'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

113 stemmen
'West Ham reserveert miljoenen voor toekomstig Duivel'

Eind deze maand blazen de Rode Duivels voor het eerst dit kalenderjaar verzamelen. Voor de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso zal coach Roberto Martinez wel beroep doen op een aangepaste selectie. Zo komen enkele spelers met minder dan 50 caps in aanmerking voor beide duels.


Op die manier wil Martinez de generatiewissel na het WK al voorbereiden. Het wordt dus uitkijken naar welke spelers hij uit zijn hoge hoed zal toveren. De bondscoach liet wel al verstaan dat hij normaal gezien spelers van de nationale beloften zal oproepen, of toch niet voor het volledige trainingskamp. De jongens van Jacky Mathijssen staan zelf immers voor enkele belangrijke EK-kwalificatieduels.

Nochtans zitten in die selectie een paar spelers die ook al tegen de A-ploeg aanhangen. Amadou Onana is daar één van. De middenvelder brak vorig seizoen helemaal door bij Hamburg SV en zag die prestaties beloond worden met een transfer naar de Franse kampioen Lille OSC. Hoewel hij er geen vaste basisspeler is, maakte Onana al behoorlijk wat indruk in Rijsel. En dat is niet alleen Martinez opgevallen.

24 MILJOEN
Zo zou de 20-jarige Belg met Senegalese roost komend seizoen wel eens naar de Premier League kunnen verkassen. The Sun meldt namelijk dat West Ham United concrete interesse vertoont in Onana. De huidige nummer 5 in Engeland geraakte de laatste maanden onder de indruk en zou een zomers bod overwegen. Lille verlangt naar verluidt wel een slordige 20 miljoen pond, zo'n 24 miljoen euro, voor de jongeling. Maar dat bedrag zou geen probleem vormen voor de club van coach David Moyes.

LEES OOK: Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Martinez moet in maart ook beloften oproepen ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

9
9
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

21
21
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

157
157
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

108
108
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

192
192
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

254
254
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

113
113
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

539
539
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

173
173
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

462
462
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

702
702
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

227
227
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

728
728
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

519
519
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

195
195
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

368
368
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1231
1231
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

462
462
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

326
326
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

480
480
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

405
405
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

222
222
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

479
479

Meer sportnieuws