'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

door
'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

Eind deze maand blazen de Rode Duivels voor het eerst dit kalenderjaar verzamelen. Voor de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zal coach Roberto Martinez wel beroep doen op een aangepaste selectie. Zo komen enkele spelers met minder dan 50 caps in aanmerking voor beide duels.


Op die manier wil Martinez de generatiewissel na het WK al voorbereiden. Het wordt dus uitkijken naar welke spelers hij uit zijn hoge hoed zal toveren. De bondscoach liet wel al verstaan dat hij normaal gezien spelers van de nationale beloften zal oproepen, of toch niet voor het volledige trainingskamp. De jongens van Jacky Mathijssen staan zelf immers voor enkele belangrijke EK-kwalificatieduels.

Nochtans zitten in die selectie een paar spelers die ook al tegen de A-ploeg aanhangen. Amadou Onana is daar één van. De middenvelder brak vorig seizoen helemaal door bij Hamburg SV en zag die prestaties beloond worden met een transfer naar de Franse kampioen Lille OSC. Hoewel hij er geen vaste basisspeler is, maakte Onana al behoorlijk wat indruk in Rijsel. En dat is niet alleen Martinez opgevallen.

24 MILJOEN
Zo zou de 20-jarige Belg met Senegalese roost komend seizoen wel eens naar de Premier League kunnen verkassen. The Sun meldt namelijk dat West Ham United concrete interesse vertoont in Onana. De huidige nummer 5 in Engeland geraakte de laatste maanden onder de indruk en zou een zomers bod overwegen. Lille verlangt naar verluidt wel een slordige 20 miljoen pond, zo'n 24 miljoen euro, voor de jongeling. Maar dat bedrag zou geen probleem vormen voor de club van coach David Moyes.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Martinez moet in maart ook beloften oproepen ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

6
6
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

59
59
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

71
71
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

77
77
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

160
160
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

217
217
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

137
137
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

65
65
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

36
36
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

498
498
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

351
351
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

585
585
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

342
342
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

105
105
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

116
116
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

427
427
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

111
111
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

474
474
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

199
199
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

72
72
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

582
582

Meer sportnieuws