Belhocine duidelijk over degradatieperikelen Essevee

309 stemmen
Belhocine duidelijk over degradatieperikelen Essevee

In de Jupiler Pro League staan komend weekend weer een aantal interessante affiches op het programma. Aan de top van het klassement is het onder meer uitkijken naar Charleroi-Union en Anderlecht-Genk. Maar zaterdag is er ook al de West-Vlaamse burenstrijd tussen KV Kortrijk en Zulte Waregem op het programma.


Beide ploegen staan alvast onder druk voor de zogenaamde 'Vlasico'. KVK was bezig aan een degelijk seizoen en leek zelfs volop mee te doen voor een plekje in de top 8. Maar de Kerels hebben de laatste weken heel van hun pluimen verloren. Zo gingen de vier laatste competitieduels telkens verloren. Desodanks is de puntennood bij Essevee nog groter. Zulte Waregem staat momenteel slechts 16de in het klassement, de voorsprong op de degradatiezone bedraagt amper drie punten.

Essevee kan zich dus geen nieuwe uitschuiver veroorloven. Maar KVK-coach Karim Belhocine maakt zich daar niet druk om. "Hun situatie speelt voor mij geen rol", reageert hij op de clubwebsite. "Daar ben ik niet mee bezig. We hebben onze eigen opdracht: we moeten ons ‘herlanceren’ in de derby en we moeten vooral winnen voor onze club, voor onze supporters en voor onszelf."

GELADEN SFEER
In ieder geval belooft het sfeervolle match te gaan worden. Voor het eerst sinds lang zullen er immers ook weer uitsupporters toegelaten worden in het stadion. "Zo hebben wij het voetbal altijd gekend en zo moet het altijd zijn. Dat er extra ambiance komt, is ook goed voor onze spelers. Wij behouden tenslotte het thuisvoordeel", aldus Belhocine.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

🚀

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

2
2
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

40
40
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

38
38
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

85
85
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

16
16
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

146
146
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

128
128
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

651
651
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

841
841
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

300
300
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

172
172
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

248
248
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

147
147
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

101
101
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

114
114
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

83
83
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

344
344
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1119
1119

Meer sportnieuws