'Muleka verlaat Standard met last-minute transfer'

door
'Muleka verlaat Standard met last-minute transfer'

Standard heeft een behoorlijk drukke wintermercato achter de rug. De Luikenaars haalden verschillende aanwinsten naar Sclessin en deden daar tegenover ook heel wat spelers van de hand. Maar de opkuiswerken van de selectie blijken nog niet voorbij, zo zou ook Jackson Muleka nog vertrekken.


De Rouches plukten de spits in de zomer van 2020 weg bij TP Mazembe, waar hij heel wat mooie dingen had laten zien. Er werd een slordige 2 miljoen euro betaalt voor zijn komst. Maar aan de boorden van de Maas kon Muleka de verwachtingen nooit echt inlossen. Bij momenten liet hij weliswaar flitsen van zijn kunnen zien en de aanvaller tekende ook voor enkele belangrijke doelpunten, toch zat een vaste basisplaats er voor hem nooit echt in.

In januari probeerde Standard hem dan ook al van de hand te doen. Onder meer STVV toonde interesse, maar de speler had zelf geen trek in een transfer en wou in Luik vechten voor wat hij waard is. Toen hij afgelopen weekend uit de wedstrijdkern werd gelaten, draaide Muleka de knop echter om. Volgens SudPresse is hij nu wel bereid om mee te werken aan een (tijdelijk) vertrek zodat hij elders de nodige speelminuten kan gaan maken.

ZWITSERLAND OF TURKIJE
Er zouden momenteel twee pistes bewandeld worden. Zo heerst er interesse van Kayserispor. Dan zal men wel haast moeten maken, dinsdagavond sluit ook de Turkse transfermarkt. Daarnaast zou er belangstelling zijn vanuit Zwitserland, FC Zürich en Young Boys Bern worden genoemd. De Zwitsers hebben nog tot 15 februari de tijd om hun transferwerk af te ronden. Er zal wel nog stevig onderhandeld moeten worden. Zo mikt Standard op een betaalde uitleenbeurt, terwijl de genoemde clubs hem zonder extra vergoeding willen huren.

LEES OOK: Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

Muleka heeft nooit voldoende kansen gehad bij Standard ...

Meest recent

'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

6
6
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

19
19
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

115
115
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

171
171
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

115
115
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

93
93
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

36
36
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

36
36
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

89
89
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

337
337
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

260
260
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

152
152
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

263
263
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

314
314
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

75
75
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

506
506
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

40
40
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

203
203
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

345
345
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

149
149
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

110
110
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

21
21
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

590
590
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

571
571

Meer sportnieuws