'Standard staat voor pittig einde van mercato'

door
'Standard staat voor pittig einde van mercato'

Standard is degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Nadat Anderlecht en Club Brugge in bedwang werden gehouden, pakten de Rouches woensdag ook de volle buit op Eupen. Zondag moet thuis wel bevestigd worden tegen KV Mechelen, ondertussen blijft de club zich ook roeren op de transfermarkt.


De Luikenaars toonden zich tot dusver behoorlijk actief op de winterse mercato. Met Joachim Van Damme, Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro en Renaud Emond haalde Standard al een viertal aanwinsten in huis. Daar kan in de slotdagen van de transferperiode nog mee versterking bij komen. De Rouches speuren al een tijdje naar een flankaanvaller en volgens La Dernière Heure is ook de komst van extra back niet uitgesloten.

Al hangt dat laatste af van wat er met Collins Fai zal gebeuren. De ervaren kracht is bezig aan een goede Africa Cup met Kameroen. Maar hij zou nu op interesse kunnen rekenen van het Saudische Al-Tai FC. Indien Fai alsnog vertrekt, zal een vervanger aangetrokken moeten worden. Daarnaast nemen de Luikenaars allicht ook afscheid van Joao Klauss. De spits lijkt zijn huurbeurt te gaan voortzetten bij het Griekse Aris Saloniki.

ZAKEN MET STVV
En mogelijk ziet Standard nog een tweede aanvaller vertrekken. Zoals bekend toont STVV interesse om Jackson Muleka te huren. Voorlopig staat de Congolees niet te springen om naar Stayen te vertrekken, maar mogelijk brengt het slot van de mercato hem nog op andere gedachten. Volgens LDH wil STVV wel enkel zaken doen als het zowel Muleka als Ameen Al Dakhil kan huren. Kortom: het belooft op Sclessin nog een druk slot van de mercato te worden.

LEES OOK: Standard hield Southampton af: "Het voelde meteen goed"

Indien Muleka én Klauss vertrekken, moest Standard een extra spits halen ...

Meest recent

‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

88
88
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

47
47
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

222
222
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

95
95
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

111
111
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

218
218
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

214
214
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

599
599
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

104
104
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

309
309
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

216
216
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1574
1574
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

171
171
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

217
217
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

317
317
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

342
342
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

474
474
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

626
626
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1121
1121
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

157
157
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

622
622
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

127
127
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

317
317
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

750
750
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

610
610

Meer sportnieuws