'Maatje voor Mertens: Napoli biedt Duivel 3-jarig contract'

door
'Maatje voor Mertens: Napoli biedt Duivel 3-jarig contract'

De Rode Duivels hebben in 2022 een aantal belangrijke afspraken op de agenda staan. Zo willen ze zich opnieuw plaatsen voor de Final Four van de Nations League en in de winter volgt uiteraard de climax met het WK in Qatar. Maar ook komende zomer wordt voor enkele Duivels erg belangrijk.


Een aantal Belgische internationals komt dan in aanmerking voor een transfer. Axel Witsel en Adnan Januzaj bijvoorbeeld, die uit contract lopen bij respectievelijk Borussia Dortmund en Real Sociedad. Hetzelfde geldt ook voor Jason Denayer. De verdediger zit momenteel in de laatste maanden van zijn overeenkomst bij Olympique Lyon en verlengde zijn contract nog steeds niet.

Een transfervrij vertrek lijkt dan ook in aantocht, al geven de Fransen hun hoop nog niet op. "Ik heb zelf gesproken met Jason", vertelde preses Jean-Michel Aulas vorige week nog. "Hij zei niet neen, maar ook niet meteen ja. Hij wil eerst zijn revalidatie afwerken. Er bestaat nog een kans dat hij zal bijtekenen. Maar we anticiperen ook en dus hebben we al enkele andere pistes geactiveerd."

MAATJE VOOR MERTENS
Ondertussen kan Denayer door zijn internationale ervaring en transfervrije status ook rekenen op de nodige interesse. Onder meer SSC Napoli zou behoorlijk concreet zijn. Volgens de Turkse journalist Ekrem Konur heeft de huidige nummer 3 uit de Serie A hem inmiddels zelfs al een contract van 3 seizoenen aangeboden. In Napels zou Denayer met Dries Mertens nog een andere Duivel kunnen treffen. De aanvaller beschikt eveneens over een aflopend contract, maar wil dolgraag verlengen en de club lijkt ook niet van plan hem te laten gaan.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Denayer is een zekerheid in de Belgische WK-selectie ...

Meest recent

Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

23
23
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

18
18
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

35
35
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

18
18
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

137
137
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

222
222
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

177
177
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

183
183
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

346
346
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

56
56
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

194
194
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

169
169
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

142
142
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

380
380
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

748
748
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

104
104
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

32
32
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

85
85
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

57
57
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

50
50
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

189
189
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

327
327
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

137
137

Meer sportnieuws