'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

door
'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

In de Champions League staat dinsdagavond de clash tussen Paris Saint-Germain en Real Madrid op het programma. De Fransen konden hun generale repetitie alvast met succes afwerken, zo werd vrijdagavond gewonnen van Stade Rennes. Desondanks zouden achter de schermen wat strubbelingen heersen.


Zo staat er een groot vraagteken achter de toekomst van Mauricio Pochettino in het Parc des Princes. De trainer heeft nog een lopend contract tot medio 2023, toch is de kans reëel dat hij na het seizoen alweer vertrekt. Het bestuur zou namelijk niet helemaal tevreden zijn over het werk van de Argentijn. Daarnaast hebben ze met Zinedine Zidane al een ideale opvolger in het vizier.

Maar Pochettino zou zelf ook niet erg gelukkig zijn in de Franse hoofdstad. Zijn relatie met sportief directeur Leonardo is naar verluidt verwaterd, ook het transferbeleid stemt hem niet tevreden. Bovendien kan de trainer rekenen op de nodige interesse. Verschillende bronnen melden namelijk dat Manchester United in hem de ideale kandidaat ziet om komende zomer het stokje over te nemen van interim-trainer Ralf Rangnick.

HERENIGING MET HARRY
Pochettino zou een overgang naar Old Trafford alvast zien zitten. Al staan daar wel de nodige transfervoorwaarden tegenover. Volgens The Telegraph heeft de Argentijn alvast een eerste transfereis op tafel hebben gelegd. Zo zou hij gevraagd hebben voor de komst van Harry Kane, met wie hij bij Tottenham al een succesvolle samenwerking kende. Het is niet duidelijk of het United-bestuur hier ook aan wil meewerken. In ieder geval zal een smak geld nodig zijn om de spits weg te plukken uit Londen.

LEES OOK: Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

32
32
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

27
27
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

47
47
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

246
246
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

184
184
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

56
56
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

48
48
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

642
642
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

335
335
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

198
198
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

69
69
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

142
142
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

158
158
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

276
276
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

210
210
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

358
358
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

187
187
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

271
271
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

360
360
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123

Meer sportnieuws