'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

296 stemmen
'Drie clubs azen op de handtekening van Januzaj'

Adnan Januzaj onderhandelt met Real Sociedad over een nieuw contract, maar tot op heden is er nog geen witte rook. De Belgische flankaanvaller krijgt ondertussen de nodige aanbiedingen. Er zijn drie clubs die hem graag transfervrij willen overnemen.


Volgens Spaanse media hebben Sevilla en Real Betis hun oog laten vallen op Januzaj. Vooral Sevilla lijkt een leuke volgende stap te zijn voor de Belg, die uitgegroeid is tot een sterkhouder. Over eventuele interesse van FC Barcelona is geen sprake meer. Napoli zou ook interesse hebben in de voormalige speler van RSC Anderlecht, Manchester United, Sunderland en Borussia Dortmund. Hij zou er de opvolger moeten worden van de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne. 

RODE DUIVELS

Januzaj is op zijn 26ste uitgegroeid tot een zeer goede speler in La Liga. Dit seizoen kwam hij al 30 keer in actie, waarin hij 4 keer scoorde en 3 assists gaf. Januzaj speelt al sinds 2017 voor Real Sociedad. In die periode zorgde hij voor 22 goals en 21 assists in 154 wedstrijden. Toch krijgt hij vreemd genoeg geen speelkansen meer van bondscoach Roberto Martinez.

Januzaj werd de afgelopen jaren een stuk volwassener en stabieler, en aangezien de weelde bij de Rode Duivels toch niet meer zo groot is zoals in pakweg 2018, verdient hij zeker meer speelkansen. Er zijn immers nog weinig Belgen die een basisplaats hebben in topcompetities zoals de Spaanse én daar geregeld uitblinken. De mysterieuze Januzaj speelde op 30 maart 2021 zijn laatste interland tegen Wit-Rusland. In die dertien minuten was hij toen goed voor één assist. Nadien werd hij niet meer opgeroepen. Wat ons betreft verdient hij in maart, wanneer België tegen Ierland speelt, een nieuwe kans.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Verdient hij een nieuwe kans van Martinez?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

5
5
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

10
10
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

46
46
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

39
39
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

51
51
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

43
43
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

68
68
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

19
19
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

76
76
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

123
123
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

211
211
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

465
465
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

54
54
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

168
168
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

399
399
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

819
819
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

118
118
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

346
346
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

168
168
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

664
664
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

573
573
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

170
170
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

361
361
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws