'Standard staat voor pittig einde van mercato'

door
'Standard staat voor pittig einde van mercato'

Standard is degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Nadat Anderlecht en Club Brugge in bedwang werden gehouden, pakten de Rouches woensdag ook de volle buit op Eupen. Zondag moet thuis wel bevestigd worden tegen KV Mechelen, ondertussen blijft de club zich ook roeren op de transfermarkt.


De Luikenaars toonden zich tot dusver behoorlijk actief op de winterse mercato. Met Joachim Van Damme, Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro en Renaud Emond haalde Standard al een viertal aanwinsten in huis. Daar kan in de slotdagen van de transferperiode nog mee versterking bij komen. De Rouches speuren al een tijdje naar een flankaanvaller en volgens La Dernière Heure is ook de komst van extra back niet uitgesloten.

Al hangt dat laatste af van wat er met Collins Fai zal gebeuren. De ervaren kracht is bezig aan een goede Africa Cup met Kameroen. Maar hij zou nu op interesse kunnen rekenen van het Saudische Al-Tai FC. Indien Fai alsnog vertrekt, zal een vervanger aangetrokken moeten worden. Daarnaast nemen de Luikenaars allicht ook afscheid van Joao Klauss. De spits lijkt zijn huurbeurt te gaan voortzetten bij het Griekse Aris Saloniki.

ZAKEN MET STVV
En mogelijk ziet Standard nog een tweede aanvaller vertrekken. Zoals bekend toont STVV interesse om Jackson Muleka te huren. Voorlopig staat de Congolees niet te springen om naar Stayen te vertrekken, maar mogelijk brengt het slot van de mercato hem nog op andere gedachten. Volgens LDH wil STVV wel enkel zaken doen als het zowel Muleka als Ameen Al Dakhil kan huren. Kortom: het belooft op Sclessin nog een druk slot van de mercato te worden.

LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

Indien Muleka én Klauss vertrekken, moest Standard een extra spits halen ...

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

7
7
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

41
41
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

44
44
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

94
94
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

45
45
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

61
61
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

49
49
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

266
266
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

59
59
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

222
222
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

75
75
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

57
57
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

157
157
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

206
206
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

565
565
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

136
136
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

98
98
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

446
446
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

128
128
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

169
169
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

505
505
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

250
250

Meer sportnieuws