'Standard staat voor pittig einde van mercato'

door
'Standard staat voor pittig einde van mercato'

Standard is degelijk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Nadat Anderlecht en Club Brugge in bedwang werden gehouden, pakten de Rouches woensdag ook de volle buit op Eupen. Zondag moet thuis wel bevestigd worden tegen KV Mechelen, ondertussen blijft de club zich ook roeren op de transfermarkt.


De Luikenaars toonden zich tot dusver behoorlijk actief op de winterse mercato. Met Joachim Van Damme, Gilles Dewaele, Mathieu Cafaro en Renaud Emond haalde Standard al een viertal aanwinsten in huis. Daar kan in de slotdagen van de transferperiode nog mee versterking bij komen. De Rouches speuren al een tijdje naar een flankaanvaller en volgens La Dernière Heure is ook de komst van extra back niet uitgesloten.

Al hangt dat laatste af van wat er met Collins Fai zal gebeuren. De ervaren kracht is bezig aan een goede Africa Cup met Kameroen. Maar hij zou nu op interesse kunnen rekenen van het Saudische Al-Tai FC. Indien Fai alsnog vertrekt, zal een vervanger aangetrokken moeten worden. Daarnaast nemen de Luikenaars allicht ook afscheid van Joao Klauss. De spits lijkt zijn huurbeurt te gaan voortzetten bij het Griekse Aris Saloniki.

ZAKEN MET STVV
En mogelijk ziet Standard nog een tweede aanvaller vertrekken. Zoals bekend toont STVV interesse om Jackson Muleka te huren. Voorlopig staat de Congolees niet te springen om naar Stayen te vertrekken, maar mogelijk brengt het slot van de mercato hem nog op andere gedachten. Volgens LDH wil STVV wel enkel zaken doen als het zowel Muleka als Ameen Al Dakhil kan huren. Kortom: het belooft op Sclessin nog een druk slot van de mercato te worden.

LEES OOK: 'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Indien Muleka én Klauss vertrekken, moest Standard een extra spits halen ...

Meest recent

Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

336
336
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

104
104
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

146
146
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

157
157
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

77
77
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

96
96
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

108
108
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

544
544
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

118
118
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

73
73
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

60
60
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

271
271
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1135
1135
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

830
830
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

172
172
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

205
205
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

67
67
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

380
380
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

211
211
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

658
658
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

113
113
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

178
178
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

146
146
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

181
181

Meer sportnieuws