Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

614
Kandidaat-Duivel bevestigt interesse Club Brugge

Ondanks de vele miljoenen die gespendeerd werden, kan Club Brugge niet anders dan constateren dat het gefaald heeft tijdens de voorbije zomermercato. Het merendeel van de aangetrokken spelers viel immers keihard door de mand. Bovendien vielen enkele interessante deals in het water.


Blauw-Zwart zocht afgelopen zomer onder meer naar versterking op het middenveld, een fysiek sterke controleur die de concurrentie met Eder Balanta kon aangaan. Uiteindelijk belandde Club bij de Amerikaan Owen Otasowie. Die werd voor zo'n 4 miljoen euro overgenomen van Wolverhampton Wanderers. Maar zijn komst draaide uit op een fiasco en de middenvelder zou inmiddels weer op weg naar de uitgang zijn.

De Bruggelingen volgden echter nog meer alternatieven op deze positie. In een uitgebreide interview met De Standaard bevestigt Amadou Onana namelijk dat er concrete belangstelling was van Club Brugge. De Belgische beloften-international had toen al mooie dingen laten zien bij Hamburg SV en geldt als een interessante wissel op de toekomst. De interesse van Blauw-Zwart was ook vrij concreet. Zo had Onana zelfs gesprekken met toenmalig trainer Philippe Clement.

KANDIDAAT DUIVEL
Maar de Belgische kampioen kon de deal uiteindelijk niet sluiten. Onana koos namelijk voor de Franse landskampioen Lille OSC. Onder meer de aantrekkingskracht van de Ligue 1 en Champions League-voetbal gaven de doorslag. En voorlopig was dat geen slechte keuze. In Rijsel is hij weliswaar geen vaste basisspeler, maar maakt de middenvelder wel behoorlijk wat minuten. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij er zich zelfs in de kijker van bondscoach Roberto Martinez gespeeld.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Club moet komende zomer opnieuw zo'n profiel aantrekken ...

Meest recent

‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

0
0
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

31
31
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

54
54
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

40
40
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

48
48
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

67
67
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

76
76
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

57
57
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

32
32
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

152
152
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

96
96
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

253
253
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

341
341
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

361
361

Meer sportnieuws