Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

door
Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

Ondanks de vele miljoenen die gespendeerd werden, kan Club Brugge niet anders dan constateren dat het gefaald heeft tijdens de voorbije zomermercato. Het merendeel van de aangetrokken spelers viel immers keihard door de mand. Bovendien vielen enkele interessante deals in het water.


Blauw-Zwart zocht afgelopen zomer onder meer naar versterking op het middenveld, een fysiek sterke controleur die de concurrentie met Eder Balanta kon aangaan. Uiteindelijk belandde Club bij de Amerikaan Owen Otasowie. Die werd voor zo'n 4 miljoen euro overgenomen van Wolverhampton Wanderers. Maar zijn komst draaide uit op een fiasco en de middenvelder zou inmiddels weer op weg naar de uitgang zijn.

De Bruggelingen volgden echter nog meer alternatieven op deze positie. In een uitgebreide interview met De Standaard bevestigt Amadou Onana namelijk dat er concrete belangstelling was van Club Brugge. De Belgische beloften-international had toen al mooie dingen laten zien bij Hamburg SV en geldt als een interessante wissel op de toekomst. De interesse van Blauw-Zwart was ook vrij concreet. Zo had Onana zelfs gesprekken met toenmalig trainer Philippe Clement.

KANDIDAAT DUIVEL
Maar de Belgische kampioen kon de deal uiteindelijk niet sluiten. Onana koos namelijk voor de Franse landskampioen Lille OSC. Onder meer de aantrekkingskracht van de Ligue 1 en Champions League-voetbal gaven de doorslag. En voorlopig was dat geen slechte keuze. In Rijsel is hij weliswaar geen vaste basisspeler, maar maakt de middenvelder wel behoorlijk wat minuten. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij er zich zelfs in de kijker van bondscoach Roberto Martinez gespeeld.

LEES OOK: 'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Club moet komende zomer opnieuw zo'n profiel aantrekken ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

36
36
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

118
118
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

126
126
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

53
53
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

63
63
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

204
204
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

197
197
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

60
60
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

92
92
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

361
361
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

304
304
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

186
186
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

332
332
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

935
935
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

209
209
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

300
300
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

229
229
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

224
224
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

372
372
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

66
66
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws