'Standard staat voor pittig einde van mercato'

door
'Standard staat voor pittig einde van mercato'

Standard is degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Nadat Anderlecht en Club Brugge in bedwang werden gehouden, pakten de Rouches woensdag ook de volle buit op Eupen. Zondag moet thuis wel bevestigd worden tegen KV Mechelen, ondertussen blijft de club zich ook roeren op de transfermarkt.


De Luikenaars toonden zich tot dusver behoorlijk actief op de winterse mercato. Met Joachim Van Damme, Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro en Renaud Emond haalde Standard al een viertal aanwinsten in huis. Daar kan in de slotdagen van de transferperiode nog mee versterking bij komen. De Rouches speuren al een tijdje naar een flankaanvaller en volgens La Dernière Heure is ook de komst van extra back niet uitgesloten.

Al hangt dat laatste af van wat er met Collins Fai zal gebeuren. De ervaren kracht is bezig aan een goede Africa Cup met Kameroen. Maar hij zou nu op interesse kunnen rekenen van het Saudische Al-Tai FC. Indien Fai alsnog vertrekt, zal een vervanger aangetrokken moeten worden. Daarnaast nemen de Luikenaars allicht ook afscheid van Joao Klauss. De spits lijkt zijn huurbeurt te gaan voortzetten bij het Griekse Aris Saloniki.

ZAKEN MET STVV
En mogelijk ziet Standard nog een tweede aanvaller vertrekken. Zoals bekend toont STVV interesse om Jackson Muleka te huren. Voorlopig staat de Congolees niet te springen om naar Stayen te vertrekken, maar mogelijk brengt het slot van de mercato hem nog op andere gedachten. Volgens LDH wil STVV wel enkel zaken doen als het zowel Muleka als Ameen Al Dakhil kan huren. Kortom: het belooft op Sclessin nog een druk slot van de mercato te worden.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Indien Muleka én Klauss vertrekken, moest Standard een extra spits halen ...

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

4
4
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

32
32
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

25
25
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

142
142
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

22
22
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

95
95
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

178
178
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

99
99
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

121
121
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

204
204
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

78
78
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

288
288
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

498
498
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

116
116
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

286
286
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

195
195
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

343
343
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

418
418
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

80
80
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

855
855
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

448
448

Meer sportnieuws