'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

296 stemmen
'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

Adnan Januzaj onderhandelt met Real Sociedad over een nieuw contract, maar tot op heden is er nog geen witte rook. De Belgische flankaanvaller krijgt ondertussen de nodige aanbiedingen. Er zijn drie clubs die hem graag transfervrij willen overnemen.


Volgens Spaanse media hebben Sevilla en Real Betis hun oog laten vallen op Januzaj. Vooral Sevilla lijkt een leuke volgende stap te zijn voor de Belg, die uitgegroeid is tot een sterkhouder. Over eventuele interesse van FC Barcelona is geen sprake meer. Napoli zou ook interesse hebben in de voormalige speler van RSC Anderlecht, Manchester United, Sunderland en Borussia Dortmund. Hij zou er de opvolger moeten worden van de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne. 

RODE DUIVELS

Januzaj is op zijn 26ste uitgegroeid tot een zeer goede speler in La Liga. Dit seizoen kwam hij al 30 keer in actie, waarin hij 4 keer scoorde en 3 assists gaf. Januzaj speelt al sinds 2017 voor Real Sociedad. In die periode zorgde hij voor 22 goals en 21 assists in 154 wedstrijden. Toch krijgt hij vreemd genoeg geen speelkansen meer van bondscoach Roberto Martinez.

Januzaj werd de afgelopen jaren een stuk volwassener en stabieler, en aangezien de weelde bij de Rode Duivels toch niet meer zo groot is zoals in pakweg 2018, verdient hij zeker meer speelkansen. Er zijn immers nog weinig Belgen die een basisplaats hebben in topcompetities zoals de Spaanse én daar geregeld uitblinken. De mysterieuze Januzaj speelde op 30 maart 2021 zijn laatste interland tegen Wit-Rusland. In die dertien minuten was hij toen goed voor één assist. Nadien werd hij niet meer opgeroepen. Wat ons betreft verdient hij in maart, wanneer België tegen Ierland speelt, een nieuwe kans.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Verdient hij een nieuwe kans van Martinez?

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

40
40
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

65
65
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

107
107
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

92
92
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

177
177
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

80
80
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

439
439
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

59
59
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

44
44
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

289
289
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

46
46
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

114
114
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

76
76
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

158
158
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

193
193
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

526
526
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

252
252
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

957
957
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

237
237
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406

Meer sportnieuws