'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

door
'Pochettino eist transferbom bij United-bestuur'

In de Champions League staat dinsdagavond de clash tussen Paris Saint-Germain en Real Madrid op het programma. De Fransen konden hun generale repetitie alvast met succes afwerken, zo werd vrijdagavond gewonnen van Stade Rennes. Desondanks zouden achter de schermen wat strubbelingen heersen.


Zo staat er een groot vraagteken achter de toekomst van Mauricio Pochettino in het Parc des Princes. De trainer heeft nog een lopend contract tot medio 2023, toch is de kans reëel dat hij na het seizoen alweer vertrekt. Het bestuur zou namelijk niet helemaal tevreden zijn over het werk van de Argentijn. Daarnaast hebben ze met Zinedine Zidane al een ideale opvolger in het vizier.

Maar Pochettino zou zelf ook niet erg gelukkig zijn in de Franse hoofdstad. Zijn relatie met sportief directeur Leonardo is naar verluidt verwaterd, ook het transferbeleid stemt hem niet tevreden. Bovendien kan de trainer rekenen op de nodige interesse. Verschillende bronnen melden namelijk dat Manchester United in hem de ideale kandidaat ziet om komende zomer het stokje over te nemen van interim-trainer Ralf Rangnick.

HERENIGING MET HARRY
Pochettino zou een overgang naar Old Trafford alvast zien zitten. Al staan daar wel de nodige transfervoorwaarden tegenover. Volgens The Telegraph heeft de Argentijn alvast een eerste transfereis op tafel hebben gelegd. Zo zou hij gevraagd hebben voor de komst van Harry Kane, met wie hij bij Tottenham al een succesvolle samenwerking kende. Het is niet duidelijk of het United-bestuur hier ook aan wil meewerken. In ieder geval zal een smak geld nodig zijn om de spits weg te plukken uit Londen.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

79
79
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

35
35
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

10
10
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

44
44
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

59
59
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

72
72
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

133
133
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

292
292
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

136
136
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

27
27
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

374
374
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

306
306
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

487
487
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

438
438
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

404
404
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

172
172
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

429
429
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

319
319
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

852
852

Meer sportnieuws