Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

door
Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

Ondanks de vele miljoenen die gespendeerd werden, kan Club Brugge niet anders dan constateren dat het gefaald heeft tijdens de voorbije zomermercato. Het merendeel van de aangetrokken spelers viel immers keihard door de mand. Bovendien vielen enkele interessante deals in het water.


Blauw-Zwart zocht afgelopen zomer onder meer naar versterking op het middenveld, een fysiek sterke controleur die de concurrentie met Eder Balanta kon aangaan. Uiteindelijk belandde Club bij de Amerikaan Owen Otasowie. Die werd voor zo'n 4 miljoen euro overgenomen van Wolverhampton Wanderers. Maar zijn komst draaide uit op een fiasco en de middenvelder zou inmiddels weer op weg naar de uitgang zijn.

De Bruggelingen volgden echter nog meer alternatieven op deze positie. In een uitgebreide interview met De Standaard bevestigt Amadou Onana namelijk dat er concrete belangstelling was van Club Brugge. De Belgische beloften-international had toen al mooie dingen laten zien bij Hamburg SV en geldt als een interessante wissel op de toekomst. De interesse van Blauw-Zwart was ook vrij concreet. Zo had Onana zelfs gesprekken met toenmalig trainer Philippe Clement.

KANDIDAAT DUIVEL
Maar de Belgische kampioen kon de deal uiteindelijk niet sluiten. Onana koos namelijk voor de Franse landskampioen Lille OSC. Onder meer de aantrekkingskracht van de Ligue 1 en Champions League-voetbal gaven de doorslag. En voorlopig was dat geen slechte keuze. In Rijsel is hij weliswaar geen vaste basisspeler, maar maakt de middenvelder wel behoorlijk wat minuten. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij er zich zelfs in de kijker van bondscoach Roberto Martinez gespeeld.

LEES OOK: 'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Club moet komende zomer opnieuw zo'n profiel aantrekken ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

90
90
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

62
62
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

29
29
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

80
80
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

205
205
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

49
49
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

133
133
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

71
71
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

472
472
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

295
295
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

266
266
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

269
269
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

512
512
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

54
54
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

172
172
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

573
573
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

61
61
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

527
527
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws