'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

113 stemmen
'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

Eind deze maand blazen de Rode Duivels voor het eerst dit kalenderjaar verzamelen. Voor de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zal coach Roberto Martinez wel beroep doen op een aangepaste selectie. Zo komen enkele spelers met minder dan 50 caps in aanmerking voor beide duels.


Op die manier wil Martinez de generatiewissel na het WK al voorbereiden. Het wordt dus uitkijken naar welke spelers hij uit zijn hoge hoed zal toveren. De bondscoach liet wel al verstaan dat hij normaal gezien spelers van de nationale beloften zal oproepen, of toch niet voor het volledige trainingskamp. De jongens van Jacky Mathijssen staan zelf immers voor enkele belangrijke EK-kwalificatieduels.

Nochtans zitten in die selectie een paar spelers die ook al tegen de A-ploeg aanhangen. Amadou Onana is daar één van. De middenvelder brak vorig seizoen helemaal door bij Hamburg SV en zag die prestaties beloond worden met een transfer naar de Franse kampioen Lille OSC. Hoewel hij er geen vaste basisspeler is, maakte Onana al behoorlijk wat indruk in Rijsel. En dat is niet alleen Martinez opgevallen.

24 MILJOEN
Zo zou de 20-jarige Belg met Senegalese roost komend seizoen wel eens naar de Premier League kunnen verkassen. The Sun meldt namelijk dat West Ham United concrete interesse vertoont in Onana. De huidige nummer 5 in Engeland geraakte de laatste maanden onder de indruk en zou een zomers bod overwegen. Lille verlangt naar verluidt wel een slordige 20 miljoen pond, zo'n 24 miljoen euro, voor de jongeling. Maar dat bedrag zou geen probleem vormen voor de club van coach David Moyes.

LEES OOK: Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Martinez moet in maart ook beloften oproepen ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

18
18
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

62
62
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

101
101
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

43
43
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

107
107
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

358
358
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

230
230
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

735
735
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

481
481
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

369
369
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

675
675
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

335
335
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2151
2151
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

184
184

Meer sportnieuws