'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

296
'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

Adnan Januzaj onderhandelt met Real Sociedad over een nieuw contract, maar tot op heden is er nog geen witte rook. De Belgische flankaanvaller krijgt ondertussen de nodige aanbiedingen. Er zijn drie clubs die hem graag transfervrij willen overnemen.


Volgens Spaanse media hebben Sevilla en Real Betis hun oog laten vallen op Januzaj. Vooral Sevilla lijkt een leuke volgende stap te zijn voor de Belg, die uitgegroeid is tot een sterkhouder. Over eventuele interesse van FC Barcelona is geen sprake meer. Napoli zou ook interesse hebben in de voormalige speler van RSC Anderlecht, Manchester United, Sunderland en Borussia Dortmund. Hij zou er de opvolger moeten worden van de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne. 

RODE DUIVELS

Januzaj is op zijn 26ste uitgegroeid tot een zeer goede speler in La Liga. Dit seizoen kwam hij al 30 keer in actie, waarin hij 4 keer scoorde en 3 assists gaf. Januzaj speelt al sinds 2017 voor Real Sociedad. In die periode zorgde hij voor 22 goals en 21 assists in 154 wedstrijden. Toch krijgt hij vreemd genoeg geen speelkansen meer van bondscoach Roberto Martinez.

Januzaj werd de afgelopen jaren een stuk volwassener en stabieler, en aangezien de weelde bij de Rode Duivels toch niet meer zo groot is zoals in pakweg 2018, verdient hij zeker meer speelkansen. Er zijn immers nog weinig Belgen die een basisplaats hebben in topcompetities zoals de Spaanse én daar geregeld uitblinken. De mysterieuze Januzaj speelde op 30 maart 2021 zijn laatste interland tegen Wit-Rusland. In die dertien minuten was hij toen goed voor één assist. Nadien werd hij niet meer opgeroepen. Wat ons betreft verdient hij in maart, wanneer België tegen Ierland speelt, een nieuwe kans.

LEES OOK: Napoli-bom barst voor De Bruyne: schoktransfer nakend?

Verdient hij een nieuwe kans van Martinez?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'City en Chelsea azen op Club-speler, trainerswissels in JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

27
27
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

51
51
Ontslag Euvrard bij Standard? Vandenbempt roept straffe taal

Standard Luik ging afgelopen speeldag met 2-1 onderuit op het veld van KRC Genk. De Rouches moesten ...

85
85
Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Club Brugge begint op toerental te komen. Na enkele knappe Europese overwinningen tegen ...

179
179
Bruno onder vuur: Vandenbempt oordeelt over ontslag

RSC Anderlecht kende een dramatische zondag. Ze verloren met 4-0 van AA Gent, al had het ook ...

274
274
Euvrard onder druk bij Standard: "Dat is aan Wilmots"

Standard verloor na een degelijke prestatie met 2-1 op het veld van KRC Genk. De Rouches boekten zo ...

75
75
Jambon beleeft zijn Clasico-droom: "Uitnodiging kwam van hem"

Jan Jambon (N-VA) heeft zondagavond een voetbalavond beleefd die hij niet snel zal vergeten. De ...

38
38
Hoe Van Gucht met roddels omgaat? "Kijk naar mijn bankrekening"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

46
46
Bruno doet opvallende bekentenis na afgang Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt de volle laag na de 4-0 tegen AA Gent. Dat valt ergens te begrijpen, maar er ...

400
400
De Meyer ziet twéé absolute klasbakken bij Club Brugge

STVV speelde een correcte partij op het veld van Club Brugge. Ze verloren met 3-2 in het Jan ...

210
210
Uitslag AA Gent-Anderlecht "ongelooflijk oneerlijk"

AA Gent won met 4-0 van RSC Anderlecht. Toch had het helemaal anders kunnen en misschien wel moeten ...

345
345
Thorgan Hazard beleeft eindelijk grote ommekeer bij Lens

Thorgan Hazard heeft eindelijk weer reden tot lachen bij Lens. De 33-jarige Belg kende een bijzonder ...

71
71
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Vitor Bruno'

RSC Anderlecht zit in zijn eerste crisis van het seizoen na de 4-0-nederlaag tegen AA Gent. Dat ...

1039
1039
Bloedstollende strijd om Ballon d'Or: dé top 5 volgens VN

Maandagavond wordt in Londen de 70ste editie van de Ballon d'Or-uitgereikt. En is nu al de ...

134
134
Euvrard na 0 op 12: "Neem hem niets kwalijk"

Standard heeft grote zorgen. De Rouches verloren op het veld van KRC Genk en blijven zo achter met ...

76
76
‘United neemt drastisch besluit na Lammens-blunder’

Senne Lammens ging zondag opnieuw in de fout. Bij de derde goal van Bournemouth kwam hij te laat uit ...

126
126
KRC Genk wint, maar overtuigt niet: "Alles zat mee"

KRC Genk won met 2-1 van Standard. Een zege die deugd deed bij de Limburgers, die het tegen een ...

149
149
Revelatie in JPL: "Zien waar we uitkomen"

Lommel SK blijft het goed doen in de Jupiler Pro League. De Limburgers pakten in het absolute slot ...

56
56
Aanwinst Club Brugge: "Gaat met de week beter voor mij"

Club Brugge blijft uitstekend voor de dag komen. Een 24 op 27 in de competitie, door in de Croky Cup ...

472
472
Mannaert en Mignolet aan zet: ruwe diamant aan boord houden

Vincent Mannaert en Simon Mignolet moeten de komende weken en maanden toch stevig gaan inzetten op ...

96
96
Hubert meldt domper: Union lange tijd zonder smaakmaker

Union blijft netjes genesteld in het spoor van leider AA Gent en Club Brugge, met een achterstand ...

150
150
AA Gent titelkandidaat? Dit zegt De Mil erover

AA Gent heeft zondag een stevig statement gemaakt door Anderlecht met 4-0 te kloppen. Daardoor ...

212
212
Clasico is voor Real: Mbappé blaast titelstrijd weer open

Alle ogen waren in Spanje zondagavond gericht op de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid. Die ...

79
79
Ruzie na Club-STVV: Gumienny velt oordeel over rode kaart

STVV stuntte donderdag nog in de Conference League op het veld van FC Midtjylland, maar kon zondag ...

417
417
Biancone geeft ploegmaats stevige veeg uit de pan

Wie had gedacht dat Anderlecht weer vertrokken zou zijn na de overwinning van donderdag in Polen, ...

212
212

Meer sportnieuws