'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

door
'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

Eind deze maand blazen de Rode Duivels voor het eerst dit kalenderjaar verzamelen. Voor de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zal coach Roberto Martinez wel beroep doen op een aangepaste selectie. Zo komen enkele spelers met minder dan 50 caps in aanmerking voor beide duels.


Op die manier wil Martinez de generatiewissel na het WK al voorbereiden. Het wordt dus uitkijken naar welke spelers hij uit zijn hoge hoed zal toveren. De bondscoach liet wel al verstaan dat hij normaal gezien spelers van de nationale beloften zal oproepen, of toch niet voor het volledige trainingskamp. De jongens van Jacky Mathijssen staan zelf immers voor enkele belangrijke EK-kwalificatieduels.

Nochtans zitten in die selectie een paar spelers die ook al tegen de A-ploeg aanhangen. Amadou Onana is daar één van. De middenvelder brak vorig seizoen helemaal door bij Hamburg SV en zag die prestaties beloond worden met een transfer naar de Franse kampioen Lille OSC. Hoewel hij er geen vaste basisspeler is, maakte Onana al behoorlijk wat indruk in Rijsel. En dat is niet alleen Martinez opgevallen.

24 MILJOEN
Zo zou de 20-jarige Belg met Senegalese roost komend seizoen wel eens naar de Premier League kunnen verkassen. The Sun meldt namelijk dat West Ham United concrete interesse vertoont in Onana. De huidige nummer 5 in Engeland geraakte de laatste maanden onder de indruk en zou een zomers bod overwegen. Lille verlangt naar verluidt wel een slordige 20 miljoen pond, zo'n 24 miljoen euro, voor de jongeling. Maar dat bedrag zou geen probleem vormen voor de club van coach David Moyes.

LEES OOK: Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

Martinez moet in maart ook beloften oproepen ...

Meest recent

Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

11
11
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

12
12
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

51
51
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

162
162
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

85
85
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

214
214
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

127
127
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

442
442
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

93
93
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

86
86
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

337
337
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

133
133
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

249
249
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

166
166
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

99
99
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

100
100
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

60
60
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

316
316
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

197
197
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

294
294
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

77
77
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

267
267
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

636
636

Meer sportnieuws