Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

door
Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

Ondanks de vele miljoenen die gespendeerd werden, kan Club Brugge niet anders dan constateren dat het gefaald heeft tijdens de voorbije zomermercato. Het merendeel van de aangetrokken spelers viel immers keihard door de mand. Bovendien vielen enkele interessante deals in het water.


Blauw-Zwart zocht afgelopen zomer onder meer naar versterking op het middenveld, een fysiek sterke controleur die de concurrentie met Eder Balanta kon aangaan. Uiteindelijk belandde Club bij de Amerikaan Owen Otasowie. Die werd voor zo'n 4 miljoen euro overgenomen van Wolverhampton Wanderers. Maar zijn komst draaide uit op een fiasco en de middenvelder zou inmiddels weer op weg naar de uitgang zijn.

De Bruggelingen volgden echter nog meer alternatieven op deze positie. In een uitgebreide interview met De Standaard bevestigt Amadou Onana namelijk dat er concrete belangstelling was van Club Brugge. De Belgische beloften-international had toen al mooie dingen laten zien bij Hamburg SV en geldt als een interessante wissel op de toekomst. De interesse van Blauw-Zwart was ook vrij concreet. Zo had Onana zelfs gesprekken met toenmalig trainer Philippe Clement.

KANDIDAAT DUIVEL
Maar de Belgische kampioen kon de deal uiteindelijk niet sluiten. Onana koos namelijk voor de Franse landskampioen Lille OSC. Onder meer de aantrekkingskracht van de Ligue 1 en Champions League-voetbal gaven de doorslag. En voorlopig was dat geen slechte keuze. In Rijsel is hij weliswaar geen vaste basisspeler, maar maakt de middenvelder wel behoorlijk wat minuten. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij er zich zelfs in de kijker van bondscoach Roberto Martinez gespeeld.

LEES OOK: Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Club moet komende zomer opnieuw zo'n profiel aantrekken ...

Meest recent

'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

3
3
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

213
213
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

152
152
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

33
33
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

51
51
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

223
223
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

97
97
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1096
1096
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

385
385
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

311
311
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

116
116
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

175
175
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

417
417
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

339
339
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

86
86
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

366
366
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

246
246
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

169
169
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

390
390
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

357
357
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

280
280
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

816
816
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

331
331
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

674
674

Meer sportnieuws