Schrik zit erin bij Essevee: "Dan wordt het erg lastig"

door
Schrik zit erin bij Essevee:

De situatie bij Zulte-Waregem wordt met de week zorgwekkender. De West-Vlamingen kamperen amper drie punten boven de gevarenzone, en tot overmaat van ramp werd vorig weekend ook een zeer smadelijke nederlaag geleden tegen aartsrivaal KV Kortrijk.


Het werd maar liefst 5-0 in het Guldensporenstadion, iets wat bij de fans uiteraard maar moeilijk valt te verkroppen. Dat snapt ook Laurens De Bock. “Die zal nog wel even blijven nazinderen”, zegt die immers in Sport/Voetbalmagazine. “Een leuke avond was het zeker niet, maar we hebben geen tijd om er te veel bij stil te staan. Het zal snel zondag zijn en dan is er die levensbelangrijke wedstrijd tegen Seraing.”

Zoals de verdediger zelf zegt, een levensbelangrijke partij. Mits verlies tegen de Luikenaars, zou Essevee naar de voorlaatste plaats zakken. In die wedstrijd zal het alvast moeten opletten voor een heikel punt, de defensieve stabiliteit.

Meeste doelpunten tegen
Zo krijgt Zulte-Waregem immers al te veel doelpunten tegen. Met 61 stuks het meeste van alle eersteklassers. “We incasseren veel te veel vermijdbare goals. En als je er zoveel binnenkrijgt, wordt het erg lastig om wedstrijden te winnen”, weet ook de Bock.

LEES OOK: Anderlecht breekt vloek: Club ten onder in kolkend Lotto Park

Eindigt Zulte-Waregem bij de laatste twee?

Meest recent

'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

17
17
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

25
25
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

30
30
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

189
189
'Code rood in Anderlecht: De Cat nu al onhoudbaar'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

93
93
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

170
170
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

199
199
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

381
381
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

347
347
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

144
144
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

182
182
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

71
71
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

72
72
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

186
186
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

619
619
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

64
64
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

119
119
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

475
475
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

434
434
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

252
252
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

91
91
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

418
418
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

346
346
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

150
150

Meer sportnieuws