Schrik zit erin bij Essevee: "Dan wordt het erg lastig"

265
Schrik zit erin bij Essevee:

De situatie bij Zulte-Waregem wordt met de week zorgwekkender. De West-Vlamingen kamperen amper drie punten boven de gevarenzone, en tot overmaat van ramp werd vorig weekend ook een zeer smadelijke nederlaag geleden tegen aartsrivaal KV Kortrijk.


Het werd maar liefst 5-0 in het Guldensporenstadion, iets wat bij de fans uiteraard maar moeilijk valt te verkroppen. Dat snapt ook Laurens De Bock. “Die zal nog wel even blijven nazinderen”, zegt die immers in Sport/Voetbalmagazine. “Een leuke avond was het zeker niet, maar we hebben geen tijd om er te veel bij stil te staan. Het zal snel zondag zijn en dan is er die levensbelangrijke wedstrijd tegen Seraing.”

Zoals de verdediger zelf zegt, een levensbelangrijke partij. Mits verlies tegen de Luikenaars, zou Essevee naar de voorlaatste plaats zakken. In die wedstrijd zal het alvast moeten opletten voor een heikel punt, de defensieve stabiliteit.

Meeste doelpunten tegen
Zo krijgt Zulte-Waregem immers al te veel doelpunten tegen. Met 61 stuks het meeste van alle eersteklassers. “We incasseren veel te veel vermijdbare goals. En als je er zoveel binnenkrijgt, wordt het erg lastig om wedstrijden te winnen”, weet ook de Bock.

Eindigt Zulte-Waregem bij de laatste twee?

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

4
4
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

13
13
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

79
79
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

7
7
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

45
45
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

20
20
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

190
190
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

78
78
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

25
25
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

18
18
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

66
66
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

156
156
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

36
36
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

115
115
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

62
62
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

56
56
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

49
49
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

217
217

Meer sportnieuws