'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

296
'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

Adnan Januzaj onderhandelt met Real Sociedad over een nieuw contract, maar tot op heden is er nog geen witte rook. De Belgische flankaanvaller krijgt ondertussen de nodige aanbiedingen. Er zijn drie clubs die hem graag transfervrij willen overnemen.


Volgens Spaanse media hebben Sevilla en Real Betis hun oog laten vallen op Januzaj. Vooral Sevilla lijkt een leuke volgende stap te zijn voor de Belg, die uitgegroeid is tot een sterkhouder. Over eventuele interesse van FC Barcelona is geen sprake meer. Napoli zou ook interesse hebben in de voormalige speler van RSC Anderlecht, Manchester United, Sunderland en Borussia Dortmund. Hij zou er de opvolger moeten worden van de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne. 

RODE DUIVELS

Januzaj is op zijn 26ste uitgegroeid tot een zeer goede speler in La Liga. Dit seizoen kwam hij al 30 keer in actie, waarin hij 4 keer scoorde en 3 assists gaf. Januzaj speelt al sinds 2017 voor Real Sociedad. In die periode zorgde hij voor 22 goals en 21 assists in 154 wedstrijden. Toch krijgt hij vreemd genoeg geen speelkansen meer van bondscoach Roberto Martinez.

Januzaj werd de afgelopen jaren een stuk volwassener en stabieler, en aangezien de weelde bij de Rode Duivels toch niet meer zo groot is zoals in pakweg 2018, verdient hij zeker meer speelkansen. Er zijn immers nog weinig Belgen die een basisplaats hebben in topcompetities zoals de Spaanse én daar geregeld uitblinken. De mysterieuze Januzaj speelde op 30 maart 2021 zijn laatste interland tegen Wit-Rusland. In die dertien minuten was hij toen goed voor één assist. Nadien werd hij niet meer opgeroepen. Wat ons betreft verdient hij in maart, wanneer België tegen Ierland speelt, een nieuwe kans.

LEES OOK: ‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Verdient hij een nieuwe kans van Martinez?

Meest recent

Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

1
1
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

25
25
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

171
171
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

183
183
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

274
274
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

312
312
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

37
37
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

104
104
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

108
108
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

467
467
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

193
193
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

181
181
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

127
127
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

160
160
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

103
103
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

270
270
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

641
641
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

60
60
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

225
225
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

150
150
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

131
131
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

203
203
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

129
129
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

50
50
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

264
264

Meer sportnieuws