Schrik zit erin bij Essevee: "Dan wordt het erg lastig"

door
Schrik zit erin bij Essevee:

De situatie bij Zulte-Waregem wordt met de week zorgwekkender. De West-Vlamingen kamperen amper drie punten boven de gevarenzone, en tot overmaat van ramp werd vorig weekend ook een zeer smadelijke nederlaag geleden tegen aartsrivaal KV Kortrijk.


Het werd maar liefst 5-0 in het Guldensporenstadion, iets wat bij de fans uiteraard maar moeilijk valt te verkroppen. Dat snapt ook Laurens De Bock. “Die zal nog wel even blijven nazinderen”, zegt die immers in Sport/Voetbalmagazine. “Een leuke avond was het zeker niet, maar we hebben geen tijd om er te veel bij stil te staan. Het zal snel zondag zijn en dan is er die levensbelangrijke wedstrijd tegen Seraing.”

Zoals de verdediger zelf zegt, een levensbelangrijke partij. Mits verlies tegen de Luikenaars, zou Essevee naar de voorlaatste plaats zakken. In die wedstrijd zal het alvast moeten opletten voor een heikel punt, de defensieve stabiliteit.

Meeste doelpunten tegen
Zo krijgt Zulte-Waregem immers al te veel doelpunten tegen. Met 61 stuks het meeste van alle eersteklassers. “We incasseren veel te veel vermijdbare goals. En als je er zoveel binnenkrijgt, wordt het erg lastig om wedstrijden te winnen”, weet ook de Bock.

Eindigt Zulte-Waregem bij de laatste twee?

Meest recent

Nieuwe Kompany-onthullingen: zó reageren Kane en Neuer

Vincent Kompany is bezig aan een fenomenaal seizoen met Bayern München. Daar werd hij deze week ...

25
25
Karetsas staat op: "Of ik het niet naar mijn zin had?"

In de Europa League speelde KRC Genk donderdagavond 0-0-gelijk tegen Real Betis. Op zich geen slecht ...

29
29
Anderlecht-aanwinst in nesten: Hasi deelt optater uit

RSC Anderlecht opent vrijdagavond de 12de speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van ...

126
126
Roma en Lille ijskoud gepakt, megastunt in Conference League

In de Europa League hebben enkele grotere clubs zich donderdagavond steken laten vallen, AS Roma en ...

32
32
Club Brugge verzwakt? Vanhaezebrouck geeft het antwoord

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Blauw-Zwart verloor namelijk ...

181
181
Betis-coach Pellegrini spreekt duidelijke taal over aanpak Genk

KRC Genk is er donderdagavond niet in geslaagd om zijn eerste thuiszege in de League Phase van de ...

310
310
Vidarsson breekt stilte na Gent-ontslag: "Als ik dat moet vertellen ..."

Nadat afgelopen zomer al serieus gesleuteld werd aan de sportieve structuur, voerde KAA Gent onlangs ...

240
240
Pijnlijk moment in Bayern-Club: "Dit kan je niet maken!"

Bayern München blijft dit seizoen de overwinningen opstapelen. Het nieuwste slachtoffer van de ...

253
253
UEL/UECL: Enorme stunt Go Ahead, Anderlecht-killer haalt uit

In de Europa League heeft Go Ahead Eagles donderdag voor een grote stunt gezorgd. De Nederlandse ...

60
60
Belgisch lichtpuntje in Europa: Genk bedwingt Real Betis

KRC Genk heeft de Belgische eer in de Europese competities ietwat kunnen redden deze week. In de ...

130
130
Hasi grijpt in: Anderlecht-sterkhouder apart genomen

Na de slipper van afgelopen weekend op STVV (2-2), wil RSC Anderlecht vrijdagavond aanknopen met een ...

191
191
"Tureluurs gespeeld" - Club-speler zakt hard door het ijs

Club Brugge is woensdagavond stevig op zijn limieten gebotst in de Champions League. Op het veld van ...

273
273
Nieuwe details in Noa Lang-rel: bliksemtransfer in de maak?

Noa Lang heeft niet bepaald een goed gevoel overgehoud aan zijn terugkeer op PSV. Met SSC Napoli ...

241
241
'Garcia puzzelt: deze 22 spelers 'zeker' van WK-selectie'

De Rode Duivels hebben in november voldoende aan een zege tegen Liechtenstein of Kazachstan om zich ...

353
353
Topaanwinst maakt brokken bij Club: Hayen geeft hard signaal

Club Brugge onderging woensdagavond de wet van de sterkste in de Champions League en verloor met 4-0 ...

374
374
Witte rook in toekomst Messi: superster tekent tot 2028

Lionel Messi is inmiddels al weer 38 jaar oud. Maar desondanks denkt de meervoudige Gouden Bal nog ...

72
72
‘Engeland in shock: Lammens zet transferbom nu al klaar’

Hij kwam als noodoplossing, maar Senne Lammens ontpopt zich razendsnel tot onbetwiste nummer ...

341
341
De 11 namen: Fink voert drie wijzigingen door bij Genk

In de Europa League krijgt KRC Genk zo dadelijk Real Betis. Ongeveer een uurtje voor de aftrap ...

36
36
'Relletje' bij Anderlecht: Hasi spreekt klare taal

RSC Anderlecht gaat vrijdag op bezoek bij Charleroi, waar Besnik Hasi geen beroep kan doen op een ...

358
358
KV Mechelen pakt uit: comeback cultfiguur compleet

Met een fraaie 19 op 33 prijkt KV Mechelen na 11 speeldagen op de vierde plaats. In de allicht ...

107
107
WK U17: Anderlecht velt definitief verdict over De Cat

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over Nathan De Cat. Niet alleen omwille van de ...

195
195
'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

Het zijn woelige tijden bij Antwerp, waar Stef Wils na een ondermaatse 2 op 18 steeds meer in vieze ...

709
709
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

121
121
Hasi deelt slecht nieuws uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV, waardoor het nu al drie ...

186
186
'Jackpot voor Club Brugge: trio laat kassa rinkelen'

Club Brugge ging woensdag kansloos met 4-0 onderuit tegen Bayern München. Een avond om snel te ...

388
388

Meer sportnieuws