'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

190
'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

In de Champions League staat dinsdagavond de clash tussen Paris Saint-Germain en Real Madrid op het programma. De Fransen konden hun generale repetitie alvast met succes afwerken, zo werd vrijdagavond gewonnen van Stade Rennes. Desondanks zouden achter de schermen wat strubbelingen heersen.


Zo staat er een groot vraagteken achter de toekomst van Mauricio Pochettino in het Parc des Princes. De trainer heeft nog een lopend contract tot medio 2023, toch is de kans reëel dat hij na het seizoen alweer vertrekt. Het bestuur zou namelijk niet helemaal tevreden zijn over het werk van de Argentijn. Daarnaast hebben ze met Zinedine Zidane al een ideale opvolger in het vizier.

Maar Pochettino zou zelf ook niet erg gelukkig zijn in de Franse hoofdstad. Zijn relatie met sportief directeur Leonardo is naar verluidt verwaterd, ook het transferbeleid stemt hem niet tevreden. Bovendien kan de trainer rekenen op de nodige interesse. Verschillende bronnen melden namelijk dat Manchester United in hem de ideale kandidaat ziet om komende zomer het stokje over te nemen van interim-trainer Ralf Rangnick.

HERENIGING MET HARRY
Pochettino zou een overgang naar Old Trafford alvast zien zitten. Al staan daar wel de nodige transfervoorwaarden tegenover. Volgens The Telegraph heeft de Argentijn alvast een eerste transfereis op tafel hebben gelegd. Zo zou hij gevraagd hebben voor de komst van Harry Kane, met wie hij bij Tottenham al een succesvolle samenwerking kende. Het is niet duidelijk of het United-bestuur hier ook aan wil meewerken. In ieder geval zal een smak geld nodig zijn om de spits weg te plukken uit Londen.

LEES OOK: Na amper drie matchen: 'Uppercut Tielemans bij United'

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

25
25
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

77
77
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

28
28
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

79
79
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

167
167
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

21
21
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

93
93
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

162
162
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

109
109
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

142
142
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

97
97
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

514
514
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

55
55
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

132
132
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

141
141
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

382
382
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

222
222
Imke Courtois snoeihard aangepakt na KVM-uitspraak

Imke Courtois heeft zich in een interview bij Sporza niet meteen van haar meest overtuigende kant ...

523
523
Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

De verkiezing van de Ballon d’Or staat voor de deur en naar goede gewoonte sijpelen de ...

50
50
Ongeziene jackpot: Club Brugge heeft WK voor Clubs in vizier

Over drie jaar is er weer een WK voor Clubs. Het nieuwe format zorgt ervoor dat het tornooi is ...

326
326
Nieuwe klacht tegen Infantino: “Machtsmisbruik voor Trump”

De rel rond Gianni Infantino blijft nog voortduren. Na het WK 2026 is de kritiek op de Zwitserse ...

104
104
Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

84
84
Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

620
620
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

119
119
Vincent Kompany genomineerd voor prestigieuze award

De opmars van Vincent Kompany als hoofdtrainer is indrukwekkend. De Belgische oefenmeester kende een ...

69
69

Meer sportnieuws