'Ronaldo maakt nog laatste toptransfer'

door
'Ronaldo maakt nog laatste toptransfer'

Manchester United pakte afgelopen zomer groots uit met de terugkeer van Cristiano Ronaldo. De Portugees tekende sindsdien ook voor enkele belangrijke doelpunten, maar over het algemeen blijft zijn comeback onder de verwachtingen. De kans bestaat dan ook dat hij snel weer vertrekt op Old Trafford.


CR7 ging nochtans voortvarend van start bij zijn grote terugkeer op de Engelse velden. En met enkele cruciale doelpunten bezorgde hij zijn ploeg een ticket voor de volgende ronde van de Champions League. Maar de laatste weken is de superster amper nog beslissend. Zo kon hij sinds de jaarwissel nog maar één keer scoren.

Bovendien zou Ronaldo niet bepaald gelukkig zijn met de sportieve resultaten en de gang van zaken binnen de kleedkamer. Naar verluidt ergert hij zich aan de werkethiek bij bepaalde ploegmaats. Het is dan ook niet uitgesloten dat de inmiddels 37-jarige aanvaller na het seizoen weer vertrekt. Zo doen al een tijdje geruchten de ronde over een overstap naar Paris Saint-Germain, indien de Fransen Zinedine Zidane aanstellen als nieuwe coach.

CHAMPIONS LEAGUE
En moest er effectief een concrete aanbieding binnen komen, lijkt United niet van plan om hem veel in de weg te leggen. Volgens The Sun is de club bereid om mee te werken aan een eventuele transfer ondanks het feit dat zijn contract nog een jaartje doorloopt. Ronaldo zelf zou in ieder geval in Europa willen blijven spelen. De belangrijkste voorwaarde is dat zijn ploeg voor volgend seizoen in de Champions League aantreedt, wat voor United allesbehalve een zekerheid is.

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Denkt u dat Ronaldo ooit nog de CL zal winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

16
16
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

15
15
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

109
109
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

22
22
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

167
167
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

45
45
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

231
231
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

126
126
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

74
74
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

59
59
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

101
101
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

69
69
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

169
169
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

60
60
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

366
366
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

240
240
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

724
724
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

150
150
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

401
401
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

76
76
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

439
439
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

572
572
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

746
746

Meer sportnieuws