Ex-talent van KRC Genk buitenkans voor Belgische clubs

door
Ex-talent van KRC Genk buitenkans voor Belgische clubs

De Belgische profclubs zijn nu al op zoek naar de juiste profielen voor de komende zomermercato. Eén Belgische speler doet het momenteel zeer goed in het buitenland. Hij gaat komende zomer een stap hogerop zetten.


Amine Khammas speelt sinds afgelopen zomer voor Apollon Limassol, dat hem toen overnam van Waasland-Beveren. De linkerflankspeler lijkt daarbij de juiste keuze te hebben gemaakt, want hij was bij de Cypriotische topclub al goed voor 1 goal en 6 assists in 22 wedstrijden. Daardoor is er stilaan interesse aan het komen.

TRANSFER

Volgens onze bronnen gaat Limassol de optie in zijn aflopende contract lichten, waardoor hij nadien tot medio 2024 onder contract ligt bij de club. Toch is het de bedoeling dat Apollon, dat het geld in deze coronatijden ook goed kan gebruiken, de speler gaat verkopen. Khammas wil graag een volgende stap zetten in zijn carrière. Volgens Transfermarkt.be is hij momenteel 800.000 euro waard.

De 22-jarige linkerflankspeler was de afgelopen jaren met wisselend succes aan de slag in België. Hij maakte zijn debuut bij KRC Genk, maar de echte doorbraak volgde niet. Hij werd uitgeleend aan FC Den Bosch, waar hij vaak speelde. Ook een tijdelijke passage bij Lommel SK was een succes, waardoor Waasland-Beveren hem in de zomer van 2020 definitief weghaalde bij Genk. Op de Freethiel ging het minder goed en daarom besloot de speler om naar Cyprus te verhuizen. Het is nog niet bekend of er momenteel Belgische clubs lonken naar zijn diensten.

Verdient hij een nieuwe kans in België?

Meest recent

Union SG verrast compleet met komst ex-Buffalo

Zeer verrassend nieuws vanuit het Dudenpark. Union SG heeft vandaag een volgende aanwinst aan de ...

3
3
De Bruyne over 'Duivels probleem': "Maak mij geen zorgen"

Kevin De Bruyne is klaar om met België Kazachstan te bekampen. De speler van Napoli weet dat ...

26
26
"Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Wat begon als een doodgewone zaterdagmorgen op Radio 2, eindigde in pure verbazing en een virale ...

26
26
STVV vangt bot bij smaakmaker: "Ik blijf hier"

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

71
71
Garcia neemt Duivel in bescherming: "Alle vertrouwen!"

Morgen ontvangt België Kazachstan in het Lotto Park van RSC Anderlecht. De fans verwachten een ...

35
35
De Bruyne breekt de stilte over link met Anderlecht

Kevin De Bruyne sprak met de media naar aanleiding van het duel tegen Kazachstan. De Rode Duivel ...

278
278
Garcia verklapt grote wijziging voor duel met Kazachstan

Na de makkelijke 0-6-zege tegen Kazachstan nemen de Rode Duivels het zondag op tegen Kazachstan. Een ...

151
151
'KV Mechelen stoomt door met volgende knaltransfer'

Sportief directeur Tom Caluwé liet het vorige week nog weten: er waren nog een aantal spelers ...

178
178
FCV Dender heeft hoofdcoach beet: Club Brugge baalt

De kogel is door de kerk: FCV Dender heeft zijn nieuwe trainer beet. Na het vertrek van Vincent ...

185
185
Geen Conte of Mourinho: "Kompany mijn beste coach ooit"

Hoe vaak zou Wouter Vandenhaute nog terugdenken aan mei 2022? Toen RSC Anderlecht en Vincent Kompany ...

296
296
'De Condé maakt reputatie wéér waar met topdeal'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

356
356
'Lewandowski weigert absolute monsteraanbieding'

Robert Lewandowski is een van de beste centrumspitsen van de afgelopen twintig jaar. Bij Bayern ...

64
64
'Toptransfers in de maak: Insigne én Simic'

Bij RSC Anderlecht bakten Olivier Renard en Tim Borguet er voorlopig heel weinig van aan uitgaande ...

354
354
'Schoktransfer: Zidane geeft 'jawoord' aan topclub'

Zinedine Zidane is een raadsel. De Fransman boekte geweldige successen bij Real Madrid, maar ...

240
240
'Toptransfer voor Denayer, Trossard zegt 'neen''

In Turkije is de mercato nog open en dat opent de deur voor nog een aantal toptransfers. Zo beweegt ...

114
114
De Mil lacht tanden bloot na volgende Charleroi-transfer

Sporting Charleroi verloor deze zomer heel wat kwaliteit, wat ook te merken is aan de start van het ...

53
53
KV Mechelen pakt uit: 'opvolger Schoofs' tekent tot 2029

Maandag eindigt ook in België de zomerse transferperiode. Heel wat clubs uit de Jupiler Pro ...

93
93
Legear doet drastische Vanaken-uitspraak: "Zo zijn er nog bij Club"

Club Brugge-aanvoerder Hans Vanaken werd lange tijd genegeerd bij de nationale ploeg. Maar sinds ...

969
969
Barcelona stuurt middenvelder per direct de laan uit

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

143
143
Gent kondigt Skoras aan: "Deze club terugbrengen naar top"

Daags voordat de transfermarkt ook in België weer achter slot en grendel gaat, is een ...

277
277
'Mokerslag Hayen: sleutelpion onverwacht weg bij Club'

Bij Club Brugge kijkt men nu al reikhalzend uit naar de start van de League Phase in de ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Stunttransfer Anderlecht, tweetal weg bij Club'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

530
530
Garcia vloekt: Rode Duivels incasseren dubbele opdoffer

Na de klinkende zege tegen Liechtenstein moeten de Rode Duivels zondag ook Kazachstan door de ...

259
259
'Renard onder druk: Anderlecht misloopt toptargets'

Terwijl de bestuurscrisis de aandacht opeist mogen we ook op de mercato nog beweging verwachten bij ...

341
341
Kat en Dries verwelkomen zusje voor Ciro: dit is de naam

Dries Mertens en Kat Kerkhofs hebben er al drukke maanden opzitten. Hun leven stond in het teken van ...

186
186

Meer sportnieuws