'Ronaldo maakt nog laatste toptransfer'

door
'Ronaldo maakt nog laatste toptransfer'

Manchester United pakte afgelopen zomer groots uit met de terugkeer van Cristiano Ronaldo. De Portugees tekende sindsdien ook voor enkele belangrijke doelpunten, maar over het algemeen blijft zijn comeback onder de verwachtingen. De kans bestaat dan ook dat hij snel weer vertrekt op Old Trafford.


CR7 ging nochtans voortvarend van start bij zijn grote terugkeer op de Engelse velden. En met enkele cruciale doelpunten bezorgde hij zijn ploeg een ticket voor de volgende ronde van de Champions League. Maar de laatste weken is de superster amper nog beslissend. Zo kon hij sinds de jaarwissel nog maar één keer scoren.

Bovendien zou Ronaldo niet bepaald gelukkig zijn met de sportieve resultaten en de gang van zaken binnen de kleedkamer. Naar verluidt ergert hij zich aan de werkethiek bij bepaalde ploegmaats. Het is dan ook niet uitgesloten dat de inmiddels 37-jarige aanvaller na het seizoen weer vertrekt. Zo doen al een tijdje geruchten de ronde over een overstap naar Paris Saint-Germain, indien de Fransen Zinedine Zidane aanstellen als nieuwe coach.

CHAMPIONS LEAGUE
En moest er effectief een concrete aanbieding binnen komen, lijkt United niet van plan om hem veel in de weg te leggen. Volgens The Sun is de club bereid om mee te werken aan een eventuele transfer ondanks het feit dat zijn contract nog een jaartje doorloopt. Ronaldo zelf zou in ieder geval in Europa willen blijven spelen. De belangrijkste voorwaarde is dat zijn ploeg voor volgend seizoen in de Champions League aantreedt, wat voor United allesbehalve een zekerheid is.

LEES OOK: Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Denkt u dat Ronaldo ooit nog de CL zal winnen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

26
26
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

8
8
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

9
9
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

37
37
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

89
89
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

28
28
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

115
115
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

221
221
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

204
204
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

117
117
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

600
600
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

96
96
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

90
90
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

172
172
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

238
238
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

126
126
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

443
443
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

485
485
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

379
379
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

231
231
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

389
389

Meer sportnieuws