'Standard heeft gewenste transfer quasi beet'

322 stemmen
'Standard heeft gewenste transfer quasi beet'

Standard haalde in de voorbije transferperiode verschillende aanwinsten in huis. Om hun komst te financieren én ruimte te maken binnen de selectie, deden de Luikenaars ook een aanzienlijk aantal spelers van de hand. En de Rouches zouden nu opnieuw dicht bij een uitgaande transfer staan.


Dinsdagvoormiddag maakte Standard al het vertrek van Maxime Lestienne officieel bekend. De flankaanvaller gaat zijn carrière voort zetten bij Lion City Sailors FC, de regerende kampioen van Singapore. En mogelijk volgt weldra nog een transferaankondiging. Volgens La Dernière Heure is er ook een doorbraak op komst in het dossier van Jackson Muleka.

De Congolese spits weigerde eerst nog een vertrek en wou op Sclessin vechten voor wat hij waard was. Maar toen hij afgelopen weekend uit de wedstrijdkern werd gelaten, draaide Muleka de knop om. Even werd geschermd met belangstelling vanuit Zwitserland, waar FC Zürich aan zijn mouw trok. De keuze zou nu echter toch op Turkije zijn gevallen.

AL OP TURKSE BODEM
Zo stelt LDH dat Muleka op punt staat om bij Kasimpasa aan de slag te gaan. De spits kreeg van Standard de toestemming om zijn huurtransfer af te ronden en zou in gezelschap van zijn zaakwaarnemers al naar Turkije zijn afgereisd. Er staat dan ook druk op de ketel: dinsdagavond sluit de lokale transferperiode. Het zou in ieder geval om een huurbeurt van een half seizoen, zónder aankoopoptie.

LEES OOK: 'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard had Muleka beter gehouden ...

Meest recent

Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

20
20
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

52
52
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

77
77
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

31
31
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

53
53
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

95
95
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

35
35
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

101
101
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

109
109
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

92
92
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

163
163
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

153
153
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

29
29
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

258
258
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

286
286
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

58
58
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

193
193
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

906
906
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

181
181
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

127
127
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

60
60
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

141
141
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

174
174
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

165
165

Meer sportnieuws