In de strijd om het behoud in de Jupiler Pro League wordt woensdagavond nog een belangrijke wedstrijd gespeeld. Rode lantaarn Beerschot gaat immers op bezoek bij Standard, dat na een één op vijftien weggezakt is naar de vijftiende plaats. De Ratten doen dat wel onder voorbehoud, want zij hopen nog op een forfaitzege nadat de match aanvankelijk door de Luikse autoriteiten uitgesteld was.
Omdat de wedstrijd oorspronkelijk voor Nieuwjaar gepland stond, mogen beide teams geen beroep doen op hun winteraanwinsten. Dat zorgt ervoor dat zowel Luka Elsner als Greg Vanderidt hun elftal wat moeten omgooien. Bij Standard ontbreken zo onder meer Cafaro, Van Damme en Emond, terwijl Elsner verder ook nog aanvoerder Arnaud Bodart slachtoffert na zijn blunders tegen KV Oostende en AA Gent. Henkinet komt onder de lat, terwijl ook Nkounkou en Amallah nieuw zijn in de basiself.
Beerschot moet het dan weer zien te stellen zonder Dante Rigo en Felipe Avenatti. Achterin maakt Lemos zijn terugkeer in het basiselftal, terwijl Holzhauser opnieuw op de bank begint. Daar krijgt hij het gezelschap van Coulibaly en Suzuki, waardoor de offensieve impulsen van Sebaoui en Shankland moeten komen.
👥 𝙓𝙄 : Henkinet, Pavlovic, Dussenne, Sissako, Nkounkou, Cimirot, Bope Bokadi, Raskin, Amallah, Tapsoba & Dragus#STABEE #JPL #COYR 🔴⚪ pic.twitter.com/CFZGzg60DO
— Standard de Liège (@Standard_RSCL) March 2, 2022
Onze opstelling onder voorbehoud. ⚡#STABEE #WeAre13 pic.twitter.com/sym0Qg0LeE
— K. Beerschot V.A. (@kbeerschotva) March 2, 2022
LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
Jannick Lanckriet