door
'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

Eind deze maand blazen de Rode Duivels voor het eerst dit kalenderjaar verzamelen. Voor de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zal coach Roberto Martinez wel beroep doen op een aangepaste selectie. Zo komen enkele spelers met minder dan 50 caps in aanmerking voor beide duels.


Op die manier wil Martinez de generatiewissel na het WK al voorbereiden. Het wordt dus uitkijken naar welke spelers hij uit zijn hoge hoed zal toveren. De bondscoach liet wel al verstaan dat hij normaal gezien spelers van de nationale beloften zal oproepen, of toch niet voor het volledige trainingskamp. De jongens van Jacky Mathijssen staan zelf immers voor enkele belangrijke EK-kwalificatieduels.

Nochtans zitten in die selectie een paar spelers die ook al tegen de A-ploeg aanhangen. Amadou Onana is daar één van. De middenvelder brak vorig seizoen helemaal door bij Hamburg SV en zag die prestaties beloond worden met een transfer naar de Franse kampioen Lille OSC. Hoewel hij er geen vaste basisspeler is, maakte Onana al behoorlijk wat indruk in Rijsel. En dat is niet alleen Martinez opgevallen.

24 MILJOEN
Zo zou de 20-jarige Belg met Senegalese roost komend seizoen wel eens naar de Premier League kunnen verkassen. The Sun meldt namelijk dat West Ham United concrete interesse vertoont in Onana. De huidige nummer 5 in Engeland geraakte de laatste maanden onder de indruk en zou een zomers bod overwegen. Lille verlangt naar verluidt wel een slordige 20 miljoen pond, zo'n 24 miljoen euro, voor de jongeling. Maar dat bedrag zou geen probleem vormen voor de club van coach David Moyes.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

Martinez moet in maart ook beloften oproepen ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

55
55
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

192
192
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

23
23
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

96
96
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

134
134
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

322
322
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

84
84
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

215
215
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

238
238
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1780
1780
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

474
474
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

203
203
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

671
671
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

67
67
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

254
254
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

658
658
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

88
88

Meer sportnieuws