Zulte Waregem mag zijn voorrondes van de Champions League niet in het eigen Regenboogstadion spelen, omdat dat niet voldoet aan de normen van de UEFA. Daarom wijkt het uit naar het Constant Vanden Stockstadion van RSC
Anderlecht. Eerder kreeg het al een 'njet' te horen van AA Gent om in de Oost-Vlaamse hoofdstad te komen spelen. Nu wijkt
Essevee dus uit naar Brussel.
Omdat het eigen Regenboogstadion niet voldoet aan de Europese normen, moest er een uitweg gevonden worden. Het Arteveldestadion van AA Gent was een optie, maar daar hoefden de West-Vlamingen niet op te rekenen. Ook het nieuwe stadion van de Gentse club was geen optie. Wat wel een optie was, was het Kuipje van Westerlo.
SVZW dwong een ticket voor de voorrondes van de Champions League af na een ijzersterk seizoen. Op de laatste speeldag van de Play-Offs moesten de mannen van Francky Dury winnen van Anderlecht om de titel te mogen vieren. Het werd echter 1-1, waardoor Dury en de zijne genoegen moesten nemen met een tweede plaats.
LEES OOK:
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches